4. D jako Deník Draca Malfoye II/II

8. ledna 2007 v 23:45 | Blanch |  + Acta est fabula
Druhá část.

"Bavíš se, Pottere?"
"Ne víc, než ty, Malfoyi!"
"To jsem rád, protože to, že jsi tady se mnou, má příčinu. Za normálních okolností bych tě klidně dneska nechal pojít hlady," samozřejmě přeháním. To bych z té pomsty nic neměl. "Ale jsi tady, aby sis mě vyslechl."
"No… ," pořád se na mě dívá. "Poslouchám!"
"Jak se ti líbí tvá komnata?" začnu ironicky.
"Perfektní. Ale na přístěnek pod schody to nemá!" Pamatuji si, že Brumbál cosi kdysi mlel o tom, že Potter ještě předtím, než nastoupil do Bradavic, bydlel v přístěnku pod schody. Takže to byl dvojsmysl… samozřejmě, že se mu tam nelíbí. Nic tam nemá.
"A jak ses vyspal?" ne, že by mě to zajímalo, ale provokovat Pottera mě baví. Po dnešním dni prožitém se mnou, vlastně už jen po této snídani, bude Potter muset celý den trávit v tom svém psycho stavu, protože ho nenechám na pokoji.
"Skvěle, jako dlouho ne!" opáčí s ledovým klidem.
"To jsem rád, že se ti tam líbí, protože tam budeš teď trávit většinu času. Jen já dovolím, aby ses mohl potulovat jinde a budeš dělat, co já budu chtít. Odteď jsi, Potty, v mé moci! Rozumíš?
Budeš-li snad proti, hezky za to zaplatíš! Buď rád, že jsem dnes v tak dobrém rozpoložení a dovolil jsem ti tuhle snídani. Nebudou všechny dny takové jako dnes. Ale pro dnešek ti dovolím se po mém domě porozhlédnout, abys věděl, jak to tady vypadá. V osm večer se ale opět uchýlíš do svého hnízdečka, aby sis mohl popřemýšlet. Do té doby ti povoluji volný průchod. Ale na nic nesahej. Nic si nepůjčuj, nic si neprohlížej, pouze máš povoleno se v těchto prostorách pohybovat. Všechny věci jsou začarovány proti použití, proti tvým dotykům, takže se ani nemusíš pokoušet. Ale abys viděl, že nejsem takový nelida, když budeš něco chtít nebo potřebovat, můžeš mě přijít hezky poprosit a já uvidím, zda ti to povolím. Jak už jsem říkal, odtud se nedostaneš, takže teď už znáš podmínky. Ne vždy to bude takové. Každý den se bude konat podle toho, jak já budu chtít. Pokud budu chtít, aby si celý den trpěl hlady ve své komůrce, tak budeš. Pokud budu chtít, abys mi dělal sluhu, Pottere, tak budeš. Když budu chtít, aby si mi pouze celý den dělal společnost, aby si měl volný průchod do všech komnat, aby sis mohl dělat, co chceš, tak to tak bude, ale jinak ne. Proti tomu neexistuje odvolání, je ti to jasné? Pokud nebudeš plnit, co já budu chtít, špatně dopadneš! Hodně špatně! Teď ty jsi mým vězněm, ne já tvým. Rozumíš mi?!"
Potter na mě stále hledí, nezvedl jsem ani hlas, ale v mém monologu byla ta hrozba snad jasná, tak proč se mu na obličeji nehne ani sval? A proč ještě stále neuhnul zrakem? Do myšlenek se mi nedostal, to bych cítil, stále si je chráním. On mě určitě provokuje. Ale tak snadno mě nedostaneš, Pottere. Už ne. Tentokrát ne.
"Tak rozumíš mi?!" zašeptám ještě hrozivěji. Nic. Bouchnu pěstí do stolu a vytáhnu pomalu hůlku. "Odpověz!" a namířím s ní na Pottera. Stále nic, ani náznak strachu. Ničeho, co by dávalo najevo, co teď pociťuje.
"Crucio!" křiknu a Potter se ze židle svalí na zem. Postavím se nad něj a zvyšuji intenzitu kouzla. Kdybych se teď viděl v zrcadle, určitě mi z očí šlehají blesky. Krev v žilách mi vře. Tak tohle ne, Pottříku. Ty budeš hezky poslouchat a já ti ukážu, kdo je tu pánem a že hněv Malfoye není to, co bys chtěl každodenně vídat! Kroutí se na zemi a já vidím, jak trpí. Oči má zavřené a skousnutý dolní ret, aby se mu přes tu jeho nevymáchanou hubu nedostal jediný skřek. Rukama se drží za břicho a kope nohama. Já vím, že to bolí. Hodně to bolí. Nejednou jsem měl taky tu čest, ale od samotného Pána zla. Tuším, že on taky, ale to mě nezajímá. Ode mě ještě ne, takže teď je řada na mně. Odtáhnu hůlku.
"Tak jaká je odpověď?"
Potter se rozvalí na zem, nehýbe se, prudce oddechuje a přes jeho rty se vydere hluboké povzdechnutí. První ponížení.
"No? Já stále čekám!" namířím mu hůlku znovu k hrudi. Dřepnu si a přiblížím se těsně k jeho obličeji, stále maje hůlku zapíchnutou do jeho hrudního koše. "Budeš poslušný?" zdvihnu jedno obočí.
"Ano," špitne tiše, sotva ho slyším. Nenechám ho z toho vyváznout tak lehce.
"Co jsi říkal? Nerozuměl jsem ti!"
"Ano," promluví o něco hlasitěji.
"Stále ti nerozumím!" zasyčím nebezpečně.
"Ano, sakra!" zařve na mě a mně se samovolně rozšíří rty do úšklebku. To bychom měli další ponížení.
Vstanu a nechám Pottera poníženě ležet na zemi. Popojdu ke dveřím a lusknu. Přede mnou se objeví skřítka.
"Pán si přeje?" zašvitoří nesměle.
"Ukliď stůl, snídaně skončila!" nařídím ji, naposledy pohlédnu na Pottera a odejdu pryč. Nemám už na něj náladu. Ať si to tu prohlídne. Pokud na něj během dne narazím, budu se tvářit svatě, ale teď… naštval mě. Věděl jsem, že Potter nikdy neuznával autority, ale teď se to bohužel bude muset naučit a je mi jedno, jak to udělá. Jinak bude dostávat kapky každý den a nebudu ho šetřit. Mě taky nikdo v Azkabanu nešetřil. A Potter mě ponížil víc než dost. Zaslouží si to pořádný revanš.
***
Dobré dvě hodiny jsem ho neviděl. Copak. Pottřík si někde líže rány? Určitě se mě záměrně vyhýbá, aby se mi nemusel podívat do očí. Jeho ego a hrdost dostaly zabrat a teď to musí prostě rozdejchat.
Sedím ve svém starém pokoji. Našel jsem svůj starý deník. Je to strašné, co se v něm dočítám. Třeba tohle.
14. 2. 1996
Myslí si o mně, že jsem padouch. No, samozřejmě bych mu to ani nevyvracel. Brzy se ze mě stane smrtijed. Ale proč musel jít zrovna s tou krávou Changovou? Viděl jsem je dneska v Prasinkách spolu. Jak vycházeli z toho trapnýho kafáče, kam se shlukují všechny zamilované páry. Proč zrovna já musím mít rád kluka?A proč zrovna jeho?
Nebo tohle, to je ještě víc trapné. Kde jsem proboha na to chodil?
20.6. 1996
Proboha, dneska se mi o něm zdálo. Že mě přišel přemluvit, abych se nestal smrtijedem. Dlouze mě políbil a vyznal se mi z dlouhodobé lásky. Vím, že už nechodí s Changovou, ale… líbil bych se mu? Přestože mě nenávidí a já se snažím, aby nepoznal, že ho mám rád. Kdyby se všechno změnilo, on to nějakým nedopatřením přece jenom zjistil, co by mi řekl? Opětoval by to? Zřejmě ne, Potter je evidentně na holky.
Bože, už je konec. Zanedlouho zase všichni pojedeme na léto domů. Neuvidím ho dva měsíce! Dva dlouhé měsíce! A to po mně otec chce, abych vstoupil do řad smrtijedů. Proč bych to neudělal? Není důvod, abych nesplnil otcovo přání. Až přijedu domů, budu se muset zpovídat. Možná, kdyby Harry… nestalo by se to. Ale on… by nikdy neměl zájem. Je lepší ho nenávidět. Stát se smrtijedem, než se takto trápit.
Proboha, jak jsem kdy mohl napsat něco tak úděsného? Jak jsem mohl být tak naivní. Tak pitomý a citlivý? Sám za sebe se stydím.
1.8. 1996
Jsem u moře, v naší druhé vile. Jen s matkou. Otec je v Azkabanu. Potter ho tam poslal. Nebudu vypisovat, co se odehrálo, ale zkrátka se něco semlelo na ministerstvu a otce zatkli. Byl ihned usvědčen. A já… nic necítím. Měl bych být naštvaný. Samozřejmě až začne škola, tak se budu chovat jako pravý Malfoy a budu to muset Potterovi dát sežrat, ale já opravdu necítím žádnou zášť a nenávist. Chuť pomstít se. Kvůli otci určitě ne. Nikdy jsme si nebyli blízcí. To jen s matkou. Otec pro mě byl vždycky jen otec, nikdy táta.
Harry… jak rád bych byl teď s tebou. Jak rád bych ti řekl, že ti to nevyčítám, ale já nemůžu. Nikdy to nebudu moci říct, protože tohle Malfoyové nedělají. Zatracená výchova, zatracené jméno!
Pozítří se mám stát smrtijedem. Mám strach.
Naštvaně deník odhazuju na stůl a vstávám. Nemám chuť si ty blbosti dál číst. Je to tak ponižující. Jak jsem kdy mohl! Měl bych ho spálit. Hned zítra ho dám Djuky, aby ten deník zničila. Nemůžu žít s takovým odkazem na minulost!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sigam sigam | Web | 9. ledna 2007 v 11:41 | Reagovat

ó, takhle brzy jsem novou kapitolu vážně nečekala, udělala jsi mě radost :-)

2 Eillen Eillen | 9. ledna 2007 v 12:18 | Reagovat

Pár chyb jsem sice našla, ale to bylo ráno, takže si je nepamatuji. Jsem ráda, že to tu přibylo takle rychle.

3 kolycek kolycek | 9. ledna 2007 v 13:23 | Reagovat

teda blanch, ty se překonáváš!:0) ale moc pěkný a když pojedeš v tomhle tempu dál, vůbec mi to nebude vadit:0)

4 Nazartha Nazartha | E-mail | Web | 9. ledna 2007 v 14:22 | Reagovat

Rychle a svěle....teda...no, mám na mysli, že měvelmi potěšila rychlost přidání (nebo jak to mám napsat..) a Úžasně se mi líbila (s velkym ú, to je důležitý ;)) No, a když to schrnu. Je to prostě skvělý (já mám ale vyjadřování, děs)

5 wolyt wolyt | 9. ledna 2007 v 14:40 | Reagovat

Wow, o co, že Harry ten deník najde! jinak Blanch skvělý jako vždy:-))

Ne, čím dál lepší...dokonalý...aúúúú chci další kapitolu:-)

6 Šmudlinka Šmudlinka | Web | 9. ledna 2007 v 16:14 | Reagovat

Blanch, nemá to chybu, jak jinak, taky bych chtěla umět psát jako ty.... :-)

7 Blanch Blanch | 9. ledna 2007 v 16:23 | Reagovat

wolyt přiznám se... najde :)) ale nebude mít možnost jím prolistovat :))

Heh..děkuju vám všem. Další kapitola bude zřejmě v pátek, možná o víkendu.

8 pajikas pajikas | E-mail | 9. ledna 2007 v 17:00 | Reagovat

kkkkkkkkkrrrrrrrrrrrrááááááááássssssssssssnnnnnnnnnýýýýýýýýýýýýýýýýýý......... jako vždy...tak ted se na pátek těšim ještě víc než normálně...:D:D

9 Nosic Nosic | 9. ledna 2007 v 17:44 | Reagovat

ano ano!..... eee.... došli mi slova..... prostě ano

10 Nosic Nosic | 9. ledna 2007 v 17:44 | Reagovat

ano ano!..... eee.... došly mi slova..... prostě ano

11 Nosic Nosic | 9. ledna 2007 v 17:45 | Reagovat

pardon za ten první příspěvěk s chybou. ještě dosti blnou

12 Shalimar Shalimar | 9. ledna 2007 v 18:14 | Reagovat

Nosic: Správně by mělo být "došla mi slova" :-)))

13 Lily Lily | 9. ledna 2007 v 18:18 | Reagovat

Je to fakt krásnýý! :o)

14 Emily Emily | Web | 9. ledna 2007 v 19:14 | Reagovat

No máš to dobrý!!

15 Nosic Nosic | 9. ledna 2007 v 19:16 | Reagovat

Shalimar, to by mělo, pokud bych psal spisovně.. ale já jsem chtěl psát nespisovně a navíc jsem tam udělal chybu tak nehorázně do očí bijící, že  sem to tam nemohl nechat...

16 Adriana Richtermocová Adriana Richtermocová | 9. ledna 2007 v 20:09 | Reagovat

Moc hezký těším se na pokračování =)

17 Blanch Blanch | 9. ledna 2007 v 23:33 | Reagovat

:)

18 Nosic Nosic | 10. ledna 2007 v 15:48 | Reagovat

začíná výměna smajlíků? blanch začala, já pokačuju......

=^__^=

19 renee.lowe renee.lowe | Web | 10. ledna 2007 v 16:01 | Reagovat

8-o

20 renee.lowe renee.lowe | Web | 10. ledna 2007 v 16:01 | Reagovat

(já čumim!! sqělý!!)

21 Alča Alča | 10. ledna 2007 v 16:06 | Reagovat

Božský jiný slovo mě nenapadlo...Těším se na pokračování, určitě bude stát za to... :)))

22 Heather Heather | 10. ledna 2007 v 20:20 | Reagovat

(\___/)

(='-'=)

(") (")

23 Heather Heather | 10. ledna 2007 v 20:20 | Reagovat

Pěkný, ne?Z PH.netu.

24 renee.lowe renee.lowe | Web | 10. ledna 2007 v 21:29 | Reagovat

tééda, Heather!! taký médik *lovely*

                                   Oooo

                          oooO  (     )

                         (     )      )  /

                          \  (      (_/

                           \_)

já mam enem také ťapky ;)

25 Heather Heather | 10. ledna 2007 v 22:22 | Reagovat

Renee, to je Křivonožka...:))

  . -  ~ ~,

    .~_ . -  ~.'~_~.

    .--~-.    | {

   '-~ -. `      }.;

        _`.__|`.~.{             _ _ .-:

         `---._ .|          .-~  .-~  }

               \ \__     .~  .-~   .~

                \ \'     \ '_ _ -~

                 `.`.    //

      . - ~ ~-.__`.`-.//

   .-~   . - ~  }~ ~ ~-.~-.

.' .-~      .-~       |/~-.~-./|

/_~_ _ . - ~                 ~-.~-._

Taky hezký....z Andělskýho svjeta (záměrně s " j " )

26 Heather Heather | 10. ledna 2007 v 22:23 | Reagovat

Krusipísek....taková deformace.....tss...měla jsem si to převést do...ale co...je to fuk

27 Heather Heather | 10. ledna 2007 v 22:24 | Reagovat
28 Blanch Blanch | 10. ledna 2007 v 22:34 | Reagovat

<*)))><

29 Heather Heather | 11. ledna 2007 v 12:10 | Reagovat

N8' )  Harry Potter

<(8-) Šťastný Harry

S: :o: D Ron s dlouhým nosem

<(;-) Ron

<(%-? Harry rozpačitý

<)E8-)  Harry třesoucí se

<(8-o

Harry ohromený

<(8-D  Harry velmi stastný

:-:)  Ron a jeho pihy

:---)  Ron a jeho dlouhý nos

:-{[ )

Strýc Vernon, pořád rozčilený

(:-o====  Teta Petunie a její dlouhý krk

0:-8)))))  Dudley, velmi tlustý

<(:-) (-:)>  Weasleyovic dvojčata

<)8A(  Snape a jeho hákovitý nos.

@:-)  Prof. Quirrel s jeho turbanem

<(:-)>>>>>  Hermiona knihomolka

<(:~o  Narcissa Malfoy když je Draco blízko (jako by měla pod nosem kravinec)

<(8-{)>>>>>>>  Brumbál s jeho dlouhým plnovousem

<(:-p  Kouzelník vyplazuje jazyk

OoOoO:=<< Skřet

^o^  Zlatonka

O  Camral

OO  Potlouci

l)===(l  Školní Pohár

(\___/)

(='-'=)

(") (") Křivonožka

__(,, ,,°>  Prašivka

___(,,#,,o´>  Prašivku honí Křivonožka

(°v°)

  ( )> Hedvika

======== * * *

Hůlka chrlí hvězdičky

<([:-) Viktor Krum

:¬)|||||||| Ludo Pytloun

^O-O^  Harryho brýle

30 Heather Heather | 11. ledna 2007 v 12:11 | Reagovat

Pardon, nedalo mi to

31 helwet helwet | 11. ledna 2007 v 13:34 | Reagovat

moooc se těším na pátek.blanch píšeš vážně nádherně. :-))))))))))))))))))))))))

32 Elánius Elánius | E-mail | Web | 11. ledna 2007 v 13:45 | Reagovat

No pěkný kdy bude pokráčko?

33 Ewilan Gil´ Sayanová Ewilan Gil´ Sayanová | 11. ledna 2007 v 14:47 | Reagovat

Hezký Heather!!!

34 Tesia Tesia | 11. ledna 2007 v 15:13 | Reagovat

suprový.. těšim se na pokráčko..

35 Nosic Nosic | 11. ledna 2007 v 15:52 | Reagovat

muhehe, heather, ty nikdy nezklameš :-D

O.o

-__^

36 Connie Connie | E-mail | Web | 11. ledna 2007 v 15:56 | Reagovat

Kroutím hlavou nad svou neschopností....jak jen jsem mohla tak bezva povídku  přehlédnout??Jinak,jako už tradičně ti Blanch gratuluju.Kapitolka,i povídka jsou naprosto super:-)miluju draca:-)

37 renee.lowe renee.lowe | Web | 11. ledna 2007 v 17:51 | Reagovat

nj, heather si hraje... takže zejtra bude pršet vážení!! a taky by (teoreticky) mela bejt další kapitolka, n'est-ce pas? ;)

38 míša míša | Web | 11. ledna 2007 v 19:08 | Reagovat

jůůů!!! další kapitolku! Já povídky s Dracem Malfoyem přímo zbožňuji!!! =)

39 míša míša | Web | 11. ledna 2007 v 19:14 | Reagovat

ted´ bude E jako Ewu Farnou jsem kdysi poslouchal...??? =)

40 KA.R.IN KA.R.IN | 11. ledna 2007 v 19:55 | Reagovat

www.ka.r.in.sblog.cz....mrknětě se tam zítra prosím =)

41 Allishka Allishka | 11. ledna 2007 v 21:54 | Reagovat

Ach jo, už se těším, jak na to vlítnou, doufám, že už se odvážíš trošku přitvrdit, mám dojem, že jsem na nějaké stránce viděla tvůj komentář, kde jsi něco takového naznačila:o)))))

42 orechufo orechufo | Web | 12. ledna 2007 v 15:06 | Reagovat

MÁŠ TO TU ÚPLNĚ HNUSNÉ!!!!!!!!!SI PIČA!!!! POJĎTE SE PODÍVAT NA MŮJ 1000× LEPŠÍ BLOG!!!!!!! A VŠICHNI A POVINĚ!!! WWW.ORECHUFO.BLOG.CZ

43 Shalimar Shalimar | 12. ledna 2007 v 15:06 | Reagovat

Mám prosbu. Neví někdo, jestli jde vytvořit přechodník od slovesa "rodit" v mužském rodě? Podle mě je to kravina, nedovedu si to slovo nějak představit, ale nechci se moc hádat, dokud si nebudu jistá.

44 Connie Connie | E-mail | Web | 12. ledna 2007 v 16:07 | Reagovat

Orechufo....nechci kritizovat,ale když srovnám tvůj a Blanchin blog...musím se ti smát..

45 Blanch Blanch | 12. ledna 2007 v 17:02 | Reagovat

all já psala opak :))) Že nic proti tomu nemám, ale nevím, zda bych si an to troufla... že v náznacích zřejmě ano, ale žádný tvrdý slash :)

rodivši? rodě? :))) No, taky mi to zní divně :)

vulgarismy přehlížím...nebo bych to měla smazat? :) A ne, ať si to užije :)

Jinak..pokusím se tedy už dnes vložit...

46 mishelka mishelka | 12. ledna 2007 v 17:04 | Reagovat

supis nemam co dodat ineho............:o))

47 Genievra Genievra | 12. ledna 2007 v 17:13 | Reagovat

...OMG!!! úžasná povídka!!!

48 maja maja | 12. ledna 2007 v 18:17 | Reagovat

OMG! Padám k zemi :)) ... tohle je úžasná povídka!

49 Nosic Nosic | 12. ledna 2007 v 18:35 | Reagovat

je to jen můj dojem nebo je orechufo kretén?

50 renee.lowe renee.lowe | Web | 12. ledna 2007 v 20:04 | Reagovat

blanch, nějak mi vrtá hlavou co je v tom záhlaví ta žlutá věc... vypadá to jako deformovaná kachnička do vany... ?

51 Heather Heather | 12. ledna 2007 v 20:13 | Reagovat

To bude asi mrtvý kuřátko....

52 Majdaaa Majdaaa | E-mail | Web | 12. ledna 2007 v 20:58 | Reagovat

super, super

53 Blanch Blanch | 12. ledna 2007 v 22:21 | Reagovat

:)) René to je malý chlapeček v žluté pláštěnce :)))

Ale mrtvý kuřátko taky není špatný :)

54 Heather Heather | 12. ledna 2007 v 22:37 | Reagovat

Je to mrtvé kuřátko (warrion, nic proti :)) ve žluté pláštěnce a už se o tom nebudeme bavit

55 Blanch Blanch | 12. ledna 2007 v 22:46 | Reagovat

A co mrtvý chlapeček v žlutém kuřátku? Nebo žluté kuřátko v mrtvém chlapečkovi? Mrtvá žlutá pláštěnka v chlapečkovi a v kuřátku. Žluté kuřátko v mrtvé žluté pláštěnce...

56 Heather Heather | 12. ledna 2007 v 23:07 | Reagovat

Prakticky, když se to kuřátko rozkrojí, bude červený.Když se vykuchá, bude taky červený.Když se za pak položí na žlutou pláštěnku, bude i ta za chvilku červená.Aspoň částečně.Když se pak uloží do červený rakvičky pod červený stromeček, zazpívá se mu requiem nebo Smuteční pochod z Macbetha, nad ním bude červená hlínečka, červená travička a červený sluníčko.A co z toho vyplývá?

Absolutně nic.

57 Blanch Blanch | 13. ledna 2007 v 1:15 | Reagovat

:) Že jsme přepracovaný a vidíme rudě :)

58 Mastmor Mastmor | 13. ledna 2007 v 23:29 | Reagovat

Kdy bude další kapitola? jestli se můžu vlastně tak směle zeptat... vlastně bych se ani neptala kdyby se mi ta povídka tolik nelíbila :) ...

59 orechufo ( pravé že aleno !!) orechufo ( pravé že aleno !!) | 25. ledna 2007 v 15:51 | Reagovat

Musím vám něco říct je to velká novina já to totiž nepsala, že aleno !!! Ten komentář za, který ses vydávala byl vážně velice vtipný aleno !!

60 orechufo ( pravé že aleno !!) orechufo ( pravé že aleno !!) | 25. ledna 2007 v 15:54 | Reagovat

jo a ještě něco ! tenhle článek jsem si vůbec nečetla takže asi těžko může být můj ten komentář !! a ještě něco ! sem tu byla tedˇ poprvé po dlouhé době takže právě odcházím !! Nashledanou Těšilo mě !

61 orechufo ( pravé ) orechufo ( pravé ) | 7. února 2007 v 15:18 | Reagovat

tak právě jsem zjistila že to nebyla alena nýbrž někdo jiný než alča ona tady právě teď sedí se mnou u compu a říká že to nebyla ona a navíc mi někdo zrušil můj blog !!! pomozte mi hledat toho kdo se za mne vydává a ruší mi blogy pls!!!

62 Zuzana Zuzana | 6. července 2011 v 21:50 | Reagovat

Krásna kapitola. Draco je tak ranený. Potrebuje súrne pomoc :( Dúfam, že ten denník nezničí, bola by ho škoda a dúfam, že si z neho Harry prečíta aspoň niečo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.