Zpovědnice

Bíglofil

8. srpna 2016 v 14:31 | Blanch
Zpětně jsem si pročítala, co naposledy jsem o sobě vlastně kdy napsala, vím, že jsem se nikdy nijak zvlášť nepodílela o osobní informace a víceméně jsou kusé a nic neříkající a tak to i zůstane - alespoň, co se týče opravdu osobních dat, nicméně psát o různých životních úskalích je u mě zcela běžné.

Pravdou je, že na blog jsem zanevřela v podstatě proto, že holt osobní život už je hektičtější a bohatší, než býval před pěti, deseti lety, kdy mým jediným koníčkem bylo blogování, grafičení, psaní povídek a v podstatě internet. Když se tak na to zpětně dívám, připadám si jako šílený asociál :D.

Od doby, co jsem naposledy o sobě něco bližšího napsala, uteklo mnoho času. A přitom se toho tolik změnilo.

Otevřený dopis panu P.

11. března 2016 v 0:01 | Blanch
Můj drahý P.,
vzhledem k tomu, že není v mým možnostech tě dnešním dnem obdarovat nějak lépe, jak by sis opravdu zasloužil, přijmi prosím alespoň tento můj článek jako něco, co píšu z hloubky svého nitra a co má pro mě velkou váhu, snad i pro tebe :).

A velmi ráda to "vykřičím" do světa a budu na to právem pyšná.


Jedině Tereza

9. června 2015 v 14:30 | Blanch
Živě si vzpomínám, když umřela naše psí slečna Barča před pár lety nešťastnou náhodou a já dodnes na ni vzpomínám a jedno oko nezůstane suché.
A tak ti, Baruško, do tvého psího ráje posíláme tvou segrušu Terezku. Nečekaně a tak náhle. Ale alespoň odešla v klidu a pokoji a nic už ji nebolí.
Teď tam budete zase spolu dovádět jako dřív.


Poslední sbohem :(

31. prosince 2011 v 2:07 | Blanch
Strašně těžko se loučí s bytůstkou, která nenadále a nečekaně opustila tento svět, ještě hůř se loučí s členem rodiny. Ale nejhůře se loučí s členem rodiny, který nečekaně opustil tento svět.

Ideální rodina z pohledu TV reklam

22. května 2011 v 14:09 | Blanch
Nedá mi to, abych se s vámi o tento článek nepodělila. Vehnal mi do tváří zprvu jen úsměv, nakonec mě složil smíchy na stůl.
Opravdu - kdo z vás si přesně tohle nemyslí?

Filmy, které si berou kus duše...

23. března 2011 v 10:48 | Blanch
Už dlouho přemýšlím nad přidáním tohoto článku.
Před časem jsem zhlédla jeden film, na který jsem chtěla napsat recenzi. Není to žádná novinka,

je dokonce přes deset let starý, a všem by určitě přišel známý, nicméně můj popud tkvěl v tom, že na mě udělal takový dojem jako dlouho žádný.

A nakonec jsem si říkala - proč z článku nakonec neudělat takovou přehlídku filmů, které mě něčím zaujaly celkově? Proč vyvyšovat pouze jeden, když jich za zmínku stojí víc?

Je mi naprosto jasné, že vaše názory se s mými shodovat vůbec nemusí, přece jen každý máme na filmy jiný vkus a každému se líbí jiný žánr. Na každého udělá dojem něco jiného.

Narozeniny

8. srpna 2010 v 14:13 | Blanch
Pořád jsem lítala kolem, měla jiné starosti a vyřizovala nějaké ty věci, že jsem úplně
avatar
zapomněla na podstatnou věc, na kterou jsem tolik myslela, až jsem na ni úplně zapomněla.

Dne 5.8. to bylo přesně pět let, co jsem vložila svůj první článek na tento blog. Blog jsem stvořila několik dní před tím, možná 3.8. 2005 nebo 4.8.2005, už si přesně nevzpomínám, nicméně 5.8.2005 jsem vložila svůj první článek a to TENTO. V té době jsem na blog vkládala zejména své povídky, básničky, blbůstky a sem tam i nějaký layout. Přesto předně působil jako základna pro mou psanou tvorbu, kterou jsem po letech přesunula na své webové stránky(nedivte se té amatérské podobě, ona vložená povídka je ještě starší než pět let, bude mít takových osm a je vážně hrozná:D).

Převlek + pár dotěrných otázek do éteru :)

6. července 2010 v 3:41 | Blanch
avatar
Tak se zase vracím ke svým běžným světlým odstínům. Seč tmavé barvy z duše miluji, nějak se tady s nimi neumím sžít, sedí mi to tu víc, když jsem oblečená ve světlých odstínech.
Taky to působí víc optimisticky.
No a jelikož jsem nějak ztrácela i chuť blogovat(opravdu to bylo i tím vzhledem, měl na mě neblahý vliv, samozřejmě předně stres a starosti, které mě teď obtěžují a nedostatek času), už jsem s tím něco musela udělat.

Bláznovy zápisky

20. května 2010 v 15:00 | Blanch
b
Znáte ten pocit, kdy jste znechuceni sami ze sebe?
Není to žádná krize nebo nějaká sebelítost, pouze stav, kdy byste nejraději neexistovali, kdy byste sami sobě nejraději naliskali pár facek, kdy si uvědomujete, že všechno kolem vás stejně nemá smysl a na co sáhnete, to zkazíte...

Osoba, která mě v životě nejvíce ovlivnila...

19. dubna 2010 v 15:00 | Blanch
b
No a protože je to tady jen samá grafika, téměř žádné mluvené slovo, nebereme-li v potaz fakt, že se často vykecáváme v komentářích :), tak si říkám, co takhle nějaké řádnější téma k diskuzi.

Co třeba nějaké filozofičtější téma. Kupříkladu: osoba, která vás ve vašem životě nejvíce ovlivnila... A jak, jakým směrem a v čem a zda-li v dobrém slova smyslu nebo v tom špatném...
Klidně se rozpovídejte.

Je libo diskuze?

12. března 2010 v 18:00 | Blanch
Tak jsem si říkala, že je to tady samá grafika, ale v zásadě nic moc psaného slova.
Častokrát zde pod články vznikají diskuze, tak proč si jednu neudělat oficiálně...
Zajímalo by mě, jaký druh grafiky vás nejvíc zajímá. Tím míním - co nejraději tvoříte, případně nejraději "kritizujete", na co se nejraději díváte...

Vox populi - kultura EMO

20. června 2008 v 23:27 | Blanch
Vox populi... aneb vyjádřete se ke zmíněnému tématu.

Léto a jeho vliv na vás...

2. srpna 2007 v 18:41 | Blanch


Tak ..co takhle dát si nějakou diskusi?

Nadávárna aneb pokec bez pravidel

27. února 2006 v 17:14 | Blanch
Dobrý den, vážení,
vím, že zřejmě Nympha nezodpověděla některé otázky, určitě tak učiní..ale jelikož je to osmý den, tak by tu měla být nová návštěva, ale jelikož tento týden..možná i dva nikdo nepřijde, tak jsem pro vás přichystala aspoň tohle. Pravidla..čtěte..
 
 

Reklama