6. F jako Furt ve střehu

19. ledna 2007 v 16:31 | Blanch |  + Acta est fabula
:) zřejmě ne pod 15 let..


Uběhlo několik dní od naší poslední potyčky. Ovzduší v domě se trochu zklidnilo, ale já a Potter už jsme si jaksi neměli co říct. Ne tedy, že bychom si kdy měli co říct, ale před onou událostí to nebylo na takovém bodu mrazu. Čas od času jsme si prohodili nějakou zdvořilostní frázi nebo já mu čistě z nepřátelské solidarity nějak pohrozil, něco mu udělal, na něco upozornil a tvářil se povýšeně jako za normálních okolností. Ale teď to bylo zkrátka jiné. Neměl jsem chuť Potterovi cokoliv sdělovat, byť by to byl nějaký příkaz. Jedinou větu, kterou jsem mu každodenně sděloval bylo: "Odeber se do svých komnat!" Jako bych to snad vzkazoval nějaké šlechtičně, princezně, kterou jakožto její starostlivý otec ochraňuji od zlého draka. Nepřipadá vám to tak? Ne, teď jenom princátko ochraňuji od Draca. Nebo spíš Draco se chce osvobodit od něj. Bože, je to trhlé. Celá tahle situace. Čím dál víc mi připadá, že mě nic horšího nemohlo napadnout. Ale já nemívám špatné nápady. Mám dobré nápady, všechno mi jde od ruky, všichni mě zbožňují, všechny oslňuji svou krásou, všichni mě milují, tak proč mi sakra tohle nějak nevychází? Potter mi připadá, jako kdyby si přijel odpočinout na dovolenou. Vůbec ho to tady netrápí. Nebo to taky moc dobře hraje. Pokoušel jsem se mu znovu dostat do hlavy, když byl nepozorný, ale ta ochranná brána tam pořád je. Není to snadné. Vážně na sobě za ta léta zapracoval, to se mu musí nechat. Už to není takový pitomec jako kdysi. I když, ruku na srdce, nikdy nebyl hloupý, jen byl trochu pako na lektvary a na cokoliv, co souviselo se Snapem. Proč asi?
Za poslední dny jsem Pottera viděl skoro pořád dřepět na zemi se zavřenýma očima. Chce asi dosáhnout karmy nebo co.
Snažím se být nepříjemný, i když mlčím. Ale musím se zase vrátit do varu. Jak mě taková drobnost dokázala na takový čas vykolejit. Potter mě zase navrch. Nemůžu tomu uvěřit. Dokázal to v cizím prostředí. V zajetí. Vlastně ho tak trochu obdivuju, že tohle všechno zvládá s takovým klidem a že se na to dívá svrchovaně. Mě to naprosto vykolejilo. A mě to nemá co vykolejovat! To on by měl být mimo! On je tady proto, abych ho mučil. Ne aby on mučil mě! Připadám si chycený ve vlastní pasti.
***
Nemám to srdce nechat Pottera zavřeného, co se to se mnou děje? Včera jsem ho tam schválně nechal celý den a o dokonce o hladu. Nedostal celý den jediné sousto. Ale dnes? Probůh. Jeho společnost mi nějak chybí. Nejsem svůj, když tu není. Jako by mi chyběla součást mě samotného. Nějaký dílek. Nemám se na koho rozčilovat, nemám koho urážet. Takhle musím svůj vztek akumulovat v sobě, ale… je ve mně vůbec nějaký ještě? No jistěže je!!! Ale on mi tady vážně nějak chybí. Chybí mi jeho pitomé dotazy, lítostivé či snad rozhořčené pohledy. Chybí mi pohled do těch zelených očí. Proboha jenom to ne! Já se nechci vracet do minulosti, ale je nelidské ho tam nechat. A se mnou snad zacházeli lidsky, když jsem byl zavřený v Azkabanu? Tohle je komfort! Měl snad tehdy se mnou někdo slitování? Ano, měl. Musel jsem si odpovědět, protože měl. On. Dostal mě odtamtud. Dostal mě ven na svobodu a riskoval přitom své tvrdě vybudované postavení a svou kariéru i pověst.
***
Sedí tam. A já se zase přistihl, jak po něm koukám. Já nekoukám. Já zírám. Tohle NE! Dost. Nesnáším ho, nesnáším. Nenávidím, chci se mu pomstít. Nenávidím každý atom v jeho těle, každou molekulu, každou buňku, každý shluk neuronů, každou červenou a bílou krvinku, každý střípek z jeho kůže, každou součást kostní dřeně, prostě úplně všechno! Chci ho ponížit, ublížit mu, chci ho zničit! Předám ho Pánu zla. Ale… je tu to Ale s velkým A. Bude se vyptávat, kde jsem ho zajal a jak. Vleze mi do myšlenek a pozná, že jsem ho celou dobu měl tady. Nitrozpytu Pána zla neodolám. Pochopil by mou pomstu? Pochopil by, že v zajetí držím jeho největšího soka a protivníka už bezmála půl měsíce a pro vlastní potřeby, teda ehm… pro vlastní… jak to říct. No zkrátka kvůli takové malichernosti jako je mé ponížené ego, jež se nyní mstí.
***
Začínám uvažovat, že to byla vážně chyba. Celý tento tah. Neměl jsem ho sem tahat. Musím si poraženě přiznat, že nemám vždy dokonalé plány, ale jen skoro vždy. Jenže teď už je pozdě. Nemůžu Pottera vrátit zpátky do reality. To by byl můj konec. Potter by se určitě pomstil. Všem by vykecal, co se stalo, nevím sice, jak by si vymyslel, že jsem utekl, ale on by to nějak překroutil. Udělal by ze mě zběha, zrádce, perverzáka a teplouše před celou Británií, co Británií, před celým světem. Nakonec by mě opravdu začal honit a co já potom? Kam se skryju? Tohle je jediná má možná skrýš. U Snapea to nepřipadá v úvahu. Pán zla nemá zájem o tak podřadného smrtijeda jako jsem já a pokud zjistí pravdu o tom tady, potrestá mě nebo mě rovnou zabije. Matka už pro mě není oporou. Nemám nic. Neměl bych kam jít, kam se schovat. Všechno by se podělalo. Nemůžu ho prostě jen tak pustit. Nezbývá mi, než to dotáhnout do konce a vydržet. Teď je otázkou: kdy sakra nastane ten konec? Potter ale líbá krásně, to se mu musí nechat. Jak zakončím jeho trýznění? Vždycky jsem ho chtěl políbit. Předhodím jej tedy nakonec Temnému pánovi? A teď se to stalo. Bylo to nepopsatelné. Přijme Pán mé vysvětlení? A bylo to něžné… krásné. Zabije nakonec Pottera? Zopakoval bych si to. Cože? "DOST!" křikl jsem automaticky nahlas a uvědomil jsem si, že už se nějakou dobu držím za rty a zasněně hledím na zeď ve svém pokoji. Na tu zeď, kde se Potter přidal k mému polibku.
"Proč to udělal? Ne! Stačí! Tohle nebudu řešit, tohle mě prostě nezajímá! Ne a ne a ne!" lusknu prsty. Objeví se Djuky, domácí skřítka.
"Pán si přeje?" zašvitoří tiše. V jejím hlase je znát strach.
Ano, to je ono. Boj se mě! Musím mít aspoň u někoho autoritu. Aspoň někdo se mě bude bát, když už Potter není schopen spolupracovat ve stejném duchu.
Je ze mě troska. Nikdo už ze mě nemá strach. Jen ta ubohá skřítka. To jsem to dopadl.
"Pusť mého hosta ze svých komnat," zazním škodolibě. Oh, jak roztomilé! Tohle se mi povedlo. Další důkaz toho, že jsem i přes to všechno stejně dokonalý. Draco, miluji tě. Jsi skvělý. Vy jste si toho ještě nevšimli? Jsme uražen!
"Rozumím," přikývla skřítka, zastříhala ušima a ozvalo se hlasité lup.
O deset minut později už slyším kroky. Rychle se přesunu ven na verandu. Tam, kam Potter nemůže. Usadím se do křesla a jako obvykle si rozložím před sebe noviny. Žádné články ani o mně, ani o Pottym. Jsem nadmíru pohoršen a zahanben! Kdo by řekl, že se mě to dotklo!
Najednou mě něco vyruší. Kousek od dveří terasy stojí on a hledí upřeně na mě. Nic neříká. Vlasy má sepnuté do ohonu, do očí mu spadá pár neposlušných pramenů. Ale má je rozčepýřené jako vždycky, už od mladí měl takové vlasy, proč by je teď měl mít jiné, že ano, logické. V očích má dva otazníky - obrazně řečeno.
"Co je?" opáčím ledově. Jsem moc dobrý herec, protože pohled na něj ve mně ledové pocity opravdu nevyvolává.
"Ehm… Malfoyi… já jen…"
"Co?!"
"Víš. Pořád chodím v tom stejném oblečení, nemyl jsem se od doby, co jsem tady. Připadám si jako prase!"
Pravda! Na to jsem úplně zapomněl.
"Je mi jedno, jak si připadáš. Ale musím ti dát za pravdu. Nikoho takového tu nestrpím!" pohlédnu na něj otráveně. "Djuky!" skřítka ihned je v ráži. "Připrav našemu hostu pořádnou koupel a připrav mu do pokoje nějaké čisté šatstvo. Ty staré vyper!"
"Jak si pán přeje. Za deset minut bude vše připraveno v koupelně v prvním poschodí!" odříkala to jako básničku.
"Výborně. Toť vše," odvrátím od obou pohled a dělám, že mě zaujal nějaký článek v Denním věštci a začtu se do něj.
"Ehm, ehm.." ozve se za mnou.
"Co ještě?" zvýším podrážděně hlas.
"Jak ses vyspal?"
"Co to má být, Pottere? Zdvořilostní konverzace? Tu si můžeš ušetřit! Nejsem na ni zvědavý a ani na tebe, běž se zkulturnit a dej mi svatý klid!"
Potter se zarazil. Nebo se mi to zdálo? Už asi blouzním.
"Jak myslíš," ozval se nakonec, "omlouvám se!"
Omlouvám se? On řekl omlouvám se? On se mi omluvil? Poprvé v životě?
"Máš proč, Pottere, máš proč," odkloním od něj své krásné oči a začtu se znovu do článku, který mi vůbec nic neříká. Slyším jeho kroky. Odchází pryč. Hluboce si povzdechnu. Co se mi mají co třást ruce? A co mi má srdce co bít tak rychle? Sakra!
Neměl jsem tam chodit. Neměl jsem co chodit zase do svého pokoje. Kdo měl sakra tušit, že ta pitomá skřítka dá ty šaty do "mého" pokoje? Dostane něco na sebe! Kdo měl sakra vědět, že se to takto semele? Nevěřím na osud, ani na blbé náhody. Věřím na zákony schválnosti!
Když jsem si šel do pokoje pro brk a pergamen, strnule jsem zůstal stát ve dveřích. Přede mnou stál on. Kolem pasu měl jen ručník. Vlasy měl vlhké, nepravidelně mu spadaly na ramena. Vousy měl dočista vyholené. Tělo plné svalů - jistě ještě z famfrpálu - měl celé vláčné. Přes snědý pravý bok se mu táhla dlouhá jizva, ale vůbec nevypadala ohyzdně, nýbrž naopak. Jeho vzezření takto vypadalo mnohem dravčí. Paže měl silné, široká ramena, břicho ploché a bez jediného tmavého chloupku. Velkou dlaň měl zavěšenou za ručník a tou druhou si prohraboval vlasy. Stál ke mně bokem, nemohl si mě hned všimnou. Ale po chvíli už musel. A zákonitě v ten samý moment, kdy mu z boků sjel ručník až k zemi.
Polknul jsem. Chtěl jsem utéct. Chtěl jsem vzít nohy na ramena, ale místo toho jsem tam stál jak přikovaný. Jako by mě tam držela nějaká neviditelná síla. Zpanikařil jsem. Uvnitř určitě, ale má vnější slupka byla zvyklá nedávat nic najevo.
Potter trochu polekaně uskočil, zdvihl obočí a ihned uchopil první věc, která byla po ruce, aby zahalil své mužství. Bylo pozdě! Můj zvídavý pohled si ho bohužel už dávno všimnul. Z toho se mi roztřepaly znovu ruce? Harry! Tohle je impozantní! Cože?! Ne! Je kouzelný. Je přesně takový, jakého jsem si ho představoval, ne-li lepší. Je sexy. Celé to tělo. Je nádherný. Chci ho, sakra, chci ho!
"Dost!" křiknu jako smyslů zbavených, abych zastavil tok svých myšlenek a chytím se oběma rukama za hlavu. Harry sebou znovu šokovaně škubne. Najednou se proberu z transu a uteču pryč.
Teď sedím schoulený v obývacím pokoji. Opírám se zády o zeď, rukama si objímám kolena a mám zavřené oči. Snažím se uklidnit. Tohle všechno si probrat. Tohle prostě nejde! Nejde!
Do pokoje zase vejde on. Sakra, proč musí být úplně všude? Do všeho strká nos. Neotevřu oči, ne a ne a ne! Vím, že je to dětinské, ale nechci ho vidět, ne po tom incidentu. Jako by toho nebylo málo. Vím, že tu je. Slyším jeho pohyby a on se je nesnaží nijak utišit ani skrýt.
Zvědavost mě ale nakonec stejně přemůže a moje víčka automaticky vyletí nahoru. Samovolně se otevřela…zrádci! Neposlušné čočky a duhovky se obrátí na něj. Znovu strnu.
"Obleč se!" zavrčím. Má na sobě jen džíny, pod tím možná tak spodní prádlo, ale jinak nic. Ani ponožky.
"Nejsem nahý!" zazní dotčeně.
"Sakra obleč si ještě něco!"
"Proč?"
"Proč? To je pitomá otázka, Pottere! Nejsem na tebe zvědavý!"
"Já bych právě řekl, že jsi. Kouká ti to z očí!"
"Nějaký namyšlený, Potty, ne? Ale ty jsi byl vždycky takový pitomec. To hrdinství ti stouplo na mozek."
"Nech toho. Nezabírá to. Protiútoky jsou tvá slabá stránka, Malfoyi!"
"Nevím, o čem to mluvíš. Snažíš se mě snad rozebírat?" Pomalu se zvedám ze země a chci se od něj pro jistotu vzdálit, ale stojí mi přímo v cestě. Stojí hned u dveří a já nemůžu projít. Jediným pohledem zavadím o francouzská okna vedoucí na verandu. Potter můj záměr odhadne, protože jej vidím, jak se dívá stejným směrem a následovně se zase podívá na mě. Co má v plánu tentokrát?
Teď nebo nikdy!
Vyběhnu co nejrychleji můžu, abych se dostal na terasu, už jsem oběma nohama tam, ale něco mě zatáhne za paži, přičemž ji ještě stihnu stáhnout zpět a najednou se ozve příšerná rána jako z děla. Šokovaně se otočím. Proboha! Potter určitě zavadil o kouzla chránící vstup na terasu. Vrátím se zpět a vidím ho. Leží na druhé straně pokoje a má zavřené oči. Určitě ho to odhodilo pěkně prudce. Rychle přibíhám k němu. Nevím, co mě to popadlo. Dřepnu si před něj, ale on je mimo. Nereaguje. Nechápu proč teď zmatkuju. Mělo by mi to být jedno! Dostal, co mu patří. Ale mně to nějak jedno není!
On se neprobírá! Snažím se ho zfackovat, ale bezvýsledně. Třepu s ním. Nic.
"Já ho zabil!" zděšeně si sednu na zadek a hledím do prázdna. Je mrtvý! Skrze ústa se mi prodere ven tichý sten. Tohle jsem nechtěl! Zatracený nápad, zatracený plán! Já mu doopravdy nechtěl ublížit! Jen jsem si to namlouval! Celou dobu! Myslel jsem, že ho nenávidím, ale.. nikdy bych ho nemohl nenávidět. Ne! Tohle ne!
"To jsem nechtěl!" špitnu a celý ztuhnu.
Snažím se malátně postavit na nohy, ale v tom něco zavadí o mé předloktí. Lépe řečeno jej něco uchopí. Někdo. On. Potter. Není mrtvý! Žije! Je jen potlučený, ale zdravý!
"Sakra, to byla šlupka," procedí tiše přes zuby.
"Dobře ti tak," nasadím zase ten svůj typický arogantní výraz. Nemůžu přece dát najevo svou úlevu. Nesmí vědět, jak jsem před chvílí hysterčil. Proč jsem vždycky v jeho společnosti tak hysterický?
"Bolí mě pěkně hlava," rozevře oči a podívá se přímo do těch mých. "Máš skleněné oči."
Cože mám? No to nemám! Já mám svoje oči!
"Tys brečel?" pokračuje
"Co to meleš?" opáčím až přehnaně rychle.
"Červenáš se!"
"Pitomost! Malfoyové se nečervenají! A už vůbec nebrečí," snažím se vyprostit z jeho sevření. Jak je možné, že se mě může dotýkat? Vždyť jsem byl proti tomu opatřený kouzly. Že by se to vyrušilo, když jsem se dotknul já jeho? A tehdy, při tom polibku, to byla tatáž situace! Já jsem to kouzlo vyrušil, aniž bych měl o tom ponětí! Jsem idiot!
Z přemýšlení mě vyruší on, kdyby slovy, ale on…
…najednou mě popadne a celou svojí vahou mě položí na zem a převalí se na mě, hledě tak z očí do očí. Selhal jsem, opět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily Lily | 19. ledna 2007 v 16:40 | Reagovat

Skvělý!!

2 Lily Lily | 19. ledna 2007 v 16:41 | Reagovat

Jooo první koment! :o)

3 Blanch Blanch | 19. ledna 2007 v 16:45 | Reagovat

heh...to abys měla první komentář :))) Teď tě všichni sežerou :)

4 mardom mardom | 19. ledna 2007 v 16:52 | Reagovat

Ahoj, všimla jsem si jedné chybičky. Máš tam líbí místo líbá (přibližně uprostřed textu). Ne že by na tom záleželo :-) Jinak je to hezké.

5 renee.lowe renee.lowe | Web | 19. ledna 2007 v 17:01 | Reagovat

sežeru váš fšechny!

"Djuky!" skřítka ihned je v ráži... co je to za větu?

6 renee.lowe renee.lowe | Web | 19. ledna 2007 v 17:04 | Reagovat

ááááá, kdy bude pokráčko?? bože blanch... já chci pokračování!

7 sigam sigam | Web | 19. ledna 2007 v 17:10 | Reagovat

skvělé, jak jinak :-)))

8 Fiery Fiery | 19. ledna 2007 v 17:16 | Reagovat

Supeeer! Prostě bomba. ;-)

9 kolycek kolycek | E-mail | Web | 19. ledna 2007 v 17:17 | Reagovat

jé další kapča začíná to být zajímavý... :0)je to moc pěkný jen když chceš upozornovat na chyby...máš tam:  Potter ale LÍBÍ krásně, to se mu musí nechat...  

jinak dokonalé:0)

10 kolycek kolycek | E-mail | Web | 19. ledna 2007 v 17:20 | Reagovat

jé a koukam, že než  jsem to vložila, tak si toho už  všim i někdo jinej:0)

11 LUCKILY LUCKILY | 19. ledna 2007 v 17:32 | Reagovat

Potlesk!!!

12 Lucy Berkulec Lucy Berkulec | 19. ledna 2007 v 17:32 | Reagovat

Tady je to jak honba za pokladem-honba za 1. komentem:) Jsem ráda, že máš teď tak plodné období.... A já se vždy tak stydim při představě dvou chlapu...ale nedá mi to a čtu dál....

13 Lucy Berkulec Lucy Berkulec | 19. ledna 2007 v 17:35 | Reagovat

A mimochodem to počítadlo návštěv nějak nestíhá, ne? Dnes jen 1 člověk... a odkud je tu tolik komentu? Nevím jak vám, ale mě ukazuje číslo 1.

14 Melodye Melodye | Web | 19. ledna 2007 v 17:36 | Reagovat

Krásná :)) Už se těším na další :)) Asi se páru D/H nikdy nenabažím :))

15 TERka TERka | 19. ledna 2007 v 17:37 | Reagovat

sice to neni prvni komentar, ael kdo by co dal az za 15!!

16 Elánius Elánius | E-mail | Web | 19. ledna 2007 v 17:39 | Reagovat

Ham,ham,ham já tě sežeru Lili ,mněl to být můj koment vrrr:-)) né, myslala jsem to ze srandy:-))

17 Nazartha Nazartha | E-mail | Web | 19. ledna 2007 v 17:46 | Reagovat

Ten konec byl moc hezkej, už se těším na další kapču, protože tohle je skvělá povídka. Opravdu se ti mocpovedlo Blanch :))

18 Moniiique Moniiique | E-mail | Web | 19. ledna 2007 v 17:57 | Reagovat

Tak bych řekla, že se to Dracovi nějak vymklo z rukou:)Jen tak dál;)

19 lorean lorean | Web | 19. ledna 2007 v 19:22 | Reagovat

super ;-D kedy bude ďalšia kapitola?

20 Nik Nik | 19. ledna 2007 v 19:23 | Reagovat

je to uzasny :).........uz se tesim na dalsi kapitolku.....hlavne proto, ze ten konec konci tak "napinave" ;)....

21 Blanch Blanch | 19. ledna 2007 v 19:26 | Reagovat

v ráži se říká, že ej připravená..

mardom: vím, že to tam je, ale nestihla sjem si to tu opravit, an fanu jsem to opravila, ale teď nešel blog.cz a my jsme tu měli chlapíki s netem, máme nový net a zvýšenou rychlost, jupíí..

To počítadlo nefunguje... nejde to vložit tak, aby se to sčítalo..je to prostě jako obrázek..pořád stejná čísla...

22 helwet helwet | 19. ledna 2007 v 19:36 | Reagovat

je to upe suprovýýýýýý!!!!!!!! už se nemůžu dočkat další!!!!! :))))))

23 Heather Heather | 19. ledna 2007 v 19:39 | Reagovat

Hm...

24 Blanch Blanch | 19. ledna 2007 v 19:44 | Reagovat

chlapíki?? :)))) OMG... chlapíky*

25 Blanch Blanch | 19. ledna 2007 v 19:46 | Reagovat

chlapíki?? :)))) OMG... chlapíky* ..

26 Blanch Blanch | 19. ledna 2007 v 19:46 | Reagovat

chlapíki?? :)))) OMG... chlapíky* ..

27 Blanch Blanch | 19. ledna 2007 v 19:47 | Reagovat

grrr..tolikrát jsem nechtěla..ten blog mě dneska točí

28 naty naty | 19. ledna 2007 v 20:39 | Reagovat

no jo...zase skvělá kapitola...no dobře...je vážně uplně báječná...prostě úžasná atd. ...;))) a to jako fakt...už se těšim na další...končí to fakt pěkně ;)...no a teď něco jinýho..Blanch přišel ti ten můj obrázek?

29 sigam sigam | Web | 19. ledna 2007 v 20:45 | Reagovat

Blanch, poslala jsem ti obrázek na výstavu :-)

30 Lily Lily | Web | 19. ledna 2007 v 20:49 | Reagovat

Mě se jen tak nepovede abych tady byla jako první! :o) Já vždycky přijdu až když je pod povídkou pěkný štosík komentů. :-D Ale už se těším na pokráčko, je to fakt zábava. Chodím sem skoro každý den jen aby mi náhodou něco neuniklo.

31 Eillen Eillen | 19. ledna 2007 v 21:09 | Reagovat

Vážně jsi ve mně probudila "lásku" k tomuto žánru. Sice teď nemám vůbec nápad, ale já ti ten slíbený slash vážně napíšu

32 Lomeril Lomeril | Web | 19. ledna 2007 v 21:15 | Reagovat

Jen taková drobnost - jak může Malfoy vědět, co je to karma, když ani neví, co je to jóga?

33 Catherine Catherine | Web | 19. ledna 2007 v 21:19 | Reagovat

Mě se první komentík poštěstil u minulé kapitoly =)

34 pajikas pajikas | E-mail | 19. ledna 2007 v 22:29 | Reagovat

úpa, sůpa... fakt hezký.... úžasný!!!! krásný, nevim co mám  řikat... draco i harry sou prostě heniální jak spolu nebo bez sebe..

35 mishelka mishelka | 19. ledna 2007 v 22:44 | Reagovat

ja chcem pokracko nadhera:o)

36 Mab Mab | Web | 19. ledna 2007 v 22:44 | Reagovat

ty brďo, to je rafinovaný...=)! píšeš pěkně, Blanch! nemúžu se dočkat pokračování...

37 Blanch Blanch | 19. ledna 2007 v 23:53 | Reagovat

Eillen já taky, i když mi to te´d nějak nejde, už jsem se o to snažila, ale furt je to nějak...¨"zaseklý", ale prostě to dám...kvůli tobě jo :))) A strašně se těším na ten tvůj, nezáleží na tom, kdy bude, ale že hlavně bude :)) i klidně za rok :)

Lidi obrázky mi určitě chodí, já přišla teď, tak nevím, ale zítra je zveřejním...budu se snažit, já teď byla pryč...

Lomeril karma nesouvisí s jógou..ale Buddhismem :))

38 Blanch Blanch | 19. ledna 2007 v 23:59 | Reagovat

P.S.: Naty: tobě jsem odepisovala, že Noreen má červené vlasy :) Na to si vzpomínám :)

39 Lomeril Lomeril | Web | 20. ledna 2007 v 10:17 | Reagovat

no jasně, ale je to mudlovské náboženství a nevidím důvod, proč by o tom Malfoy měl vědět

40 naty naty | 20. ledna 2007 v 12:18 | Reagovat

hups

41 Francis Francis | 20. ledna 2007 v 12:50 | Reagovat

hezký, ale nechápu, proč je to až od patnácti.

btw, karma nesouvisí ani s jógou, ani s Buddhismem, ale s Hinduismem ;-)

42 Blanch Blanch | 20. ledna 2007 v 12:51 | Reagovat

Lomeril Malfoy není zase takový hlupák, pokud jde o křesťanství, určitě musí mít nějaký přehled, to bys mu teda křivdila. To jsou docela podstatné věci a aby o nich nevěděli "šlechticové" jako jsou Malfoyové? To by bylo potupné. Musejí znát plno mudlovských věcí, jinak by se třeba ani nemohli vydávat do společnosti, na večírky, kde ze sebe dělali slušňáky. Sotva by si s Popletalem pokecali o čisté krvi a o mudlovských šmejdech :) Za tímhle si stojím, zase jako takového ignoranta Draca nevidím, je mi líto, že ty ano..chudáček :))))

43 Blanch Blanch | 20. ledna 2007 v 12:52 | Reagovat

Francis ano, teď jsem si všimla, že jsem napsala buddhismus, samozřejmě máš pravdu, hinduismem...

44 Blanch Blanch | 20. ledna 2007 v 14:16 | Reagovat

Já si nikdy nejsem jistá u čeho to je a vždycky tam prdnu ten buddhismus :)

45 Alča Alča | 20. ledna 2007 v 14:23 | Reagovat

Úžasný, moc se mi to líbí...Jen malá otázečka. Kdy bude pokráčko?

46 Blanch Blanch | 20. ledna 2007 v 14:37 | Reagovat

Netuším, ale možná ještě dnes, uvidím :)

47 Emily Emily | Web | 20. ledna 2007 v 15:13 | Reagovat

och

48 Lyra Belacqa Lyra Belacqa | 20. ledna 2007 v 16:35 | Reagovat

Já stále žiju v domění, že karma má něco společného s buddhismem..(Asi to bude i tím, že hinduismus vůbec neznám:(...)..........:)))

Jo, a samozřejmě moc chválím povídku, je "mastňácky metalově prďácká"...:D

49 Lyra Belacqa Lyra Belacqa | 20. ledna 2007 v 16:36 | Reagovat

Já stále žiju v domění, že karma má něco společného s buddhismem..(Asi to bude i tím, že hinduismus vůbec neznám:(...)..........:)))

Jo, a samozřejmě moc chválím povídku, je "mastňácky metalově prďácká"....:D

50 Lyra Belacqa Lyra Belacqa | 20. ledna 2007 v 16:36 | Reagovat

Hmmm, omlouvám se....asi jsem něco zmanila...:D

51 Blanch Blanch | 20. ledna 2007 v 17:01 | Reagovat

Lyro cože je?:))))) No mně se to vždycky plete..vím, že to má něco společného buď s hinduismem nebo buddhismem, takže jsem ráda, že mě Francis opravila.

52 age age | Web | 20. ledna 2007 v 17:58 | Reagovat

napsaný je to perfektně ...

53 pajikas pajikas | E-mail | 20. ledna 2007 v 18:07 | Reagovat

Blanch??? vážně možná ještě dns??? to by byla krása...!!!!!

54 aguia aguia | 20. ledna 2007 v 19:47 | Reagovat

Začíná se to rozjíždět :o)) Tam kdesi u začátku máš "Jsme uražen!". To bude 1- :o)

55 Blanch Blanch | 20. ledna 2007 v 19:56 | Reagovat

aguilo já vím, to je záměrně :)) Aby vyvrcholilo to snobství.. králové v dávných dobách říkali místo já My... My jsme císař Rudolf II.

Stejně jako existuje oníkání apod., tak existuje tenhle tvar, nevzpomenu si, jak se tomu nadává :)

56 Corny Corny | 20. ledna 2007 v 21:11 | Reagovat

prosííííím, přidej už další kapitolku... já jsem do té tvé povídky úplně zažraná... prosíííím přidééj... jinak už asi vážně půjdu okusovat kořínky, ale zespoda

57 Mab Mab | Web | 20. ledna 2007 v 22:03 | Reagovat

ahoj Blanch, připojuju se k ostatním, netrpělivě a s napětím vyhlížím další část... =) už se na ni moc těšim...

58 Antea Antea | Web | 20. ledna 2007 v 22:14 | Reagovat

sice se mi slash celkově vůbec nelíbí, ale tohle je fakt dobře hustý :-)))))

59 Mab Mab | Web | 20. ledna 2007 v 22:31 | Reagovat

to mě slash docela dostal, hlavně v podání Blanch...

60 Blanch Blanch | 21. ledna 2007 v 2:52 | Reagovat

:)))) Přidala jsem..pokud se z toho nepozvracíte, tak to bude dobrý :)))

61 aguia aguia | 21. ledna 2007 v 20:23 | Reagovat

Blanch: Hele hele, pozor pozor, já nejsem aguila :o)) Jinak teda beru zpět svou vlezlou připomínku :o)) Neříká se tomu normálně mykání? To dělal i čtvrtý Kája, My, král Karel IV., ...

62 Blanch Blanch | 22. ledna 2007 v 20:55 | Reagovat

Mykání určitě ne :))))))) Ale má to speciální nízev...to určitě, nevzpomenu si an to... jinak se omlouvám az tu zkomoleninu.

63 aguia aguia | 23. ledna 2007 v 16:03 | Reagovat

No jako taky vím, že se tomu říká nějak spešl, ale češtinářka nám sdělila, že když si nemůžem vzpomenout, tak je to prostě mykání. :o))

64 Tesia Tesia | 28. ledna 2007 v 10:23 | Reagovat

huh dobrý xD

65 Marry Marry | 28. května 2007 v 19:25 | Reagovat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa honéééééééééém, kde je fff?????!!!!! honem f! já už musim najít f!!!!!!! zrovna teď musí končit kapitola!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

66 Marry Marry | 28. května 2007 v 19:26 | Reagovat

G! ne f! sem z toho úplně zmatená!omg! du na g

67 Blanch Blanch | 29. května 2007 v 13:45 | Reagovat

:))) dost spontánní reakce :) krásná

68 Ice Ice | E-mail | Web | 10. června 2007 v 18:46 | Reagovat

Nádhera, líbí se mi to čím dál tím víc. Máš fakt talent.

69 Zuzana Zuzana | 6. července 2011 v 22:13 | Reagovat

Hmmm... krásne. Idem rýchlo na ďalšiu aby som nezmeškala čo sa bude diať :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.