Fotím

Experiment

16. září 2013 v 12:21 | Blanch
Tak jsem začala znovu zase laškovat s photoshopem. Říkala jsem si, že pro začátek by bylo dobré si vyzkoušet různé efekty a akce, než se zase plně vrhnu na vytváření celých designů. Možná by nebylo od věci dodělat i ty nedokončené, co mi ladem už několik let leží ve složkách. Mám tu příšernou vlastnost, že jakmile něco rozdělám a nedodelám to hned, už se k tomu nikdy nevrátím... Kdybyste viděli ten svinčík, co mám na disku.

Přesto... První krůčky s photoshopem po tak dlouhé době... Jako chudáci oběti posloužily nějaké moje(a nejen moje) starší fotky. Tedy ne, že by samy o sobě byly nějak kvalitní, já jsem jakýsi pseudofotograf - nehledím ani tak na to, jak moc umělecké moje výtvory jsou, jako spíš fotím jen tak pro radost. Jistě tohle mnozí znáte. Ostatně, většina mých fotek stejně nakonec projde nějakou úpravou v photoshopu a některé i pro tento účel cíleně vytvářím, abych je pak zneužila.

Nu, nevím přesně, jestli se tyhle hokusy pokus hodí přímo do této sekce, nicméně větší část použitého materiálu jsou mnou focené kousky.

Z alba poprvé

1. srpna 2010 v 21:31 | Blanch
avatar
Před měsícem jsem zde vkládala článek ohledně fotografií.
Obsahy složek s fotografiemi jsou objemnější a objemnější.
Dnes jsem se rozhodla vložit nějaké fotky s faunou a flórou, které jsem buď nafotila já nebo jsou z rodinného archívu.
Některé fotografie jsem využívala párkrát do designů. Nejsem žádný profesionální fotograf, ale focení mě baví. Nikdy se tím živit nebudu, takže se nemusím bát, že to nejsou žádná umělecká díla, nicméně některé kousky se mi občas povedou *plácá se po rameni* - tedy na mé poměry jakožto absolutního amatéra :D.
 
 

Reklama