Květen 2010

Slash and yaoi

29. května 2010 v 21:00 | Blanch |  Layouty nenakódované
b
Tento layout jsem dělala před dvěma lety, měl být na jeden povídkový archív, který programuji(no jo, dva roky je dost dlouhá doba, trvá mi to, ale nechala jsem to tam dlouho rozkopané, a to jsem téměř už u cíle, ale stejně ho jednou dodělám:D), ale už se mi dávno přestal líbit, i když jsem chtěla něco hodně jednoduchého, aby se mi to dobře nastavovalo na skripty, přijde mi už hrozně odfláknutý...
Původně se jmenoval Erised a byl víc do modro-zelena...
Pochybuji, že se někomu bude hodit, protože slash a yaoi není téma pro každého a mnozí z vás ani netuší zřejmě, co to je :D, no a ten zbytek z něj může být kupříkladu i znechucen :)
No nic, tady je... kódovat nebo nastavovat ho vážně už nehodlám...

Všelijaký hnus

29. května 2010 v 19:00 | Blanch |  Layouty nenakódované
b
Je mi naprosto jasné, že tuhle hrůzu nikdo chtít nebude. Je to už snad rok dva starý vzhled, pokoušela jsem se ho ještě trošku vylepšit, ale stejně bezvýsledně, tomu už nic nepomůže :D, nicméně nezničila jsem ho jen proto, že je kompletně můj. Od textur, štětců, fotografií až po obrázek, který na layoutu můžete vidět. Je to má kresba ještě z gymplu, co jsem dělala do výtvarky jako závěrečnou práci, takže už máš taky nějaká ta léta :D
Chtěla jsem mu ponechat jednoduchost, aby se to soustředilo víc na onen obrázek, neřešit mco stránku ani menu, webově bych mu dala pak vyniknout jinak(díky css), ale nakonec z toho vylezl stejně jen šeredný patvar a něco takového bych nikdy ani nekódovala :D
Je to podle postavy z jedné z pohádek od bratří Grimmů. Nu což... je to bída, ale tak uchovám si to tu na památku :).
Pokud by někdo chtěl někdy použít(byť bych dost nechápala za jakým účelem, asi by mě zajímalo, kde to LSD sehnal), tak prosím uchovat při nejmenším aspoň ono zápatí.

Alice in wonderland

29. května 2010 v 17:00 | Blanch |  Layouty nenakódované
b
Tento layout mám v počítači snad už dva měsíce. Původně jsem ho chtěla nastavit na blog, ale jak už mi tam tak dlouho leží, vím určitě, že se k tomu nikdy nedokopu, takže je váš. Můžete si ho nařezat a nastavit sami, pokud to zvládnete, ale upozorňuji, že já ho nikomu nastavovat nebudu :), je to ve vaší režii.
K dispozici jsem vám dala jak avatar, tak případný titulek do menu bez písma, jen holý k nadepsání.

Pozadí do komentářů

29. května 2010 v 15:00 | Blanch |  Úprava komentářů
b
Pozadí do komentářů(případně nadpisy do textu) - jeden design ve dvanácti variacích.
Šířka je 500px, tudíž spíše pro širší textová pole.
No a jako obvykle - plný náhled jako samostatný obrázek, obrázky v textovém poli jsou zmenšené.

Tabulky do menu

29. května 2010 v 13:00 | Blanch |  Ostatní grafika
bNějaké tabulky, které můžete použít do vašeho menu nebo klidně i jinak, to je na vás.
Třeba se někomu budou hodit.
Nemusíte mě udávat jako autora, ale nevydávat za své, ani nedávat k sobě ke stažení...
Tabulky se zřejmě do textového pole zmenší nebo posunou a nebudou plně vidět, tudíž je asi budete muset otevírat myšítkem do nového okna samostatně, aby byla vidět jejich plná velikost.
Ty první mají totiž šířku 300px...

Ikony do profilu - abecední

29. května 2010 v 11:00 | Blanch |  Ikony
Heather
Sada abecedních ikonek pro váš profil, případně ikony pro top aff či jiné využití dle vaší libosti.
Nemusíte nikde zmiňovat, že jsou ode mě(můžete, ale nelpím na tom), ovšem prosím vás, zase je k sobě nedávejte ke stažení pro ostatní.
V poslední době se s tímto setkávám často, že nalézám svou drobnou grafiku u jiných, kde ji dávají ke stažení, což je jako by ji vydávali za svou, protože mě samozřejmě neudají(protože nemusí... tohle už je ale trochu zvrácenější logika, nemyslíte?). Já grafiku netvořím proto, abyste se jí mohli chlubit u sebe na blogu a šířit ji dál, ale proto, aby se využila uživatelsky, v tomto případě nebazíruji na autorských právech.

Budu se opakovat, ale neudání mého autorství se zakládá na tom, že tuto grafiku můžete volně využít pro své účely, ne pro to, abyste se chlubili cizím peřím nebo ji využívali pro obsah svých článků, aby ji využili jiní, s tím prosím příliš nesouhlasím.
Sice je to jen drobná a blbá grafika, co je raz dva, ale je trochu rozdíl používat to bez mého autorství jako ilustrační grafiku nebo pro váš konkrétní blog(například když si dáte pozadí do komentářů, asi těžko někam budete psát - made by Blanch, to je blbost, stejně tak avatary v článcích nebo právě ikony pro profil...) a vložit to k sobě ke stažení s vlastním odkazem a ani se neobtěžovat napsat, že jste to aspoň nedělali vy, ale máte to odněkud, pak mi to tak nevadí, ale tohle už zavání trochu hyenismem. To, že se k té tvorbě tak nehlásím neznamená, že se mi zase bude líbit, když ji budete publikovat za mě vy u sebe... udělejte si svoje věci, které můžete pro ostatní přidávat...
Klidně ji používejte do svých vzhledů k sobě na blog, do svých menu a článků, ale rozhodně nesouhlasím s tím, že ji budete dávat ke stažení i u sebe... To bych pak byla ráda, kdybyste aspoň napsali, že jsem je dělala já. Jinak je mi to jedno.
A zase si nemyslím, že je to taková hrůza, zase nikoho nehoním a nelynčuji a dávám vám všem hodně volnou ruku a jsem dost tolerantní.
Tohle mě značně demotivuje, fakt.

No..tato dlouhá, a předpokládám, že pro jisté osoby zřejmě i zbytečná, přednáška končí.. a nyní...ony ikony :))

Popisek do menu č. 21

28. května 2010 v 21:00 | Blanch |  Popisky
K dispozici máte opět: png formát(viz. obrázek v textu) + PSD(pro vlastníky adobe photoshopu) k úpravě s vloženým textem + užitý font(který nemusíte používat).

Zopakuji: Popisky jsou prázdné, nadpisy si nadepisujete sami. Respektive přepisujete. Na autorských právech nebazíruji.
A/N: článek je přednastavený, nejsem online

Duhová podtržítka

28. května 2010 v 20:30 | Blanch |  Lišty a podtržítka
bKdyž mi dlouho nešel net, tak jsem volný čas trávila hodně tvorbou drobné grafiky. Mám toho hrozně moc, takže v brzkých dnech se pokusím všechno přidat, jakmile bude čas a chuť.
Pro začátek nějaká podtržítka do textu. Docela obyčejná a jednoduchá.
Podtržítka jsou široká nad 500 pixelů, tudíž je otvírejte myšítkem nejlépe v samostatném okně, aby se načetla plná velikost.
Užívejte dle libosti i bez credits.
A/N: tento článek je přednastavený, takže mě zde nezastihnete.

Neros-san

27. května 2010 v 22:20 | Blanch |  Layouty na přání
b
Jeden z dalších dlouho slíbených vzhledů. Na blog.
Tématiku se nesnažte chápat :D, ta infantilnost je záměrná, to pochopení jen zasvěcení :D, nicméně pokud se někdy zaměříte na obsah blogu, možná porozumíte :)
Neros je můj další dobrý kamarád, který dlouho čekal na tenhle infantilní úlet :DD

A Krteček má kalhotky! A ochrání ho před všemi krakeny světa! :D Kde se na ně hrabe Božena! Ne(a)re, se-kundante s tasemnicí v hlavě :), snad ti to pomůže :DD

Taj Branan

27. května 2010 v 18:18 | Blanch |  Layouty na přání
b
Tohle není žádná aktuální záležitost. Tento vzhled jsem dělala jednomu mému kamarádovi už před několika měsíci, pouze si ho teprve teď dal na stránky, tak ho sem vkládám jako ukázku...
Stále nadále platí, že vzhledy na přání nedělám a budu mít ještě čím dál méně času, takže nehrozí, že bych přijímala nějaké výjimky, pár výjimek teď ještě stále čeká na svoje vzhledy, ty dodělám, ale dál už nic.

Apocalyptica

27. května 2010 v 15:08 | Blanch |  Layouty webové
b
Nepatrně jsem ožila, ale ještě to není stoprocentní.

Teď vám přináším něco z webové(html, css) tvorby...
Layout s mou oblíbenou skupinou Apocalyptica, jejíž hudba doslova bere dech.

Bláznovy zápisky

20. května 2010 v 15:00 | Blanch |  Zpovědnice
b
Znáte ten pocit, kdy jste znechuceni sami ze sebe?
Není to žádná krize nebo nějaká sebelítost, pouze stav, kdy byste nejraději neexistovali, kdy byste sami sobě nejraději naliskali pár facek, kdy si uvědomujete, že všechno kolem vás stejně nemá smysl a na co sáhnete, to zkazíte...

Vyhodnocení citátové soutěže

11. května 2010 v 16:40 | Blanch |  Novinky a oznamy

Po dlouhých...téměř třech měsících, jsme konečně s ostatními kritiky dali dohromady hodnocení na
b
tehdejší probíhající grafickou Citátovou soutěž.
Několikrát jsem tady o ní psala a teď je mi konečně ctí vám ukázat její výsledky, které naleznete ZDE.

Blendy s liliemi

11. května 2010 v 14:00 | Blanch |  Ostatní grafika
b
Mé první blendy, ze kterých jsem neudělala vzhled, takže v konečném důsledku i první blendy celkově :).
Jsou vytvořeny z fotografií našich květinek, které nám každoročně rostou na zahradě, takže pokud by je někdo použil(byť jen ilustračně nebo přímo ke tvorbě layoutu), byla bych velmi vděčná za credits. Přeci jen, tyto výtvory jsou opravdu celé jen moje. Od prvního do posledního pixelu. Od mých fotografií, textur a u štětců konče.

Sada textur

11. května 2010 v 0:18 | Blanch |  Ostatní grafika
bSada patnácti textur různých barev a vzorů. Pokud nevíte, k čemu slouží, tak se využívají k prolínání a překrývání obrázků v tvorbě layoutů, blendů a různé jiné obrázkové grafiky.
Pokud tyto textury někdy použijete, nemusíte mě udávat v credits.

Kliknutím na zmenšeninu se vám otevře celá textura(doporučuji otevírat do nové záložky/okna).

Bittesweet symphony

3. května 2010 v 22:22 | Blanch |  Layouty webové
b
Layout Bittesweet symphony je na webové stránky(ne, že je webový jako stylem webový na blog, ale prostě html, css, na typ jako je webzdarma, ic, nikoliv blog), protože ještě mnozí nepochopili, že sekce webové neobsahuje blogové layouty...

Jak se pořád hrabu v samých složitostech, potřebovala jsem si trochu oddechnout u něčeho jednoduchého, jak nastavením, tak graficky. Takže žádná úžasnost to není.

Pobavila jsem se :D

3. května 2010 v 13:29 | Blanch |  Moje hemzy a dřisty

bDneska jsem se po dlouhé době fakt pobavila návštěvou jednoho blogu.
Už se totiž nekopírují a nekradou moje části vzhledů(nejen), ale i má identita :DD Moje názvy a přezdívky :)
Sice ještě stále nevím, co tím chtěl básník říct, ale tak dobrá :D, jediné, co mě děsí je, že pokud mě tedy někdo s touto slečnou bude spojovat, tak k tomu bude mít i takový děsivý vzhled - myslím tím tématikou a odstínem(Všichni víte, jak nesnáším tyhle Walt disney hvězdičky a růžovou, ne?).
Takže jen aby bylo jasno, prosím vás, nejsem to já :), někdo jen prostě neměl moc představivosti a holt si mermomocí musel propůjčit "existenci".
Jen aby mi nechodily dotazy, ať někomu udělám vzhledy se Selenou Gomez(píšu to dobře?) a proč mám dva blogy a tak dále :). Nemám.
Nicméně celá tato situace je velmi vtipná :DD
Snad to slečnu dostatečně uspokojuje, neboť pak by mi to nečinilo žádnou radost, že chce být někdo jako já... *ironík*

Prosím vás, hlavně jí nikdo nenadávejte, já to beru jako kuriozitu :), ale nedalo mi, abych se s vámi o tuhle perličku nepodělila :D