Srpen 2010

Francie

28. srpna 2010 v 22:06 | Blanch |  Layouty na přání
aff
Slíbený layout, který jsem stvořila na výzvu na přání.
Téma byla Francie.
Nesedělo mi k ní nic přeplácaného a složitého, tak jsem zvolila jednoduchost - náhled máte v článku.
Snad se majitelce bude líbit.

Tabulky do menu

25. srpna 2010 v 12:00 | Blanch |  Ostatní grafika
avatar
Tady nějaká várka tabulek. Mnozí se mě ptali, k čemu je to dobré - tak zkrátka - prostě jsou to tabulky do menu. Když je chcete, můžete je použít tak, jak jsou - jako tabulky, nebo je můžete prodloužit a využít je jako sloupec do layoutu. To je už na vás.
Samozřejmě jsou strašně jednoduché. Podle mě je dneska už zvládne v PS kde kdo, není na tom nic složitého. A kdyby je někdo chtěl využít a nechtělo by se mu udávat, odkud je má(samozřejmě je NESMÍ vydávat za své), tak nemusí. V credits na mě udávání být prostě nemusí, ale běda, jestli někde uvidím, že je někdo šíří dál nebo je dokonce udává za své, to budu trhat hlavy.
Jinak to byla otázka snad deseti minut. Říkala jsem si, co bych pro vás mohla udělat z drobné grafiky a ta mě nesmírně baví, tak nakonec vyhrály tabulky, protože jsem dlouho žádné nepřidala. Ale mám je schované snad už dva týdny, nějak se mi je nechtělo přidávat.
Třeba je někdo využije.

My world of ideas

25. srpna 2010 v 10:00 | Blanch |  Layouty nenakódované
avatar
Tak jsem se dívala do složek a koukám, že tam mám ještě takovéhle ptákoviny...
Tento layout je nedodělaný, původně jsem s ním měla větší plány, ale nestalo se a k dnešnímu dni zkrátka vím, že už s ním nic víc dělat nebudu. Vytvářela jsem ho zhruba před měsícem a zbytečně by mi hnil v počítači, tak ho vkládám ke stažení.
Pokud si ho chcete vzít, je váš, ale upozorňuji, že ho nikomu nebudu ani nastavovat, ani kódovat, nicméně pokud byste jej chtěli využít(ať už z jakéhokoliv zvláštního mně nepochopitelného důvodu), tak bych byla ráda, kdybyste při nejmenším zachovali zápatí.
Layout není nijak složitý, je opět spíš takový portfoliový. Bez obrázků, prostě jsem si spíš jen hrála s perem. Tak pět deset minut...
Prostě jen taková šablona...
Tak třeba se někomu hodí, když už nic.

Harry Potter

23. srpna 2010 v 19:07 | Blanch |  Kreslím
avatar
No... Tak vidím, že si rádi sem tam šňupnete koks nebo si dáte LSD :), uznávám, že Undertaker nebyl nejhorší, ale že zase tak... Nebudeme to přehánět :D :D :D
Tak ano, přiznávám polechtali jste mi tím ego a říkám si, že aspoň ty hodiny práce nepřišly vniveč a vcelku to stojí za to...
Tentokrát tu mám nejnovější věcičku.
Kreslila jsem to nedávno, zhruba před týdnem. Patří k tomu ještě jeden obrázek Draca, ale ten ještě nemám upravený. Ale upravím.
Dnes jsem dodělala onu "a lá digitální" verzi.
Jelikož nemám ani skener, ani foťák, vyfotila jsem obrázek mobilem a v perexu můžete vidět, jak probíhala jeho změna...
A/N: proběhl menší edit u jednoho obrázku...aneb - mírné vylepšení brýlí.

Undertaker

23. srpna 2010 v 2:19 | Blanch |  Kreslím
avatar
Tak - jdu se historicky znemožnit :D
Prvně vás chci opravdu upozornit, že nejsem Van Gogh (mám totiž obě uši :D :P) a ještě mi úplně nepřeskočilo.

Před časem jsem se vás ptala, jestli chcete vidět i nějaké mé "kreslené" výtvory a vy jste z nějakého podivného popudu chtěli :D, tak mi pak neříkejte, že jsem vás nevarovala :)))

Samozřejmě začnu něčím, za co se ještě nemusím tolik stydět, ale bude ještě hůř :D

Nabídka layoutu na přání

21. srpna 2010 v 22:45 | Blanch |  Novinky a oznamy
avatar
Další úpis krví? :D

No...
Říkala jsem si, že když nebudu teď pracovat na žádných layoutech ke stažení, mohla bych zase někomu udělat "radost" layoutem na přání.
Víte - ono celkově je s tím méně práce, neboť nemusím dělat návody a dávat to na ftp :) a když je to na míru, nemusím ani vytvářet plno věcí navíc, ale rovnou jen to, co si člověk zažádá, je to o polovinu méně práce.

Tak že by jako posledně?
Stejná pravidla.
Kdo bude první, tomu udělám vzhled na přání a jsem ochotna zpracovat opravdu jakékoliv přání bez výjimek...
Pokud byste to stihli ještě dnes, mohla bych vám na tom layoutu dokonce zapracovat během zítřka. Neříkám určitě, ale možná...

Jinak opakuji: normálně layouty na přání nedělám. Momentálně nikomu kromě svých blízkých.

Gary Oldman

21. srpna 2010 v 22:08 | Blanch |  Avatary
aff
Vím, že jsem pro blog dost mimo mísu.
Teď vám pro změnu ukážu já, kdo je z herců mého srdce šampión. Běda vám, jestli ho někdo hodíte do starého železa, protože muži zrají jako víno a o mém miláčkovi Garym Oldmanovi to platí dvojnásob :D

Číslo šest žije!

21. srpna 2010 v 16:58 | Blanch |  Moje hemzy a dřisty
avatar
Tak jsem se dlouho neozvala, viďte...
No jo, nebyl zkrátka pořádně čas. Co jsem v Praze, pořád se něco děje.
Vyřizovala jsem si dokumenty kvůli práci a přiznám se, že jsem se i víc vrhla v poslední době na svou psanou tvorbu. Takže volná grafika teď šla trochu stranou.
Navíc jsem konečně mezi lidmi a po hodně dlouhé době trávím dost času s nimi. Se spolubydlícími, se známými, už jsem se sešla i s několika starými kamarády, které jsem neviděla léta. Případně mi někteří ještě sraz naslibovali. Všechno najednou tak rychle utíká.

Narozeniny

8. srpna 2010 v 14:13 | Blanch |  Zpovědnice
Pořád jsem lítala kolem, měla jiné starosti a vyřizovala nějaké ty věci, že jsem úplně
avatar
zapomněla na podstatnou věc, na kterou jsem tolik myslela, až jsem na ni úplně zapomněla.

Dne 5.8. to bylo přesně pět let, co jsem vložila svůj první článek na tento blog. Blog jsem stvořila několik dní před tím, možná 3.8. 2005 nebo 4.8.2005, už si přesně nevzpomínám, nicméně 5.8.2005 jsem vložila svůj první článek a to TENTO. V té době jsem na blog vkládala zejména své povídky, básničky, blbůstky a sem tam i nějaký layout. Přesto předně působil jako základna pro mou psanou tvorbu, kterou jsem po letech přesunula na své webové stránky(nedivte se té amatérské podobě, ona vložená povídka je ještě starší než pět let, bude mít takových osm a je vážně hrozná:D).

Podtržítka pro vás

2. srpna 2010 v 21:20 | Blanch |  Lišty a podtržítka
aff
Než mě zase někdo nařkne z toho, že neudávám zdroje a podobné hlouposti, tak pro ty, kteří ještě nepochopili, že na tomto blogu je také grafika, tak tyto "výtvory" jsou mé. Dělala jsem je já, každý jejich pixel je tudíž má výroba, tak snad zdroj sama na sebe udávat nemusím...
A není to nic na ukázku, co by patřilo do galerie, ale je to tu ke stažení pro ostatní a je to "výrobek", ne nic, co bych si schovávala do sbírky.
Tyto oddělovače jsem dělala před pár dny, nastavila jsem je do článku... Ale jaksi s podivným datem a hodinou, takže se nezveřejnil :), tudíž je dodatečně vkládám teď.
Více jich v záloze opravdu nemám :), to by mohlo na čas stačit, přidala jsem jich teď mraky.
Jsou dost jednoduché, ale působí na mě takovým dynamickým dojmem.
No tak se snad někomu z vás zalíbí a využijete je. Docela by mě i jejich využití zajímalo. Tak kdybyste si je propůjčili(a opakuji, že nemusíte udávat zdroj, je to jen drobná grafika), dejte vědět, ráda bych se mrkla, jak to bude vypadat.
Díky.

A/N: a jestli je jeden článek s grafikou za několik hodin zahlcování, ó tak to tedy promiňte, páni oficíři...

Z alba poprvé

1. srpna 2010 v 21:31 | Blanch |  Fotím
avatar
Před měsícem jsem zde vkládala článek ohledně fotografií.
Obsahy složek s fotografiemi jsou objemnější a objemnější.
Dnes jsem se rozhodla vložit nějaké fotky s faunou a flórou, které jsem buď nafotila já nebo jsou z rodinného archívu.
Některé fotografie jsem využívala párkrát do designů. Nejsem žádný profesionální fotograf, ale focení mě baví. Nikdy se tím živit nebudu, takže se nemusím bát, že to nejsou žádná umělecká díla, nicméně některé kousky se mi občas povedou *plácá se po rameni* - tedy na mé poměry jakožto absolutního amatéra :D.

Vodní svět

1. srpna 2010 v 19:01 | Blanch |  Layouty nenakódované
aff
Tento vzhled jsem dělala, když jsem vymýšlela layout pro Tez.í.
Byla to jeho první verze, ale vůbec se mi nelíbila a doteď se mi nelíbí, tak jsem ho nakonec jen uložila a pokusila se o další.
Nicméně se mi ho nechce vyhazovat, není to sice žádná převratná složitost, spíš jsem vsázela na jednodušší vzezření, ale když už jsem kvůli tomu jednou otevřela photoshop a spatlala ho, tak jsem se rozhodla vám ho sem vložit jako nenastavený, kdyby se někdo z vás z nějakého popudu zbláznil a chtěl ho náhodou použít.
Je nemastný neslaný.
Pokud někdy budete hledat galerii s pěknými fotografiemi cizokrajných "panoramat" :), doporučuji Nikee. Znám tuto galerii už léta a má opravdu nádherné kousky. V zápatí layoutu je taktéž adresa(neboť jsem použila jejich fotografie - ano, tato galerie je ke sdílení), proto kdyby někdo použil, ať prosím nesmaže credits. Ani ne tak kvůli mně jako kvůli oné galerii.
Nevydávat za své, buďte tak laskaví. Čím dál častěji se setkávám s tím, že jsou mé věci ohyzdně zneužívány.
To, že nikoho nenutím u některých věcí udávat autorská práva neznamená, že mohou ony věci vydávat za své nebo je šířit dál ke stažení.
Prostě je jen užívejte.
Díky za pochopení.

Podtržítka - okrasná

1. srpna 2010 v 15:59 | Blanch |  Lišty a podtržítka
aff
Další podtržítka(jsem se s nimi rozjela, což? :D), tentokrát se základními tvary z PSka. Takové okrasnější.
Nemusíte uvádět credits.