3. Tři přání

22. srpna 2007 v 3:39 | Blanch |  Pretty woman
Tak zde máte třetí kapitolu. Zatím stále nic zajímavého, nejdříve musíme příběh rozjet :)
Opravte moje chyby, pokud nějaké najdete, děkuji :)
+++

Celý víkend trávil Harry zavřený ve svém bytě na Grimmauldově náměstí a snažil se nějak zaměstnat, aby jeho mysl nepracovala tak, jak má, jinak by jej zahltily myšlenky, o které nestál.
Rozhodl se, že roztřídí knihy ve staré knihovně Blacků, které se od doby, co se zde nastěhoval, ani nedotknul.
Zjistil, že nejenže měli Blackovi knihovnu plnou knih o černé magii, ale také zde našel nějakou mudlovskou literaturu. Nechápal, jak ta ženská, která tolik lpěla na čisté krvi, mohla mít mezi knihami něco takového jako jsou Prokletí básníci.
Když si ale otevřel Baudelairovu sbírku Květy zla, uviděl na svrchní straně věnování napsané ručně. To poznal podle jména, které tam bylo vepsáno. Mávnul hůlkou, aby rozuměl, protože text byl francouzsky. Bylo mu jasné, že to musel být originál. Po chvilce se začalo písmo formovat do rodilé angličtiny. Mohl spatřit, co věnování obsahovalo.
Mé drahé víle Lucretii, jejíž hůlka dokáže zázraky. Charles B.
Ihned mu to došlo. Takže Charles Baudelaire byl kouzelník. Proč ho to nenapadlo? Je jasné, že i mezi spisovateli museli být nějací kouzelníci, nemohli být všichni mudlové.
Když si přečetl několik prvních veršů, došlo mu, proč si paní Blacková tuto knihu schovala. Obsah jako by přímo ponoukal její duši: "Přečti si mě!" Po popisku ztrouchnivělých mrtvolných těl a vnitřností prožírající červi se Harry rozhodl, že má dost. Tohle rozhodně číst nemusel.
Možná, že to bylo rodinné dědictví. Nehodlal se tím dále zabývat.
Když v neděli večer ulehal ve svém ženském těle do postele po odvedené práci, sotva se hlavou dotknul polštáře, usnul.
Pondělí nepřineslo nic dobrého. Věděl, že bude muset zajít za Pastorkem. Nemohl to déle oddalovat a předevčírem mu poslal sovu, že v pondělí dorazí, musel splnit své slovo.
Neposlušné prameny dlouhých vlasů se mu spouštěly přes brýle a lemovaly jeho dívčí tvář. Překážely mu, zatrhávaly se o ohýbací mechanismus u sklíček a jej to příliš tahalo. Naštval se a starým provázkem si vlasy svázal do ohonu.
Stál polonahý před zrcadlem a opět se prohlížel.
Nemohl takhle jít mezi lidi. Nemohl. Jenže on musel.
Natáhnul si staré džíny, které mu najednou byly jaksi poněkud volné, jak po nohách, tak hlavně v pase. Utáhnul je páskem a jal se obléknout velkou temně modrou mikinu s kapucí.
S výsledkem byl spokojen. Když hlavu schová do kapuce, nikdo nepozná, že se pod tímto oblečením schovává ženské tělo. Oblečení na něm tak viselo, že nebylo poznat, jaké má křivky.
Zastrčil si hůlku do kapsy na břiše a s pomocí letaxu se přemístil na ministerstvo.
***
Jako by to snad sám osud chtěl, po cestě nepotkal jediného živáčka. Harry si hluboce oddychnul. Měl strach, že se všichni budou zajímat o to, kdo nový se to plíží chodbami, zvláště, když tak zahalený v oblečení teď musel vypadat dost podezřele. Být tu tak brzy ráno mělo své výhody, málokdo v tomto oddělení začínal pracovat tak brzy, pouze Kingsley.
Ale po chvíli zjistil, že si oddechnul zbytečně.
Osoba, se kteoru se střetl přímo před kanceláří samotného ministra kouzel, byla ta poslední, kterou by chtěl vidět. V duchu zaklel a proklínal všechny svaté.
Draco Malfoy na své tváři vykouzlil škodolibý úsměv. V ruce držel nějaká lejstra a zdálo se, že měl v plánu jít, stejně jako Harry, za ministrem. "Tak z tebe je teď ženská, Pottere, co?" Zastavil se a nahodil pobavenou pózu. Podíval se na něj. Chtěl si ho prohlédnout od hlavy až k patě, ale nebylo se na co dívat, Harry byl až po uši zahrabaný ve vrstvách, které nic neprozrazovaly. Litoval, že si ho neprohlédnul už tehdy, když ho převáželi k Mungovi.
Černovlasá dívka si nervózně posunula kulaté obroučky až ke kořeni nosu.
"Copak, copak, schováváš se?" Malfoy až příliš nápadně poukázal na skutečnost, že má Harry hlavu schovanou. "Snad se nestydíš, Potty? Máš strach, že by tě některý z místních bystrozorů zneužil?"
"Buď zticha, Malfoyi!" Prsknul hněvivě, ale nebylo to ono. Když míval hlubší a drsnější mužský hlas, mělo to aspoň trochu účinek, ale teď se to účinkem míjelo, protože s ženským hlasem vůbec nezněl nijak hrozivě, spíš naopak.
"Že by si mutoval, vlastně promiň..mutovala?" Dobíral si ho plavovlasý Zmijozelák dál. Překřížil ruce na hrudníku a ukázal své bělostné zuby. "To není vděk, Potty, že ne? Měla bys mi být vděčná, květinko, že jsem tě odtáhnul do nemocnice…"
"Baví tě to hodně, Malfoyi?"
"Neskonale. Řekni, Pottere, máš migrény?"
"Jdi mi z očí," vytasil na něj hůlku a hlas změnil podtón. "Mám důležitější věci na práci než tebe, ty ubohý, samolibý, arogantní, nafoukaný…"
"Takových lichotek…"
"Co to tady je?" Náhle se dveře od kanceláře otevřely a v nich stál Kingsley. Zrakem si měřil obě dvě postavy a na čele se mu objevila vráska, jak se mračil. "Hodláte tu řvát na celé oddělení?" Harry sklopil hůlku i zrak k zemi. Pastorek se na něj ohlédl a oslovil jej. "Tak pojď, Harry, už na tebe čekám."
***
"…a proto si nemyslím, že bys měl-a končit s prací. V ženské nebo mužském těle. Jsi to stále ty, Harry, nebo ne? Byl jsi dobrý bystrozor a odváděl si skvělou práci, nevidím důvod, proč by to tak nemělo být i nadále. Budeš mít dále svou kancelář. Před veřejností řekneme, že se sám teď zastupuješ, protože Harry Potter si vzal dlouhodobější dovolenou. Nebylo by se čemu divit, dlouhá léta si tvrdě pracoval, pomalu ani víkendy si neměl volné a ani jednou sis nevybral svou dovolenou…"
"Jsem vám vděčný, Kingsley, ale já…"
"Já vím, já vím, Harry. Je to všechno nové. Ale nech si to projít hlavou. Dám ti nějaký čas na přemýšlení. Vezmi si tento týden volno, ale neházej to za hlavu. Být bystrozorem byl tvůj sen nebo ne? Proč to házet za hlavu. Ať už si žena nebo muž, tvé metody se nezmění nebo myslíš, že ano?"
"Nemyslím," špitla Harriet. Kapuci měla už dávno staženou dole. "Ale mám obavy."
"Neboj, to všechno zvládneme. To zvládneš, jsi silná osobnost a dveře zde máš stále otevřené. Nevzdávej to, život jde dál, i když trochu jinak."
"Děkuji," usmál se mírně, ale bylo vidět, že jej stejně všechny ty události nadále trápí.
Chmury nešly jen tak lehce vyhnat z hlavy. Nikdo nedokázal pochopit, jaké to je, protože z nich se nestala najednou z ničeho nic žena, zatímco čtvrtinu století žili jako muž.
Chvíli bylo tíživé ticho. Oba dva se propalovali pohledy, ale zároveň se na sebe usmívali. Pastorek byl po hrozně dlouhé době konečně ministr na svém místě, měl srdce tam, kde mělo být, rozum mu nechyběl a konečně kouzelnický svět poznal, co je to správné vedení. Jeho poslední dva předchůdci nestáli za nic. Popletal nedělal pro bezpečnost vůbec nic a nechával si ji proplouvat mezi prsty a přisuzoval všechno zlo pověrám, naopak Brousek dělal toho až příliš moc a jeho aktivita se projevila až příliš zbrklá, takže za ni pykali nevinní lidé. Když před lety zemřel, jasná volba padla na Kingsleyho Pastorka. Téměř většinově byl Starostolcem zvolen za ministra kouzel a dokonce i Denní věštec ho ve svých článcích podporoval. Jmenovitě hlavně Rita Holoubková.
Po nějaké době hrobové ticho proťala mladá dívka.
"Vy na mě nejste naštvaný?"
"Proč?"
"Kvůli tomu, co se stalo," pokračoval dál kdysi Vyvolený chlapec. "Neměl jsem tam chodit a měl jsem zákaz tam prozatím chodit, ale já jsem stejně šel."
"Čekáš snad nějaký trest?" Ozval se Pastorek a položil své dlaně na stůl propletené do sebe, lokty se přitom opíraje o rohy psacího stolu.
"Možná…" připustila ženská podoba Harryho.
"Ne, já vím, že už tak musíš dost trpět tím, co se stalo. Nechť je ti trestem tvoje svědomí a to, co teď zažíváš. Netřeba to víc pitvat. Ano, porušil si můj zákaz, ano, měl bych tě za to potrestat, to bych také udělal, kdyby to dopadlo úplně jinak. Myslím, že to, co se ti stalo, je dostatečným zadostiučiněním, Harry, nepřeju ti to, sám si nedokážu představit, jaké by to bylo a je mi jasné, že se cítíš pod psa. Sám si se za svůj neuvážený čin potrestal, " zhluboka se nadechnul a změnil téma. "Vezmi si volno. V pondělí tě budu čekat v práci. Přijď se ohlásit, abych věděl, jak ses rozhodnul. I kdyby ses rozhodnul negativně, určitě mi při nejmenším pošli v pondělí sovu, Harry. Ale apeluji na tvůj rozum, vybudoval sis kariéru, byla by blbost tohle nechat být a začínat nový život. Přeji pěkný den, Harry." Ukončil debatu a Harry pochopil, že by už měl odejít.
Na chodbě si ještě s čekajícím Malfoyem vyměnili pohrdavé pohledy, a posléze se přes krb dopravil k sobě domů.
Usednul do křesla a podíval se na hodiny. Ani se mu věřit nechtělo, že tam byl skoro dvě hodiny.
A musel narazit na toho zmetka, kterého tolik nesnášel.
Akorát mu připomněl, jaký by vyvolal v lidech výsměch, jaký je nyní jeho život.
V životě měl vždy jen tři přání. To první bylo zničit Voldemorta a osvobodit svět od zla. Druhým bylo vzít si Ginny a založit s ní rodinu, kterou nikdy neměl. Tím třetím bylo stát se bystrozorem a být užitečný.
Co má teď? Voldemorta zničil, bystrozorem sice stále může být, ale za jakou cenu? A Ginny? Ginny už o něj jako o dívku nemá zájem a vůbec, kdyby spolu byli i nadále, nemohli by založit rodinu.
Je odsouzený k tomu, aby definitivně žil sám a opuštěný. Aby nikdy nepoznal teplo domova. Dětičky pobíhající kolem něj a říkající mu tatínku. Aby nepoznal lásku své manželky a Vánoce a svátky, o kterých vždycky snil. V rodinném kruhu.
Pokazil to.
Všechno.
Tak a teď za to bude platit.
Ano, zůstane bystrozorem, tedy bystrozorkou. Zůstane, protože to jediné mu teď totiž zbylo a jen práce ho dokáže uspokojit a odtrhnout od toho protivného přemýšlení a té nechutné sebelítosti.
Tenhle týden využije k tomu, aby si svůj život dal dohromady.
Taky si musí koupit nějaké oblečení, nemůže věčně chodit v těch pánských hadrech.
Ale vůbec tomu nerozuměl.
Bude muset požádat o pomoc Hermionu nebo Ginny, protože sám tohle určitě nezvládne.
Věděl, že se bude muset holek zeptat na plno věcí, kterým doposud jako muž nerozuměl, ale které pro něj nyní budou mít větší význam. Děsil se toho, ale bude to více než nutné, protože teď už se to bude týkat i jeho. Vlastně jí.
Stále nedokázal o sobě uvažovat v ženském rodě a stále si nezvykl mluvit s příčestím minulým.
Proč zrovna on?
Proč se to nikdy nikomu předtím ještě nestalo?
Proč? Protože jemu se vždycky děly divné věci a protože on byl vždy ten, kdo všechno schytal. Na něj se lepily problémy a jeho si vybral tehdy Temný pán, když mu byl jeden rok. Proč by jej, ji, mělo překvapovat, že se mu, jí, tohle stalo?
Uvažoval, zda to říct Removi, Weasleyovým a Tonksové. Netušil, jestli má vyčkat nebo ne. Nevěděl, co by se mohlo stát. Přemýšlel, zda jít za protivným Severusem Snapem a poprosit jej o pomoc. Nikdy by nevěřil, že bude někdy nad tím uvažovat. Že se před ním takto poníží. Nyní neviděl jiné východisko. V týdnu si za ním bude muset zajít, vyslechnout si všechen ten výsměch a pokořit se. Co jsou tohle za malichernosti v porovnání s jeho budoucností?
Byl si jistý.
Hned zítra zajde na Příčnou ulici, v Gringottově bance si vyzvedne nějaké galeony, a pak si doma navrhne nějaký plán. Pokusí se kontaktovat Snape a vynutit si u něj schůzku. Pak napíše Remusovi a poví mu to. Zatím jenom jemu.
A až mu bude Hermiona a jeho Ginny k dispozici, tak, jako to dívky milují, vrhnou se na nákupy. Harry je nikdy neměl nijak v lásce a věděl, že ani teď mu nepřijdou nijak zajímavé, ale holt je bude muset podstoupit. Možná to přece jenom v dívčím těle bude větší zábava.
Nikdo nesmí poznat, že je to on. Pokusí se o nemožné, jen aby zabránil tomu, aby se kdokoliv dozvěděl, co se mu doopravdy stalo.
Před očima mu vyvstal titul: On je žena. Harry Potter navždy opustil tenhle svět. Rita Holoubková by si střihla pěkného sólokapra. A kouzelnický svět by se rozdělil na dva tábory. První by jej litoval a ten druhý by se mu vysmíval a ani o jedno z toho vůbec Harry nestál. Viděl ty davy, v jejímž čele stojí samotný Draco Malfoy a vysmívá se mu na celé kolo. Ponižuje jej a dobírá si ho, zatímco všichni lidé okolo by se hurónsky smáli. A těm ostatním by se v obličeji zračila lítost smíšená se smutkem. Ne, o tohle opravdu nestál.
Nikdo se to bez jeho svolení nesmí dozvědět. Svět nesmí zjistit, že jejich hrdina teď bude na nějaký čas, snad tedy na nějaký čas, nosit dámské sukně.
Otřepal se.
Možná by se s tím měl smířit.
Ale když to zkrátka nešlo.
Stále doufal.
Přál si…
Na stole ležel brk a inkoust.
Možná, že ten plán by mohl už sepsat dneska. A možná, že i ten dopis Snapeovi by už mohl odepsat dnes. Čím dříve, tím lépe.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (222)
Zobrazit starší komentáře

201 Vrony Vrony | 23. srpna 2007 v 22:37 | Reagovat

mejlík

202 allishka allishka | 24. srpna 2007 v 0:18 | Reagovat

Haha, taková naivní, Denča mě rozesmála skoro víc než pan pedofil.

203 allishka allishka | 24. srpna 2007 v 0:20 | Reagovat

Teď se dívám, jakou tam má Denča ZÁVRATNOU návštěvnost!!! Chtělo by to nový rekord v komentářích od Týmu spamerů.

204 Sleeper Sleeper | Web | 24. srpna 2007 v 0:25 | Reagovat

hooodne dobry...

205 Véronique Véronique | 24. srpna 2007 v 14:15 | Reagovat

hmmm, neměla jsem přístup na net, takže pozdě, ale přece jen;)...

     Nejdražší UNICEFe nebo kdo-ví-jak-jinak... ty asi nemáš ani páru o tom, co znamená slash. Jinak bys tady neroztruboval tyhle "moudra".  Pochybuju, že by Blanch měla něco společného s pedofilii, incestem nebo čímkoliv jiným z čeho ji obviňuješ. Když si čteš nějakou knihu nebo se díváš na film, kde došlo k vraždě, mučení nebo týrání, jsi stejného názoru, že autor je pravděpodobně narušený psychopat?

Mně nikdy nepřišlo, že by Blanch ve své tvorbě opěvovala incest nebo pedofilii. Píše o dospělých postavách. Je sice možné, že by dospělý Harry zůstal někde v hloubi duše dítětem, ale že by tohle byl celý důvod pro zrušení jejího blogu? Už teď se ti autoři smějí do obličeje, protože je nad slunce jasné, že jsi nejspíš debil. Trocha zamyšlení  nikdy neuškodí.

A navíc... Víš, že vyhrožování a zastrašování je trestné? Daleko více než fanfiction... Být tebou si, mon ami, příště rozmyslím jestli je vhodné obvinit někoho z něčeho tak závažného, když nemáš nejmenšího důkazu.

Silwen: Skvělé intermezzo;))) Ani bych se nedivila, kdyby se podobalo skutečnosti xDDD

Morgan: souhlasím s tebou;)) chodíme sem na blog a přitom nás to tolik kazí!!! Co když nám zůstanou psychické následky a získáme újmu na zdraví? *IRONÍK*

Blanch: Jen tak mimochodem... tahle kapitola je super! Už se těším na nakupující Harrietu xDDD

206 Catherine Catherine | Web | 24. srpna 2007 v 14:36 | Reagovat

no... asi takhle. Odmítám číst ty komentáře všechny, ale stejně se k tomu vyjádřím. Mě je teprve 14 (a ještě přesně 19 dnů ještě bude) a nemyslím si, že jsem natolik blbá, abych četla něco, o čem z upozornění předem vím, že by to na mě mohlo nechat psychickou újmu (ale stejně jsem nejspíš odolná, když na mě nezanechal újmu ani můj vlastní bratr těma svýma blbýma kecama...) Možná jsem trochu zkažená, ale lidi snad ještě mají právo rozhodovat sami za sebe (už aby mě abylo aspoň těch 15...).  Jistný pan "unicef" by si měl uvědomit, že i kdybys tenhle blog nějakým omylem třeba zrušila, stejně mu to moc nepomůže, protože slashe už je (bohužel) plný svět fanfikcí... Navíc o tom nejspíš podle jeho komentářů vobec nic neví - prostě jen přišel a otevírá si hubu bez jakéhokoli práva

207 ivik.bublik ivik.bublik | 24. srpna 2007 v 20:08 | Reagovat

no tak to je síla! nechápu to.. nějaký debílek si řekne že ho štve slash a jde opruzovat na stránky lamar a tatány?? a pak ještě k tobě?? a že kvůli tomu musela lamar zrušit stránky?? no sakra kde to žijem, kde je svoboda slova??? no nic ještě bych se bála aby mě taky někdo neotravoval - když mě otravoval psycholog byla jsem z toho v šoku nevím co ych dělala kdyby na mě někdo řpišel se zákonama :(((

208 Ililik Ililik | E-mail | Web | 25. srpna 2007 v 12:39 | Reagovat

Skvělá kapča...taky se moc těším na Harryho ženské problémy...

209 Memorin Memorin | E-mail | 26. srpna 2007 v 22:06 | Reagovat

Myslím, že by si měl první ujasnit pojmy, co je to pedofilie a homosexualita… Připadá mi, jako by neviděl skoro žádný rozdíl… Jasně, trestala bych pedofilii víc, ale v tvé povídce jsem tam žádnou nenašla…

Jako by se schovával za pedofilii a chtěl soudit homosexualitu, ale bohužel ta není trestná, tak nevím o co mu jde?

Další pravda je v tom, jak už bylo řečeno, útočí na soukromé stránky s vysokou návštěvností a ne na gigantické weby, jako je fan, fantasmagorium a Nápoj lásky atd…

Ptala jsem se táty (i u nás doma jsem to řešila) je policajt a ŽÁDNÝ zákon nezakazuje PSÁT povídky na tento charakter… Máš jít raději vyšetřovat jiné stránky s pedofilií a nelézt sem…

Když už mluvím o zveřejnění a udání… Trestné je, když jim vlezeš do osobních údajů…

Ohrožuješ je na osobní svobodě. Ty je!!!

Ujasni si svoje názory a pak měj blbý kecy!!!

Myslím, že jsi naprostý ignorant, nechápeš vůbec nic z tohohle…

Nauč se rozlišovat skutečnost a virtualitu! A hlavně je tam varování, ty tupče!!!

PS: Čtu povídky na Luciuse a Draca, což JE INCEST. A mám ho strašně ráda! Nestydím se za to! A jestliže mi řekneš, že jsem zvrhlá, řeknu, jsem: Vím to a netajím se s tím… Dokonce jsem jednu povídku na ně napsala, udáš mne? Už se těším, až tě u soudu vyženou smíchem… :-)))) Moc se těším!!!

Ane jméno nenapíše, myslím, že se bojí víc než těm, kterým vyhrožuje…

Mania Dardeville: Mám tři Lamařiny povídky… Myslím, že by jsme se mohli dohodnout a navzájem je někde zveřejnit (to zas potřebujeme souhlas, že?) nebo si je navzájem poslat…

Taky bych od nich chtěla nějaké další… Od Vrony nemá ani jednu :-((((

Dark: Já bych chtěla nějaké ty povídky… Můj mail je tady… Prosím!

210 Memorin Memorin | E-mail | 26. srpna 2007 v 22:12 | Reagovat

Myslím, že by si měl první ujasnit pojmy, co je to pedofilie a homosexualita… Připadá mi, jako by neviděl skoro žádný rozdíl… Jasně, trestala bych pedofilii víc, ale v tvé povídce jsem tam žádnou nenašla…

Jako by se schovával za pedofilii a chtěl soudit homosexualitu, ale bohužel ta není trestná, tak nevím o co mu jde?

Další pravda je v tom, jak už bylo řečeno, útočí na soukromé stránky s vysokou návštěvností a ne na gigantické weby, jako je fan, fantasmagorium a Nápoj lásky atd…

Ptala jsem se táty (i u nás doma jsem to řešila) je policajt a ŽÁDNÝ zákon nezakazuje PSÁT povídky na tento charakter… Máš jít raději vyšetřovat jiné stránky s pedofilií a nelézt sem…

Když už mluvím o zveřejnění a udání… Trestné je, když jim vlezeš do osobních údajů…

Ohrožuješ je na osobní svobodě. Ty je!!!

Ujasni si svoje názory a pak měj blbý kecy!!!

Myslím, že jsi naprostý ignorant, nechápeš vůbec nic z tohohle…

Nauč se rozlišovat skutečnost a virtualitu! A hlavně je tam varování, ty tupče!!!

PS: Čtu povídky na Luciuse a Draca, což JE INCEST. A mám ho strašně ráda! Nestydím se za to! A jestliže mi řekneš, že jsem zvrhlá, řeknu, jsem: Vím to a netajím se s tím… Dokonce jsem jednu povídku na ně napsala, udáš mne? Už se těším, až tě u soudu vyženou smíchem… :-)))) Moc se těším!!!

Ane jméno nenapíše, myslím, že se bojí víc než těm, kterým vyhrožuje…

Mania Dardeville: Mám tři Lamařiny povídky… Myslím, že by jsme se mohli dohodnout a navzájem je někde zveřejnit (to zas potřebujeme souhlas, že?) nebo si je navzájem poslat…

Taky bych od nich chtěla nějaké další… Od Vrony nemá ani jednu :-((((

Dark: Já bych chtěla nějaké ty povídky… Můj mail je tady… Prosím!

Dokonce se už neozval, co?

211 Door Door | 26. srpna 2007 v 22:48 | Reagovat

Wah, povídka skvělá, už se těším na další díl :-)

A pan "Anonym" by si měl uvědomit, že za trestný čin bychom mohli považovat pouze a jen jeho vyhrožování autorkám...

212 cloverdee cloverdee | Web | 27. srpna 2007 v 8:50 | Reagovat

Taak, ale teď mě vážně štve, že jsem tu nebyla dřív!! Vím, že teď už je to poněkud delší doba, ale stejně si to neodpustím!!

Nesnesu, když se někdo naváží do lidí, který mám ráda a i když vím, že Blanch by to klidně zvládla sama, stejně jí musím podpořit:) Připadá mi absolutně nechutný, když někdo tohle dělá a ještě si k takovýmhle stupidním účelům zjišťuje osobní údaje těch, co mu leží v žaludku a následně jim vyhrožuje. Je mi moc líto, že Vrony a Lamar zrušily stránky a taky, když si představím, kolik času jste všechny vynaložily kvůli takovýhlemu debilovi(s prominutím...anebo víte co?? Klidně bez:))... Myslím, že se tu už neukáže a doufám, že ani jinde, jinak si na to dám určitě pozor a nezapojím se až nakonec!!

Mimochodem, přečíst všechny ty komentáře mi sice zabralo děsně času, ale na druhou stranu mě to strašně potěšilo a uklidnilo, jak všichni stojíte při Blanch a vůbec, všichni stojíme při sobě.. Jsem skoro dojatá:)

A ještě něco, pane Anonym.. Tohle jsem prohlásila JÁ a to slash moc nečtu, skoro vůbec (kromě nejlehčí formy..) Tvrdší skoro ne, a přesto se mi některé takovéhle povídky líbí, dokonce by se dalo říct, že moc:) A jestli zkusíš vlézt ještě někam jinam, pak se teprve těš!!

A jen tak na konec..já jsem z Plzně a to PŘÍMO z Plzně, doufám, že mě neukamenujete??:))

Jo a Mania Dardeville.. Vážně?? netušila jsem, že vážně ještě někdo je odsud.. Vždycky jsem si tu připadala jak marťan, páč všichni jsou z Moravy, ze Severu, z Prahy..ale o Plzeňákovi jsem ještě neslyšela:)(což není nic divnýho, já toho ještě neslyšela:))

213 Taťána Taťána | 27. srpna 2007 v 9:19 | Reagovat

Hihi, tak už mi taky přišel výhružný email, od toho chlápka, co se ve svých skoro třicerti neumí ani podepsat.

Je to vůl. Na to se už fakt nic jiného říct nedá.

Pokochejte se:

psal jsem Vám na chatbox, ale nic se nestalo. Předpokládám, že jste to nečetla.

Vězte, že mi brzo bude už 30 let a nemám náladu se s Vámi (tipuji, že budete o

hodně mladší) dále dohadovat. Má férová nabídka zní, zrušte vše homosexuální,

incestní, a zákonům odporující z Vašich stránek a já to nebudu dále řešit

214 Memorin Memorin | E-mail | 28. srpna 2007 v 19:52 | Reagovat

Taťána: Bože!!! Nejdou Hříchy… A teď mi prosím řekni, že je to mým počítačem!!!

Prosím…

*naléhavý pohled…*

Zkusím ještě jednou…

Nejde!!!

Padá na mne panická hrůza!!!

Panebože!!!

Já ho zabiju!!!

Co se to se světem děje?!

215 Maik Maik | E-mail | 29. srpna 2007 v 8:45 | Reagovat

Ani dneska nejdou otevřít stránky Taťány. Doufám, že je to jen technická závada. Jestli zruší stránky i ona tak to nejspíš po Lamar a Vrony  nepřežiju.

216 vavris vavris | E-mail | Web | 29. srpna 2007 v 16:46 | Reagovat

Chceš mít větší návštěvnost nebo pagerank a tím lepší pozice ve vyhledávačích?

Tak si s námi vyměň ikonku.

Máme návštěvnost 150 lidí denně!

http://www.vymenaikon.ic.cz

217 ivik.bublik ivik.bublik | E-mail | 29. srpna 2007 v 19:39 | Reagovat

blanch: ty jsi smázla jeho komenty? chtěla jsem si to ještě jednou projít no nic :)))

218 Memorin Memorin | E-mail | 29. srpna 2007 v 20:16 | Reagovat

Pošlu ti je na mail... jestli chceš...?

Musela jsem si ho uchovat, abych se za pár let nasmála...

:-D

219 ivik.bublik ivik.bublik | E-mail | 29. srpna 2007 v 20:52 | Reagovat

jo jasně díky

220 Míša Míša | Web | 13. března 2008 v 9:53 | Reagovat

podívej se na můj blog:http:  //potkanaja.blog.cz/

221 Augustynka Augustynka | E-mail | 4. prosince 2016 v 12:41 | Reagovat

Celkem mě zajímá, jak si asi na tohle tělo Harriet zvykne, dokáže se podle toho chovat? Pak mě napadla úžasná věc. Harriet na podpatcích. :-D

222 Lyn Lyn | 17. března 2017 v 18:53 | Reagovat

Honí se mi hlavou nejrůznější teorie... Může si u Gringotů vyzvednout peníze, když chce svou změnu utajit? I kdyby se to rozhodl skřetům objasnit, uvěří mu? Bude používat make-up aby zamaskoval jizvu a nėkomu to náhodou nedošlo? No uvidím co se v dalších dílech objasní a co se zamotá ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.