Srpen 2013

Hynku, Viléme... Alenko!

30. srpna 2013 v 22:08 | Blanch |  Moje hemzy a dřisty
Taaaak jsem doma, miláčkové.
Včera jsem s taškou plnou jídla, která mohla vážit metrák(při níž jsem někdy ve čtvrtině cestování z bodu A do bodu B(cca 400km) chytla housera a nepustil mě doteď) dofrčela do tého Práglu.
http://blanch.own.cz/lista.png

Nasra...totiž návrat!

13. srpna 2013 v 18:40 | Blanch |  Moje hemzy a dřisty

V poslední době si tak přemítám, jaká to byla nádhera ještě v době, kdy jsem newebovala a plně se věnovala jen svému blogu. Trávila jsem na něm bezmála celé dny. Tvořila blogy s různými tématy, na svůj bložínek jsem vkládala v podstatě cokoliv, co se mnou souviselo, poezii, prózu, recenze, kresbu, fotografie, grafiku, whatever.
http://blanch.own.cz/lista.png

Jupíleum

8. srpna 2013 v 19:34 | Blanch |  Novinky a oznamy
Fuf. Jak léta plynou, člověk zapomíná. Pravdou je, že jsem se na počítač dostala teprve včera, ale nebudu zastírat, že jsem na tebe, "blogísku", letos zapomněla.
Tak ti dodatečně k tvým osmým narozeninám, které jsi před několika dny měl, přeji vše nejlepší.
Obsahem se to zde dvakrát nehrne, ale já pevně doufám, že jednou zase bude. Asi stejně tak, jako doufám, že zase obnouvím jednou Layouts na webu a svůj vlastní slashový web, no, těch předsevzetí je nějak moc :))

Udělala bych ti, můj drahý příteli, nějaký jubilejní design, když už jsem dva roky žádný nový neudělala :D, ale protože jsem na počítači, který jednak není můj a jednak neobsahuje něco tak nadstandartního jako je adobe photoshop, necháme to na jindy.

A přesně takto vypadá člověk s poruchou osobnosti, který se veřejně baví se svým vlastním blogem...
Nedělejte to, lidi, nevypadá to dobře :D

Tak a je za námi další rok (ne)blogování, čas nechvalně letí :X
http://blanch.own.cz/lista.png