Leden 2015

1. kapitola - Zoufalý

13. ledna 2015 v 17:19 | Blanch |  Poprask na Godrickově dole
I zoufalý Draco Malfoy musí budit zdání, že je vlastně nad věcí a že když mu někdo podá výhodný návrh, vlastně mu dělá službu tím, že na něj přistoupí.

Tak to rozjedem :). V infu o povídce se dovíte, do jaké doby je zhruba situovaná a že ignoruje ten příšerný epilog ze sedmičky.

Za beta read, který proběhl snad někdy před třemi lety :D děkuji Allishce.

Info k povídce

9. ledna 2015 v 2:11 | Blanch |  Poprask na Godrickově dole
Fandom: Harry Potter
Shrnutí: Dva roky po válce. Samaritánský Harry Potter nabídne pomocnou ruku hrdému Dracu Malfoyovi v době, kdy nemůže odmítnout, což samo o sobě vzbudí poprask nejen na veřejnosti. Hrdinu Pottera totiž nenapadne nic lepšího, než si toho nafoukaného snoba nastěhovat k sobě do domu na Godrickově dole. Kam až je to dostane, netuší ani oni dva. Ovšem jedno je jisté - Merlin jim pomáhej, aby se nezabili!
Příběh je psán z pohledu postav, čili v ich formě.
Poznámka: příběh ignoruje epilog sedmého dílu(jsem známá tím, že ho bytostně nesnáším :D)
Žánr: slash, pwp, komedie, dobrodružný, romantika
Omezení: od 18 let
Hl. postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Severus Snape, Charlie Weasley, Neville Longbottom, Andromeda Blacková, Teddy Lupin, Ron Weasley, Hermiona Grangerová
Věnování: Daniel D. Evans

68. Za osmašedesát let

8. ledna 2015 v 19:02 | Blanch |  Pretty woman
Poslední díl. Epilog k této "nekonečné" povídce, která mě provázela dlouhá léta a ve své podstatě mi hodně dala i vzala, ale nejspíš jí dnes vděčím za to, jak dnes pohlížím na svět a za to, že nejsem z porcelánu. Těžko se to vysvětluje.
Pokud by někoho zajímaly nějaký ty hemzy kolem ní, statistiky a mé "srdečné :D" vyjádření k její tvorbě, nalezne článek ZDE.
Trocha nostalgie, znáte to.
A teď k poslední kapitole, která je už jen na dvě slabé stránečky a je uzavřením všeho. Děkuji všem, kteří celé ty roky vydrželi tohle šílené dílko číst a podporovali mě v tom, přestože to se mnou nebylo lehké a trvalo mi to, za což se upřímně omlouvám.

Upozornění: slash
Omezení: 18+