5. Sedmihlavá saň II/III

19. listopadu 2006 v 14:31 | Blanch |  + "SEDMKRÁT JINAK..."
2. část...vkládám to už podruhé, nevím, co mi to tu blbne...

`Proboha, co to tu mele? Proč povídá takový žvásty? Co to má všechno znamenat? On mě tu normálně utěšuje jako nějaký mimino. A tak jsem klesl, moje pošramocený ego mi musí opečovávat zrovna Potter, ten, díky němuž jsem si ho vždycky zvyšoval tím, že jsem mu dělal naschvály! Jenže tehdy jsem ještě neviděl tak detailně, jak krásný má úsměv…ten melancholický smutný úsměv, z kterého jasně vyzařuje domácí pohodlí a pochopení. Ježiši… já jsem asi vážně zcvoknul. Mně se normálně líbí Potter! Už jsem na to vážně přišel! Mně se líbí Potter! Draco, ty si teplej! Vaneová měla pravdu, ta sedmihlavá saň, co se mi na Harryho lepí…počkat..cože jsem to teď….že se MI lepí na Harryho? Odkdy je to MŮJ Harry a odkdy je to vlastně HARRY? A proč se Harry na mě sakra musí tak dívat? Jako štěně, má takový štěněčí pohled, přímo k zulíbání..sakra a kdyby aspoň nevedl tak pitomý řeči a nevyvolával tak ve mně tu vášeň, já si snad začnu myslet, že mi to dělá schválně, protože tuší, co si o něm myslím. Proboha…už tehdy v tom lese. Když jsem ho přimáčknul na ten strom, bylo to tak…vzrušující. Díval se mi do očí, byl tak blízko a já ho…no, málem jsem ho políbil. Je tohle normální? No řekněte mi někdo, ne, není, můžu si odpovědět sám, protože je mi to jasný! Už vidím ty titulky v novinách: Dědic po multimiliardářovi a bývalém smrtijedovi Luciusi Malfoyovi zahořel láskou k Vyvolenému. Vysměje se mi celý kouzelnický svět a co teprve škola. Jestli se to někdy někdo dozví, skončím úplně! K tomu nesmí dojít… Proboha, Harry, zdá se mi to nebo jsi o kousek blíž k mému obličeji? On je fakt blíž, je blízko..tak blízko. Voní mu vlasy, cítím to až sem.´
Najednou, jako by to nebyl Draco, naklonil se k Harryho obličeji a rukou mu z kořenu nosu sundal brýle. Víc, než jeho jednání, jej podivilo, že Potter vůbec nijak nezareagoval, ale důležité bylo, že neuhnul. Nakonec Draco brýle odložil na stůl, uchopil Harryho dlaní za bradu, znovu se nechal utápět v těch brčálech, sebral všechnu odvahu a jeho rty doputovaly k těm druhým. Zprvu jen letmo, ale když pocítil, že s Harrym to taky něco dělá, dodalo mu to odvahy a on se k němu sklonil a políbil ho znovu. Tentokrát o dost intenzivněji. Vklouznul jazykem do jeho úst a se stejnou vášní, jakou do toho vložil, mu byl polibek i oplácen, to ho vyburcovalo k větší snaze a následovně Harryho popadl za ramena, postavil na nohy a třemi kroky s ním mrsknul o zeď, kam ho přišpendlil stejně, jako to udělal tehdy v Zapovězeném lese. Harryho ruce doputovaly k Dracovým bokům, jedna Dracova ruka sklouzla pod Harryho hábit a druhou mu hladil tvář. Cítil, jak nebelvírskému chytači bije srdce, jak zrychleně dýchá a jak jeho ruka chtivě rejdí po jeho hýždích.
Najednou se jakoby rozbřesklo a Draco přerušil jejich spojení. Hluboce se nadechoval, srdce divoce bušilo, na zádech mu naskočila husí kůže a na tváři ruměnec. Něco nad nimi viselo. Dívali se jeden na druhého, ale ani jeden nebyl s to něco říct. Nakonec prolomil ticho Draco.
"Tohle, tohle…"
"Bylo úžasné," doplnil ho Harry, který stále popadal dech, ale tvářil se dost šokovaně.
"Ne, tohle byla blbost," zamračil se Zmijozelák a pleskl se do čela. Zmateně se otočil, popadl všechnu svou hrdost a s co nejledovějším klidem pravil: "Zapomeň na to, Pottere, byl to omyl. Prostě jsem už tak zoufalej, že skočím i po tobě, není to směšné? Já nejsem teplej, slyšíš, tohle byla pěkná blbost a už se to nikdy nebude opakovat, uznávám, že bych se měl omluvit, tak sorry, Pottere, prostě mi to promiň, jsem pitomec a sketa, tohle už je opovrženíhodné a já se snížil k něčemu tak.. je to..divný…proboha…" zhluboka se nadechl, vyrazil dveře z kuchyně a sprintem uháněl, co nejdál to šlo. Harry tam zůstal konsternovaně stál, drže se za rty a snažil se nedávat najevo, jak to s ním zacloumalo.
***
Od onoho incidentu se Draco snažil Harrymu co nejvíce vyhýbat, ale jako by to opravdu osud chtěl, nejen, že ho potkával na hodinách, což bylo nutností, ale zároveň na něj narážel už pomalu na každém rohu. Jako by snad Potter tušil, kudy Draco chodí, a to se snažil vybírat si místa s nejmenší frekvencí chodců a průchody, které málokdo znal.
Ale kdykoliv na něj narazil, spatřil za ním v závoji tu sedmihlavou saň Vaneovou. Pokaždé mu věnovala jeden z nejjedovatějších pohledů, které si vyhranila pouze pro něj, ale tohle Draca štvalo nejmíň. Mnohem více jej dožíralo, s jakou intenzitou se lepí na Harryho Pottera. Každé ráno jej obletovala u snídaně, každý večer u večeře. Kamkoliv se hnul, měl jí za zadkem. Romilda Vaneová, pracovně označená jako sedmihlavá saň, byla obrovská osina v zadku.
***
Tak jako každý den, byl Draco nucen absolvovat hodiny lektvarů, na které chodil i Potter a ke vší jeho nelibosti, než začala hodina, byl svědkem něčeho, co mu moc na náladě nepřidalo a i když si to nechtěl připustit, vnitřně ho to strašně žralo.
"Ahoj Harry," Romilda Vaneová zastoupila nebelvrískému hrdinovi cestu, tvářila se přitom nad výsost spokojeně a mnula si přitom ruce. "Víš, tak jsem si říkala, když Weasley a Grangerová pořád tráví čas spolu - nemysli si, že jsem si nevšimla, jak jsi sám - tak jsem si říkala, že bychom spolu mohli něco podniknout, víš, ty a já, třeba dneska večer, jen z čistě přátelského hlediska, abys pořád nemusel být sám a trochu chodil mezi lidi. Třeba bychom mohli zajít do Astronomické věže podívat se na hvězdy nebo třeba bychom si mohli jít zalétat, znám velice dobré zahřívací kouzlo, nebyla by nám zima.."
"Noo," snažil se vykroutit Harry z podané nabídky, "víš, Romildo, já nemám opravdu náladu. Mně moje samota nevadí, já jsem docela spokojený, po tom všem shonu, co mám za sebou si zasloužím odpočinek. Navíc, nebývám sám, Ron a Hermiona se mi dostatečně věnují, jen s nimi nebývám moc na veřejnosti…"
Draco měl nutkání rázně zasáhnout a udělat cokoliv, jen aby Harryho zachránil ze sevření tlap sedmihlavé saně, ale jeho rozum mu říkal, že by to byla jen další z jeho obrovských chyb. Moc dobře věděl, že Astronomická věž slouží vyloženě pro zamilované páry a pro ty, kteří si sjednávají tajně rande. Bylo to přímo sídlo lásky a po celé škole byl tento pojem znám.
"Ale Harry," pokračovala podsaditější brunetka, "nemůžeš se zavírat pořád jen s nimi, jsou tu i jiní lidí, kteří by ti rádi věnovali trochu času…"
"Nezlob se, ale já se dneska musím učit, máme toho hodně," zkusil to znovu Harry.
"Tak jindy, nemusí to být dnes, třeba zítra nebo pozítří, příští týden, já si na tebe kdykoliv udělám čas!"
"Jsi hodná, Romildo, ale vážně to není nutné, nerad bych tě okrádal o čas…"
"Ale ty mě přece neokrádáš, Harry, já to udělám moc ráda, mohli bychom třeba jít příště do Prasinek nebo…"
"Dovolíš, Vaneová?" Draco už se odhodlal ke konečnému řešení. Přerušit jejich rozhovor nebylo tak příliš nápadné, nápadnější však už bylo, s jakou silou Draco do Romildy vrazil, až zavrávorala a málem upadla, kdyby jí Harry nepodepřel. Ve stejnou chvíli, kdy Draco zabočil do třídy, setkal se jeho pohled s Harryho, ve kterém byl znát dík.
"Promiň, musím už jít, za chvíli začne hodina a já bych ji nerad promeškal…"
"Ale-.."
"Měj se hezky, Romildo," Harry následoval stejnou trajektorii, kterou svou chůzí opsal zmijozelský student a co nejrychleji vpadl do třídy a usadil se na své místo. Věnoval svému rivalovi výmluvný pohled, ale ten dělal, že jej nevidí a až příliš okatě se soustředil na konečky svých podelších vlasů.
`Tak, tak, hezky mi poděkuj, Pottere, protože ta saň by tě tam držela klidně i sedm hodin a hustila by do tebe, dokud by si z donucení nepřikývnul, takže bys mi měl správně líbat rty! Cože?!! Ne, nohy, nohy, nohy…líbat nohy!! Zatraceně
***
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Klarit Klarit | E-mail | Web | 19. listopadu 2006 v 15:23 | Reagovat

jak si ho brání.... ježišmarjá já už nejsem normální...... a škoda že ji nezmrzačil.....

2 Magráta Sedláková Elánius alias Glum Vlk Angua Magráta Sedláková Elánius alias Glum Vlk Angua | E-mail | Web | 19. listopadu 2006 v 15:45 | Reagovat

JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ. Konečně se políbyli.

3 Blanch Blanch | 19. listopadu 2006 v 16:12 | Reagovat

:)))))))

4 varmuzka varmuzka | E-mail | Web | 19. listopadu 2006 v 16:16 | Reagovat

a doufam ze to aspon jednou skonci happy endem a nejakou smrti....jezisi,ja se tady asi rozpoustim,proste uzasne,ja slash sice nemam rada ale tohle je naprosto super...

5 warrion warrion | E-mail | 19. listopadu 2006 v 16:32 | Reagovat

ježíši, já už mám zase výtlem.... jsem normálně musela na chvilku přestat číst! Blanch, za myšlenkové pochody "bezbranných studentíků" máš ode mě jedničku s padesáti hvězdičkama... nebo radši rovnou se stem... ať překonáš vlajku USA :)))

6 Blanch Blanch | 19. listopadu 2006 v 16:35 | Reagovat

:) děkuji..já si v těchto částech nejvíc vyhraju..dávám tam občas svoje ironické myšlenky, co mívám :) Takže je to trochu ze života :)

Fakt vám děkuji...

7 pajikas pajikas | E-mail | 19. listopadu 2006 v 16:42 | Reagovat

je to fakt super hned jdu na další...

8 Linbrethil Linbrethil | 19. listopadu 2006 v 21:43 | Reagovat

asi jsem se zbláznila ale chce se mi z toho brečet... no jdu pokračovat ve čtení

9 Blanch Blanch | 19. listopadu 2006 v 23:11 | Reagovat

brečet? proboha, proč? :)

10 Miška Miška | 20. listopadu 2006 v 20:08 | Reagovat

Supéééééééééééééééééééééééér !) Tyjo nechceš napsat knihu? Kam se hrabou ostatní.

11 Julka Julka | 22. listopadu 2006 v 21:38 | Reagovat

nohy.........takže bys mi měl líbat nohy..... já se u téhle věy div neskácela smíchy? Ale ten 4ernobyl z minulý kapitoly už někde byl,ne?

12 Blanch Blanch | 22. listopadu 2006 v 22:13 | Reagovat

já tohle přirovnání používám v běžném životě dost často...takže je to opravdu možné... nebo taky používám jak po druhé světové..ale v souvislosti, že mám v hubě vymeteno jak po... ne v souvislosti s nepořádkem :) Ale je to možné, zcela určitě..u mě je to už samozřejmost, protože tak mluvím....

13 Miška Miška | 23. listopadu 2006 v 17:03 | Reagovat

supééééééér, je to fak skvělý.

14 Terka Terka | E-mail | 16. prosince 2006 v 10:49 | Reagovat

furt se hihnam jako debil....=o))

15 Lole Lole | Web | 28. srpna 2007 v 13:53 | Reagovat

Wow........něco to se mnou dělá.........to snad ne! Začíná se mi líbit Slash! Doprdele Blanch ty píšeš zatraceně dobře!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.