Duben 2014

Rámečky na buttony - 4. sada

8. dubna 2014 v 18:27 | Blanch |  Rámečky na buttony
Ke včerejším přidaným avatarům jsem pro vás udělala i nějaké ty rámečky na odkazující buttony. Prvně jsem jich zamýšlela jen pár, ale nějak jsem se s nimi rozjela :), vzory jsou stvořeny ve stejném duchu jako rámečky na avatary, aby šly hezky do páru.
Stejně jako v předešlém případě v zip formátu naleznete k dispozici jak abr formát vhodný do adobe photoshopu, tak i složku GIF, v níž jsou rámečky uložené zase jako obrázek pro ty, kteří adobe photoshop nemají.

V článku zase jako předtím naleznete ukázky na samostatných buttonech. Kdyby chtěl někdo nějaký použít pro své účely, dávám mu svolení a není nutné se na mě odkazovat.

Rámečky na avatary - 12. sada

7. dubna 2014 v 23:08 | Blanch |  Rámečky na avatary

Vím, že předešlé sady nejdou stáhnout(brzy to napravím), nicméně tuhle sadu jsem ještě nedávala ke stažení nikdy nikam. Jsou v ní nějaké starší(i pět let), ale i novější rámečky, které můžete použít na úpravu vlastních ikon v jakémkoliv grafickém programu.
Dneska jsem se přiměla si v nich udělat trochu pořádek a zpracovat je do souborů. V zip formátu naleznete k dispozici jak abr formát vhodný do adobe photoshopu, tak i složku GIF, v níž jsou rámečky uložené jako obrázky v gifu.

V článku naleznete i ukázky na samostatných avatarech, jak lze rámečky zpracovat v praxi. Pokud by se někomu líbily i avatary samotné, klidně je může použít, ale vytvářela jsem je z vlastnoručně vytvořených textur tak nějak narychlo, takže nejsou nic moc :)


Jarní avatary

6. dubna 2014 v 19:00 | Blanch |  Avatary
Zase z dílničky mých grafických počinů. Tentokrát ze skříně s avatary.
Na blozích a webech je trendem dávat k článkům ilustrační fota, nebo mnozí - stejně jako já - si dávají k textům ilustračně i avatary. Tak jsem si říkala, že stvořím něco jarního. K tvorbě mi posloužily mé fotografie a mnou vytvořené rámečky na avatary, které jsem v minulých letech vytvářela a dala ke stažení(momentálně je nelze stáhnout, ale pracuje se na tom, aby byly brzy zase zpřístupněny).
Třeba se někomu avatary budou hodit a využije je, nebo třeba taky ne.
V nejhorším případě jsem si je jednoduše udělala pro sebe :D


Putovní pohlednice

6. dubna 2014 v 14:04 | Blanch |  Moje hemzy a dřisty
Dobré odpoledne, pokud právě válíte šunky, dobré odpoledne, pokud pozdně obědváte, dobré odpoledne i pro ty, kteří právě nevědí, do čeho píchnout :), dobré odpoledne všem bez rozdílu...

Zas kreslila, Jehovo!

3. dubna 2014 v 15:27 | Blanch |  Kreslím
Všichni víme, že jsem patlal, no, nebudu si namlouvat, že jsem nějaký Rembrandt, když to není pravda, že, to myslím nehrozí... :), ale stejně mám dny, kdy se mi prostě kreslit CHCE! A je jedno, že kreslím hrozně, ale prostě mě to baví, i když představa rozvrženého obrázku v konečném důsledku vždy dopadne úplně jinak :D
Aspoň, že tu grafiku ovládám... (Tím se můžu utěšovat, nemůže být přece nikdo dokonalý, ne?!) A ne, falešnou skromností v téhle oblasti netrpím, netvrdím, že jsem kdo ví jak skvělý grafik, znám tuny stokrát lepších, nicméně na české frontě si myslím, že to nejhorší není...
Ale to jsem odbočila.

Zem snů

3. dubna 2014 v 2:30 | Blanch |  Layouty webové
Jamalalicha? Jamalalicha. Jamalalicha, i paprťála, chánua, chánua, e chánua, e chánu, džalala, džalala-a, a paprťála. Tasparta maznalika zamáz piskurty, jarda, piskurty, patláma, patláma, patláma a… žbrluch!
Patlala, patlala, až dopatlala...Takhle to dopadá, když člověk nemá múzu a jde původně tvořit úplně něco jiného a skončí s tímhle patvarem...
Fakt nevím, co si o tomhle myslet, stejně tak pochybuji, že tohle "veledílo" někdo použije :), ale co už. Jinak je layout tvořen v divu s posuvníkem v textu. Pole pro menu je omezené.

A já jsem už asi taky omezená...