► Drabbles

Ne a nebo ano

5. září 2013 v 1:29 | Blanch
Další ze starších flashfikcí...

Poznámka: dialogovní
Postavy: Draco Malfoy, Harry Potter
Žánr: komedie, preslash
Datum vzniku: leden 2010
http://blanch.own.cz/lista.png

Dopis Santovi

3. září 2013 v 22:26 | Blanch
Divím se, že jsem zde ještě nevložila tuhle povídku, na to, jak je stará.

Poznámka: ichforma
Postavy: Albus Severus Potter, Scorpius Malfoy
Žánr: slash
Datum vzniku: říjen 2007
http://blanch.own.cz/lista.png

Osudová chyba

2. září 2013 v 18:34 | Blanch
Jedno starší hp drabble, o kterém jsem úplně zapomněla, že ho mám :)
http://blanch.own.cz/lista.png

Dotazník

6. srpna 2007 v 21:36 | Blanch
Drabble, které mi zadala K.O.
Jak to dopadá, když se vyplňuje jeden nevinný dotazník? Tohle je spíše kratší povídka.
Zadaná slova zněla: fotbal, slunce, zvonek
Žánr: preslash, komedie, horor :)
Postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Dean Thomas
+++

Drabble pro Mischellku

7. května 2007 v 0:26 | Blanch
:)) Ok, tohle je delší než drabble, ale zadáno to bylo jako drabble, tak ho dávám sem. Zadaná slova zněla: klíč, zima, sluchátka
Žánr: humor, slash
Páry: Draco/Harry
Omezení: pro všechny

Drabble pro RohyRot

7. května 2007 v 0:25 | Blanch
RohyRot mi zadala téma "Já chci svobodu!" Doufám, že všichni poznáte, na co je narážka v textu :) P.S. je to o dost delší drabble :) Vlastně to už asi není drabble :)
Žánr: komedie, slash
Omezení: pro všechny

Drabble pro Ethase/Vivivane

7. května 2007 v 0:23 | Blanch
Žánr: Humor
Postavy:Harry Potter, Hermiona Grangerová

Byl pozdní večer - první máj...

7. května 2007 v 0:22 | Blanch
Taková kratinká povídka(delší drabble?) pro Alesiu/Alesii? :), která si přála vtipnou romantiku na slova: noc, svíčka, vlkodlak. Nevím, zda jsem splnila její přání, jestli je to zrovna vtipné, to musíte usoudit vy. Inspirovala jsem se Murphyho zákony o chování mazlíčků, které jsem kdysi četla, nedávno jsem narazila na jeden podobný, a tak mě napadlo tohle :)

Zrada

7. května 2007 v 0:21 | Blanch
Nebudu psát, co je obsahem a jaký jsem použila žánr nebo jaké jsou postavy, to je totiž tajemstvím, pokud chcete tohle tajemství rozluštit, vstupte a přečtěte si :) Drabble pro Albu, dodatečně k narozeninám. Slova zněla: temnota, hudba, polibek

Může za to Snape

16. ledna 2007 v 14:40 | Blanch
Zase drabble, opět úchylné, opět slash a víte, jakého druhu... v duchu Mashovin.. :)

Na čerstvém vzuchu

16. ledna 2007 v 14:31 | Blanch
Takže miláčkové... pokud nemáte na to žaludek, nečtěte.
Jsou tu další ze sérií drabblů slash D/H, opět úchylné a s žádným hlubším smyslem. Prostě jen tak pro pobavení. Nehledejte v tom žádnou hloubku a pokud se vám to nelíbí, doporučuji raději nečíst. Taky bych chtěla upozornit, že mládež pod 15 let by to zřejmě neměla číst, protože je to svým způsobem nemravné, i když tam není přímo popisovaná akce.. ale tuším, tuším, že časem i k tomu dojdu.. :) Takže kdo už má plné zuby slashe H/D a prostě těchto ptákovin, nechť to obezřetně obejde.. samozřejmě nechci tím však nikomu upírat právo na zápornou kritiku :) Nezapomeňte však, že tyhle ptákoviny neberu příliš vážně, jsou psány jen z hecu a momentálních nápadů.

Bude mela

13. ledna 2007 v 0:24 | Blanch
takové delší drabble..skoro pvoídka..no..jen taková blbůstka. Co se stane, když Draco Harrymu ukáže, že se píší ff povídky na téma jejich lásky?

Láska na první pohled

12. ledna 2007 v 23:49 | Blanch
Tady vám přináším jen takové nasládlé romantické slash drabble. Abyste měli aspoň co číst :) Na Acta est fabula se právě pracuje, možná to přidám už dnes..teda dnes ne, jelikož za deset minut už bude zítra :)) Uvidím, jak to vyjde...kdyžtak to tu budete mít zítra. A teď k drabble... žádný sexuální podtext, je to asi vhodné pro všechny. Je to taková drobnost...

Drabble pro Silwen

4. ledna 2007 v 20:45 | Blanch
Toto drabble nemá název, ale bylo mi zadáno na tři slova: pánev, křišťál a doslov. Vznikla z toho tato ptákovina. Je to opět slash H/D

Draco, ty jsi nepoučitelnej

4. ledna 2007 v 20:14 | Blanch
Tohle je drabble o nějakých 150ti slovech. Je to slash H/D (co byste v poslední době ode mě čekali?). Asi by to neměla číst mládež pod 15 let, pro jistotu :)) Je to jen taková blbůstka. Nic závratného. To taky nebývá nikdy....
...

Dárek k narozeninám

13. prosince 2006 v 20:56 | Blanch
Jelikož jsem indisponována a mám k dispozici jen jednu ruku, tak jsem zpachtila aspoň tuhle blbost..no..třeba se někomu bude líbit, i když..je to fakt kravina... .. čtete ta jména česky, je jasné, že Walker a Wolker se píše jinak, ale když je vyslovíte, zní stejně :) No..takže..SLASH H/D

V teplém loži

23. listopadu 2006 v 19:03 | Blanch
Nedivte se podobnosti s básní Štětka... je psána ve stejném duchu a některé verše jsem si propůjčila, jen trochu upravila... říkala jsem si, že když už mám báseň, co dokáže vystihnout život levné lehké ženštiny, která vroucně miluje, ale není jí to opláceno, tak proč to nenapsat jako slash? Tak jsem si hrála, některé verše jsou křečovité, mám v plánu to ještě upravit, ale tedy..první verze..zde...vkládám to mezi drabbles, i když to drabble není :)) Ok...takže...trochu slashe a veršíků?

Neovladatelná touha

1. listopadu 2006 v 16:31 | Blanch
V psolední době mě zasáhla vlna slashe D/H, tak tu přicházím s takovou kratší ptákovinou, no, snad se to aspoň někomu zalíbí.

Hladino bezbřehá

26. července 2006 v 23:57 | Blanch
A tady máte takovou docela nijakou báseň, heh.. prostě mi to nejde no.. kdo pozná aktéra básně? :)

Bláznova ukolébavka

26. července 2006 v 23:42 | Blanch
Tak...jelikož mě vážně opouští inspirace a moje múža si vzala neplacené volno.. taxe mi nechce nic dlouhé psát, dopisovat kapitoly apod. Tak vám s epřináším takovou divnou drabble... trošku delší..s veršíky.. snad to pochopíte, je to spíš psychologické.

Drabble pro Lilianku

30. června 2006 v 12:28 | Blanch
Tak a je tu další drabble..tentokrát se sto slovy :)
Téma: Voldemortova nešťastná láska

Drabble pro ann artwodovou-blackovou

30. června 2006 v 12:06 | Blanch
Další drabble. Omlouvám s,e protože jsem fakt nevěděla, co napsat. Docházejí mi nápady a už to vkládám spíš pro to, abych měla hlavně splněno a neměla žádné resty. Drabble má 21 slov navíc, snad to nevadí.
Téma: Nejšťastnější den Severuse Snapea

Jak byl Potter na mušce

19. června 2006 v 17:26 | Blanch
Jelikož nemám na tohle vhodnou rubriku, šoupla jsem to do drabbles, ale drabble to není.. je kravina všech kravin. Větší mě snad v životě nenapadla.. ale prostě mi ruplo v bedně a musela jsem to sem dát :))) Občas i Blanch přeskočí, nedivte se mi :))))

Drabble pro Kláru(Devil)

18. června 2006 v 15:46 | Blanch
Ok, já prostě neumím udržet 100 slov a u této drabble to už vůbec nešlo. Musela jsem zachovat atmosféru. Takže se nezlobte, drabble má 121 slov. Vážně to už nemůžu zkrátit. Tohle musí stačit.
P.S. je tam určité datum, všední den jsem si doplnila sama, jelikož přesné datum není známo, jen je znám měsíc a rok, takže v tom nehledejte přesnost.
Téma: Kronika smrti

Drabble pro Slunenku

18. června 2006 v 15:29 | Blanch
Zde je další drabble. Omlouvám se, ale nemá 100 slov. Má 102, nemohla jsem to nijak zkrátit, ať jsem to zkracovala, jak jen to šlo..prostě už to víc nešlo..
Téma: Svíčka dohasla

Drabble pro Merin

18. června 2006 v 15:12 | Blanch
tak se zase vracím k drabbles, které jsem nedopsala.. dneska tu máme další blbost, co jsem nějak zpachtila, jelikož jsem absolutně nevěděla, co k tomu napsat.. neposmívejte se mi, prosím, fakt mi to nesedlo :)))
téma: Poslední pokus

Drabble pro Ginny

2. června 2006 v 13:33 | Blanch
Další drabble, tohle je spíš v podobě něčeho jako báseň, i když to není úplně o verších, teda..je to divný, ale já nevěděla, co k tomu napsat, tak to mám aspoň z krku, tohle téma mi prostě nesedlo a nic jiného mě nenapadlo.
Téma: Opravdu?

Drabble pro Eriku

1. června 2006 v 13:01 | Blanch
:)) Taky poněkud ujeté, ale jak jinak to vyřešit?
Téma: Snapeova červená tanga

Drabble pro Rebelku

31. května 2006 v 19:48 | Blanch
Další drabble pro Rebelku.
Téma: A pak nastal ten velkej den hněvu (slash)

Sečteno, podtrženo

31. května 2006 v 19:35 | Blanch
Takové menší shrnutí všech zadaných drabble jak pro mě, tak pro ostatní.
 
 

Reklama
Reklama