Srpen 2016

Rámečky na avatary - 14.sada

8. srpna 2016 v 18:12 | Blanch |  Rámečky na avatary
Opět jsem dnes dělala v počítači čistku a našla něco, co jsem vytvářela ještě loni a nikdy nepřidala. Pravdou je, že toho bylo víc, ale soubory se nějak poškodily, přesto alespoň větší část zůstala.
Zpětně jsem se dívala do rubriky rámečků a spílala si, že bych měla opravit konečně ty odkazy ke stažení, a tak jsem začala ve svých složkách hledat zipy rámečků a k mé nelibosti jsem jich pár už bohužel nedohledala, nicméně pokusím se všechny i tak dát ještě nějak dokupy, až to bude možné.

Prozatím tedy vkládám tyto "staronové" kousky. Už jsem jich pár na avatary v minulosti použila. Kdo ví, třeba se ještě v dnešní době najde někdo, kdo tyhle "starý ptákoviny do photoshopu" ještě použije. I když si iluze nedělám :D.
Grafika samotná šla jaksi do kopru...

Bíglofil

8. srpna 2016 v 14:31 | Blanch |  Zpovědnice
Zpětně jsem si pročítala, co naposledy jsem o sobě vlastně kdy napsala, vím, že jsem se nikdy nijak zvlášť nepodílela o osobní informace a víceméně jsou kusé a nic neříkající a tak to i zůstane - alespoň, co se týče opravdu osobních dat, nicméně psát o různých životních úskalích je u mě zcela běžné.

Pravdou je, že na blog jsem zanevřela v podstatě proto, že holt osobní život už je hektičtější a bohatší, než býval před pěti, deseti lety, kdy mým jediným koníčkem bylo blogování, grafičení, psaní povídek a v podstatě internet. Když se tak na to zpětně dívám, připadám si jako šílený asociál :D.

Od doby, co jsem naposledy o sobě něco bližšího napsala, uteklo mnoho času. A přitom se toho tolik změnilo.

11 let!

7. srpna 2016 v 23:30 | Blanch |  O blogu
Tak vám povím...
Znovu jsem si vybavila, proč tady byl předešlý vzhled více než rok...
Nastavit ho na blog s tím, aby vše vypadalo, jak si sama představuji, je něco dokonale nemožného. I přese všechny kompromisy, které jsem se svým miloučkým blogískem udělala, to nakonec tak nějak dopadlo...

A vlastně, proč jsem se k tomu přemluvila, že...

Před dvěma dny jsme totiž s mým miloučkým blogískem slavili. A že je to už nějaké číslo!
Tedy, pěkně rychle nám to uteklo.