Layouty webové

Darkness

1. června 2017 v 21:17 | Blanch
Tuhle "obludnost" jsem měla rozdělanou pár měsíců v počítači a neměla jsem se k tomu ji dokončit, ale když už jsem to rozpracovala, říkala jsem si, že třeba až to nakóduju, nebude to vypadat tak hrozně... Ale musela jsem se trochu donutit.
No, moc velký rozdíl ne
vidím.
Na druhou stranu, každej má jiný vkus a v poslední době jsem dělala samé světlé věci, tak to chtělo zase trochu vyvážit.
Popravdě, odflákla jsem to, nebylo co složitě kódovat a moje nepřílišná angažovanost je na tom nejspíš znát :). Není každý den posvícení no...

Spring sonata

22. března 2017 v 11:10 | Blanch
Když byl tedy ten první jarní den, říkala jsem si, že by to chtělo stvořit něco jarního. Layout jsem vytvářela včera, ale neměla jsem příležitost ho ještě přidat na blog.

V rychlosti jsem stvořila velmi jednoduchý, nenáročný a křiklavý layout - bratra tohoto, který je na blogu v sekci webových layoutů ke stažení.
A říkala jsem si, že by to chtělo všechna roční období, tak jistě vznikne v budoucnu ještě nějaký ten podzim a léto.

Pozor, je poměrně dráždivý na pohled :).

Moji démoni

10. března 2017 v 13:20 | Blanch
Tmavý depresivnější layout na html stránky v tak zvaném fixovaném divu=text se roluje v omezeném okně a neroztahuje stránku. Dřív kolem těchto designů býval velký boom. V minulosti jsem jich taky několik vytvořila, ale i tak si myslím, že dnes nemají žádné využití. Stejně jsem si to zase chtěla osvěžit v paměti :). Ani nemám sebemenší naději, že by to někdo někdy použil, ale hrát si s tím mě bavilo.
V IE je posuvník v textu zabarvený a vypadá to lépe. Doporučuji koukat přes něj, i když to podle mě není prohlížeč...

Když jsem ten obrázek prvně viděla, napadlo mě, že mi to připomíná chaos, nějaký pocit vnitřního usebrání, vnitřní kolize a boj. Boj démonů v hlavě... Tak mě napadl tenhle námět na webový depresivní mini deníček.
Všechno nemůže být veselé, život si s lidmi přeci pohrává.

A na to, jak teda nemusím dvakrát modrou barvu, tady je v poslední době nějak moc modrých věcí! :D

EDIT: Podařilo se mi obarvit posuvník i v Chrome. V Opeře je údajně viditelný, když ho uživatel v pokročilém nastavení povolí(to nastavení jsem nenašla, ale asi se jedná o starší verze).

Slunečnice

9. března 2017 v 1:08 | Blanch
Můj starý blogový layout, jehož screen můžete vidět v úkázkách mé blogové galerie v sekci Blog/Předešlé vzhledy.
Měla jsem ho tuze ráda a těžce jsem se s ním loučila, takže jsem si tehdy uchovala rozvrženou verzi v photoshopu a rozhodla se, že jednou z něj udělám webový layout, protože si to zaslouží. Nějak jsem se k tomu celá ta léta neměla.
Asi jsem věděla, že se s ním budu hodně crcat.

A ten den po sedmi letech konečně nastal :D.
Stále v původní verzi, jen s pár drobnostma navíc.

Anime a manga

7. března 2017 v 22:09 | Blanch
Je to fluffíkoidní, je to žůžovoučké, je to jako marshmallow, zvraceli byste z toho cukr...
Já taky. A přesto jsem tento vzhled před nějakými pěti lety měla na svém webu s povídkami +18 :). A ano, v záhlaví jsou manga a anime obrázky, protože kdysi mě zajímala adult manga :) a tohle bývala má oblíbená autorka. Ayano Yamane, která je duševním vlastníkem těchto obrázků.

Zkrátka a dobře, připravte si inzulín, šou začíná!

Severus Snape

7. března 2017 v 16:38 | Blanch
Tento layout je zhruba šest let starý, možná i víc, kdo to má počítat. Dělala jsem ho kdysi pro svou bývalou spolubydlící Falkiru na web, který jsem jí dělala a kam se měla přesunout z blogu, ale nakonec to nějak nedopadlo a na web se nikdy nepřesunula, takže layout neměl většího využití.
Bylo mi docela líto nechat ho být jen tak, a tak ho s drobnými úpravami vkládám nakonec ke stažení.
V záhlaví je pár slov, které kdysi pronesla jedna naše společná kamarádka minime. Bohužel už nešel zamaskovat nebo přepsat, tak tam musel zůstat :).

Téma je sice víceménně o postavě, ale vztahovalo se právě ke slashi.

My garden

6. března 2017 v 18:30 | Blanch
Tak, dneska jsem vykradla sama sebe a asi dva mé staré styly :D, ale měla jsem chuť stvořit zase něco webového, protože je to pro mě zábavnější, ucelenější a nemusím se omezovat v nastavení ani designu.
Sice to není nic kdo ví jak složitého, ale já jsem se zase vrátila o deset let zpátky :).
Zbytečně to okecávám.
Prostě další design v html + css na webové stránky, jako je možné vytvořit například na portálech webzdarma.cz nebo endora.cz.

Akvárium

22. února 2017 v 19:48 | Blanch
Jeden z mých starších layoutů, které měly patřit na můj blog, ale nějak k tomu nedošlo. Záhlaví bylo trochu jiné s mými obrázky monitorů a poukazovalo celkově na tvorbu grafiky. Nicméně bylo mi líto nechat ten layout ležet jen tak ladem, i když je starý zhruba sedm let, docela se mi líbí neobvyklá kombinace barev. Nakonec jsem mu tedy vybrala jiný obrázek do záhlaví, který mám ze stránky, která poskytuje png ikony a obrázky zdarma.
Tak tedy, další z mých webových layout - Akvárium. Docela jsem si s ním vyhrála.
Rubriky v menu je samozřejmě možné odstranit a stejně tak ve složce s obrázky je k dispozici pár rubrik navíc, které v layoutu nejsou vidět.

Nature

19. února 2017 v 22:34 | Blanch
Další webový layout ke stažení. Tentokrát bez jakýchkoliv větších obrázků. Malá fotografie rostlinky patří mně. Jinak je to spíše takový ten nenáročný čistý styl bez větších krucánků.
Byl původně kdysi před rokem určený na můj blog, ale nakonec jsem ho nevyužila a vím, že ani v budoucnu bych se k tomu neměla, tak jsem s ním udělala něco lepšího.
Nakódovaný vypadá mnohem lépe a získal tím i více možností, než by na blogu měl. Trochu jsem si vyhrála s doplňky, když už layout sám je spíše jednodušší. Ale aby to vzal čert, nakonec mi dalo práce více, než méně.

Lost in my fantasy

17. února 2017 v 2:58 | Blanch
Nějak mě to layoutování chytlo. Nebyla bych to já, abych zase nepřidala nějaký ten článeček ve tři ráno :D
Právě jsem dokončila nastavení tohoto jednoduššího layoutu, opět za použití obrázků mého drahého Blizzu.
Ta stará technika mi docela chyběla. Nemusím u tvoření tolik přemýšlet jako když tvořím něco "komplikovanějšího" a účelnějšího.
Sice pochybuji, že někdy layout někdo použije, ale aspoň dělám, co mě baví.
A dost keců. Náhled v článku.

Vzdušné zámky

16. února 2017 v 23:36 | Blanch
Tak jsem tady s prvním jednodušším snovějším layoutem a lá starší styl. Našla jsem velmi příjemný způsob, jak využívat velmi hezké obrázky, které nejsou z mé tvorby, a to přímo screeny ze hry, kterou už nějakých sedm let hraji(a nevím, proč mě to nenapadlo dříve).
Má moc hezkou grafiku a úvodní načítání některých tamních lokací má vskutku nádherné kresby.
Vzhledem k tomu, že jsou screenshoty a různé ilustrašní fota dnes a denně využívány na guildovní weby, osobní stránky, free servery a jiný osobní užitek, tak když jsem jednoho pozdního večera prohodila pár slov s game masterem oficiálního serveru a zeptala se na to, odpověděl mi, že dokud jejich materiály nikdo nevyužívá k finančnímu sebeobohacování, nemají důvod to zakázat, protože je toho beztak plný internet a žádná výhradní práva nevyžadují. Vypadal velmi překvapeně, že se ho na to vůbec někdo ptá, nejspíš jsem byla první.. a poslední :D.

A tak mám povolení přímo od pánů mistrů a nejspíš vás tady brzy zahltím vzhledy vytvořené z prací jejich šikovných grafiků. Tímto velmi děkuji společnosti Blizzard za jejich úžasnou práci!

Věčnost snění

5. června 2014 v 19:03 | Blanch
Po nějaké té době přicházím zase s layoutem na webové stránky.
Možná vám to některým, kteří mě znají už déle, něco připomíná. To bude tím, že jsem na blogu před několika lety mívala podobný kousek, jen jinak zbarvený a rozložený, ale základ je v podstatě stejný.

Tento konkretní layout byl přesto speciálně tvořen pro jednoho zákazníka, ale nakonec se mu nelíbil, tak jsem jej tedy přetvořila ku obrazu svému a dávám jej k dispozici vám.
Upozorňuji, že není určený pro blog.cz ani jiné blogové systémy. Obsahuje html a css.

Zem snů

3. dubna 2014 v 2:30 | Blanch
Jamalalicha? Jamalalicha. Jamalalicha, i paprťála, chánua, chánua, e chánua, e chánu, džalala, džalala-a, a paprťála. Tasparta maznalika zamáz piskurty, jarda, piskurty, patláma, patláma, patláma a… žbrluch!
Patlala, patlala, až dopatlala...Takhle to dopadá, když člověk nemá múzu a jde původně tvořit úplně něco jiného a skončí s tímhle patvarem...
Fakt nevím, co si o tomhle myslet, stejně tak pochybuji, že tohle "veledílo" někdo použije :), ale co už. Jinak je layout tvořen v divu s posuvníkem v textu. Pole pro menu je omezené.

A já jsem už asi taky omezená...

Libertas

8. března 2014 v 20:49 | Blanch
Tak jo, tohle je už dneska vážně poslední... :D
Netvořila jsem ho od začátku, jen trochu předělala, tohle byla šablona, která měla být kdysi na placenou zakázku, ale klient si ji nevybral. No, tak co s tím, že jo.. Takovou dobu jsem to měla ve složkách, byla to škoda. Docela se mi ten návrh líbil...

Lilie

8. března 2014 v 16:34 | Blanch
Je libo trochu žůůůžovoučké?
Já jsem se vážně moc chtěla dostat k jiné barvě :), ale v jiných odstínech mi ta práce nepřišla tolik přirozená. Holt ty květiny měly takový odstín, tak s tím už zřejmě nic nenadělám...
Měla bych se naučit zase dělat se všemi barvami a nediskriminovat růžovou :D

Jaro, jaro, jaro...

7. března 2014 v 20:31 | Blanch
Aaano, (z)vážení... Neumřela jsem. Tedy, stále se snažím nějak přežívat :)

Dnes jsem měla jakýsi nostalgický den a myslela na staré dobré grafičí časy s Layoutsem a přemýšlela nad svými začátky a jak to všechno bylo jiné a celá ta nostalgie mě dohnala až k photoshopu. Řeknu vám, že v leže z postele se grafičí docela blbě :) - chytla jsem totiž nějaký ošklivý intergalaktický mor... Alespoň se to tak tváří.
Nicméně...

Morgana

2. listopadu 2011 v 10:39 | Blanch
Kdo sleduje Merlina, nechť zdvihne tlapu! *Plha se hlásí*

Jojo, i mě to dostihlo a říkala jsem si, že by nebylo na škodu udělat na to vzhled. Tak jeden z mnoha(mám v plánu udělat další) je zde. Prvně s Morganou :), no řekněte, netváří se Kate úžasně, když háže ty své zlotřilé pohledy?

Layout je dělaný na webové stránky, ne na blog.cz.

Webový vzhled: 2x

27. října 2011 v 13:55 | Blanch
Dodatečně vkládám dva webové vzhledy, které už mám nějakou dobu udělané, ale nezveřejnila jsme je.
První(Underground) je starý zhruba rok a je trochu nedodělaný, už se mi s ním nechtělo dál pracovat, tak jsem ho nechala takto.
Druhý(Avis) můžete znát z mého blogu. Předělala jsem ho na webové stránky, protože mi ho přišlo na blog.cz dost škoda.

Vím, že ke mně chodí spíš blogaři, ale třeba se mezi vámi najde někdo, komu se nakonec webový vzhled bude hodit.
UPOZORNĚNÍ: ani jeden ze vzhledů nelze nastavit na blog.cz.

Autumn sonata

18. prosince 2010 v 11:30 | Blanch
adminka
Tady na tento layout jsem úplně zapomněla. Na LC jsem ho přidala, ale ne k sobě. Tak dodatečně dodávám.
Jedná se o můj layout z Anniny grafické soutěže, která u nás na podzim probíhala.
Je určen pro webové stránky, nikoliv na blog.cz.

I can´t help myself

18. prosince 2010 v 9:30 | Blanch
adminka
Po nehorázně dlouhé době jsem udělala nějaký layout volně ke stažení. Už si ani nevzpomínám, kdy naposledy jsem nějaký přidala. Samozřejmě jsem před nějakým časem přidala vzhled, který jsem dělala naší Anně z LC do soutěže, ale to už je taky pár měsíců.
Zkrátka na to není čas a abych se přiznala, tak ani moc ani nálada.

No, upozorňuji, že tento vzhled je v html a je na webové stránky, takže ani zázrakem ho na blog nedostanete v původní verzi a na blog hlavně vůbec nepatří.

Je v iframe - pro zájemce začátečníků v html je výhodný. Kdysi jsem je taky hodně používala, než jsem se naučila pracovat s php.

Nazvala jsem ho I can´t help myself, protože jsem si nemohla pomoct :)), ne - velký podíl na tom názvu nese stará stejnojmenná vykopávka od skupiny Kelly family, kterou dnes asi mladší generace už ani neznají.
Ve své době to byl fenomén a i já ve své pubertě šílela nad členy této skupiny a dodnes mám velmi kladný vztah k jejich hudbě, protože oni byli zkrátka ve svém oboru jedničky.
No, holt v posledních dnech jen nostalgicky vzpomínám a i při photoshopování jsem poslouchala.
Sentimentálním :D
Vzhled v článku.

Deatheaters

29. července 2010 v 19:47 | Blanch
aff
Eee.. Taková starší hrůzička. Našla jsem ji na počítači rodičů ve smetí :)(asi jsem ji tam měla nechat) a snažila se jí trochu pomoct k lepšímu vzezření(bezúspěšně). Původně měla být na blog, ale nechtělo se mi to nastavovat. Nakonec mi bylo i líto to vyhodit, tak to dopadlo takto...

UPOZORNĚNÍ: vzhled není určen pro blog, je to webový layout - tzn. CSS, HTML - k vytvoření webových stránek, ne blogu.

Post scriptum

5. července 2010 v 2:05 | Blanch
avatar
Můj starý blogový vzhled. Má i blogového brášku(který je zde neustále očekáván), ale k tomu zatím nemám zip ke stažení. Na blogu už ho nastavený mám, je nařezaný, schází mi k němu udělat jen tutoriály a pak ho vložím také. Konečně :)).
Žádné zneužívání součástí vzhledu bych prosila.
A je to webový layout, tzn. na webové stránky, ne na blog.cz ani jiný blogový systém.

Modrá neurčitost

1. července 2010 v 23:43 | Blanch
ikonka
Vím, že je to divné, neurčité a... hmmm... Divné už jsem psala?
Já to prostě spatlala jen tak z nudy a moje představivost se někde opalovala na Rhodosu.
Layout je to webový(čili na web, html, css a tak dále...) ne blogový.

Apocalyptica

27. května 2010 v 15:08 | Blanch
b
Nepatrně jsem ožila, ale ještě to není stoprocentní.

Teď vám přináším něco z webové(html, css) tvorby...
Layout s mou oblíbenou skupinou Apocalyptica, jejíž hudba doslova bere dech.

Bittesweet symphony

3. května 2010 v 22:22 | Blanch
b
Layout Bittesweet symphony je na webové stránky(ne, že je webový jako stylem webový na blog, ale prostě html, css, na typ jako je webzdarma, ic, nikoliv blog), protože ještě mnozí nepochopili, že sekce webové neobsahuje blogové layouty...

Jak se pořád hrabu v samých složitostech, potřebovala jsem si trochu oddechnout u něčeho jednoduchého, jak nastavením, tak graficky. Takže žádná úžasnost to není.

Dračí hnízdo

14. dubna 2010 v 21:12 | Blanch
adminka
Webový(tzn. na webové stránky, ne vypadající webově, jak stále někteří nedokáží pochopit) layout, který už se mi ve složkách válí nějakou dobu, ale pořád jsem se nedonutila k nakódování.
Má taky blogové dvojče zde, ale ještě k němu nemám vytvořený návod k nastavení, takže ještě není k mání.

Albus Brumbál

14. března 2010 v 11:00 | Blanch
:DDD Růžový blivajz, který jsem z recese dělala ToMovi na stránky(ne blog) před pár měsíci. Do sytosti si ho už užil *ironík*, tak ho nyní dávám ke stažení.
:DD
EDIT: opraveno

Tmavé vzhledy na web v html

8. března 2010 v 22:34 | Blanch
adminka
Třetí a poslední várka tmavých vzhledů.
Mám jich ještě víc, ale ty ostatní sem už vkládat nebudu, protože jsou nepoužitelné :).

Tmavé vzhledy v html

8. března 2010 v 21:23 | Blanch
adminka
Druhá várka tmavých vzhledů.
Opět na web.
Jak tak na ně koukám, ty starší mají ještě i špatné kódování :)

Tmavé vzhledy

8. března 2010 v 19:37 | Blanch
adminka
Nějaké tmavé vzhledy z mé dílničky.
Opět webové. Čili v html + css.
Mějte prosím na paměti, že se jedná opravdu o staré designy, čili ta kvalita je přímo úměrná době, kdy byly tvořeny :D, což byl nějaký rok 2006/2007.

 
 

Reklama