2. sedmilhář 2/2

30. října 2006 v 19:22 | Blanch |  + "SEDMKRÁT JINAK..."
II.část

***
Den ode dne to bylo horší. Harry až příliš vnímal, jak na něj Malfoy působí. V hodinách lektvarů ho pozoroval zaujatého při práci. Letmo si prohlížel každý jeho dokonalý záhyb tváře, každý jeho rys, ohyb kůže, když se mračí, mírné ďolíčky na jeho tváři, když se mimoděk škodolibě něčemu pousměje. Každý pramen, který se s elegancí jeho vlastní neposlušně spustil do očí a který si Draco automaticky dával vždy zpět za ucho.
Uběhlo sedm týdnů od chvíle, kdy si Harry uvědomil, že ho plavovlasý hoch fascinuje. Nedokázal těm pocitům odolat a i když se trýznil tím, že všechno zapíral, stejně vždycky vyvřelo na povrch, že tam hlouběji něco citlivějšího opravdu je. Nesnášel to. Nesnášel ten pocit, kdy na Draca myslel. Proč vlastně na něj myslel? Proč tak často a proč právě na něj? Kdykoliv se sám sebe zeptal na tuto odpověď, před očima se mu mihla vzpomínka na ten večer, kdy si ho prohlížel na ošetřovně. Ty dokonalé aristokratické, přesto jemné rysy. Ty smyslně přitahující rty, ty oči skryté za záclonou vlastní kůže. Ty vlasy. Nejvíce se Harrymu na Dracovi asi líbily vlasy. Na první pohled byly jemné a příjemné. Jen se jich dotknout, ale tuto možnost Harry neměl. Byly tak nádherné, tak elegantní. Jejich barva provokativně ozařovala každou místnost. Tenhle hoch byl nepřehlédnutelný. Každý cizí by si ho musel všimnout i v místnosti o obsahu několika stovek lidí. Dědil tuhle krásu každý Malfoy v rodině? Harry přece věděl, že jeho otec je neméně půvabný jako jeho syn, i když povahově byl mnohem prohnilejší a taky si za to teď odpykává svůj trest v Azkabanu.
Dalších sedm nemilosrdných dní Harryho přesvědčilo, že se z něj stal při nejmenším cvok. Na základě pohledů směřujících na Draca Malfoye si založil svoji závislost. Zjistil, že pokud se alespoň jednou za hodinu na toho zmetka nepodívá, nebude klidný. A neklid v něm tenhle pocit vyvolával stejně velkou intenzitu, jako Dracovy přistihující pohledy. Harry se zezačátku snažil co nejvíce skrývat, že na něj civí, ale později to bylo méně a méně možné. Nedokázal tomu odolat, i když se snažil. A neméně hrozné bylo zjištění, že se do něj zřejmě zamiloval. Nevěděl, co tohle všechno znamená, ale přisuzoval to své poblázněnosti, která se dále ze zvědavosti stala v neutuchající prahnutí po svém rivalovi. Jediné, co ho v souvislosti s těmito pocity napadlo, byla zamilovanost. Ač to bylo tak neuvěřitelně potupné a neuvěřitelně proveditelné, Harry prostě začal cítit, že se do toho idiota zamiloval. A ten idiot mu to vůbec neulehčoval, protože nevědomky ze sebe vysílal takové kouzlo, přestože psychicky nevypadal zrovna nejpohodověji, jaké Harrymu podlamovalo kolena.
`Proboha, ale je to kluk! A ke všemu Malfoy! Ten zmetek Malfoy, kterého jsem ještě donedávna tak dlouho a intenzivně nenáviděl!´`Je to kluk jako buk!´`Ano, to je.´Tentokrát si nepřipouštěl žádné nalhávání. Žádný sedmilhář už nebyl v jeho mysli přítomen. `Bože, je tak nádherný. Kdyby jen z části věděl, co cítím, byl bych mu pro smích. Nenávidí mě. Vysmál by se mi a na škole by mi udělal peklo, roztrousil by po škole, že jsem pořádný úchyl a že nemám v sobě kousek cudnosti ani mravnosti. Denní věštec by o mně napsal pořádnýho sólokapra v asistenci Rity Holoubkové s obrovským titulem v záhlaví: Harry Potter nebezpečný psychopat a neurotik, vyznal lásku jednomu ze svých spolužáků! Byla by to ostuda, nikdy se to nesmí dozvědět a já bych se měl konečně začít ovládat. Kéž by, aspoň jednou, jedinkrát…bych mohl okusit pachuť jeho rtů. Dotknout se jeho jemných vlasů. Spočinout dlaní na jeho jemné kůži a zahrnout ho hromady vřelých polibků. Já nejsem na kluky, vážně ne. Když si tak prohlížím ostatní kluky ze školy, nikdo mi nepřijde přitažlivý. Nikdo, kdo by mi stál jen za pohlédnutí. Prostě tu nikdo, kromě Draca, není. Vím jistě, že nejsem homosexuál, ale vypadá to, že moje asexualita se vztahuje vyloženě k němu. Draco ve mně vyvolává pocity, jaké jsem snad nikdy necítil. Jsem jím posedlý. Kdyby teď slyšel, co si myslím, na místě by mě vystavil na pranýř. Proboha, proč zrovna já a proč zrovna on? Nemohla to se mnou Ginny vydržet? Kdybychom ještě spolu chodili, tohle by se nikdy nestalo. Já jsem blázen, prostě blázen! Měl bych toho nechat, měl bych o něm přestat přemýšlet. Měl bych si najít pořádnýho koníčka, včetně famfrpálu a měl bych si najít holku, třeba je to jen chvilkové pomatení mysli a za několik týdnů, možná dní, to všechno opadne a já si najdu hezkou, milou holku, která mě bude mít ráda a která předčí i toho nafoukaného snoba.´
***
Nastaly dny poklidu, na které se každé dítě těší. Bradavické pozemky zavál bílý sníh a nastaly vánoční svátky. Svátky, které v posledních letech Harry neměl příliš v lásce, jelikož je pomalu neměl s kým slavit. Sirius zemřel, Brumbál byl mrtvý, neměl rodinu a mezi Weasleyovými už si taky připadal cizí, jedna protože už nechodil s Ginny a druhak proto, že Ron teď většinu času trávil s Hermionou a Harry už si s ním nebyl tak blízký jako dříve. Tudíž Weasleyovým se už také poněkud stranil.
Když ho Ron dva dny před Štědrým večerem zval k nim na svátky, Harry s omluvou odmítl. Namluvil mu, že má nějakou práci, že se rozhodl si trochu věnovat času a že v posledních letech už na nějaké slavení svátků nemá náladu. Přestože ho přemlouvala jak Hemriona, tak Ron, byl neoblomný a stál si za svým. Nehodlal školu opustit. Cítil by se jako solný sloup.
A také, chyběl by mu "on". Nedokázal by vydržet den bez jediného pohledu na Draca Malfoye. Věděl, že Draco na svátky nikam neodcestuje a věděl, že bude mít větší možnost ho vídat a trochu víc v soukromí, protože na svátky tu už nezůstávalo tolik studentů jako kdysi.
Od doby, co zemřel Albus Brumbál, tu průměrně zůstávalo sedm studentů. Harry zjistil, že valná většina z těch, kteří zde zůstanou, jsou právě od něj z koleje a mezi nimi se vyjímalo i jméno Romilda Vaneová, což mu moc nepřidalo. Jediný student ze Zmijozelu byl jeho blonďatý princ.
Když Hermiona s Ronem na svátky odjížděli k Weasleyovým, Hermioně na tváři vyrašily slzy. Nemohla se od Harryho odtrhnout. Líbala mu tváře, hladila ho po vlasech a šeptala mu různá povzbudivá slova. Ona moc dobře věděla, že se teď Harry musel cítit strašně sám, poněvadž když už neměl Ginny, neměl nikoho kromě nich a když odmítl jejich nabídku… Měla strach, aby Harry nepodnikl nějakou hloupost. Nakonec ji se strojeným úsměvem přesvědčil, že všechno bude v pořádku, že si jen potřebuje pročistit hlavu a ona v poklidu odcestovala s Ronem do Doupěte.
`Tak co teď. Zůstal jsem tu v zajetí Vaneovic tlupy. Co když mi zase strčí do jídla nebo do pití nějaký lektvar lásky nebo něco tomu podobnýho? To nesmím připustit. Budu si muset tyhle svátky dávat hodně velkýho bacha, myslím, že je přece jenom čas na tu dietu. Olga Šípková sice ze mě nebude, ale koho to zajímá? Jediná bytost, kvůli níž bych to byl schopný fakt podstoupit, je on, ale ten by si mě všiml jedině v případě, kdyby mi narostlo třetí oko. Nejsem tlustej, Hermiona říkala, že po mně holky šílí taky proto, že jsem hezký a mám vypracovanou postavu. No, mezi námi, já to samozřejmě o sobě vím, žádný steroidy jsem fakt nikdy nebral, ale někdo "jiný" by si toho mohl taky všimnout! Asi se ze mě pro letošní svátky stane notorik. Začnu si nosit vlastní plácačku, ve který budu mít svoje vlastní pití. Já si to hezky pojistím, na mě nevyzraješ, Romildo Vaneová. Já porazil i horší, než si ty, ale musím ti přiznat, že ten chlápek-co-furt-otravoval-svět-svými-blbými-kecy-o-čisté-krvi-kterou-neměl by se za sebe mohl stydět v porovnání s tebou. Klobouk dolů, nasadila si velikou laťku, která nemá konkurence.
Co budu celé svátky dělat, to fakt nevím. Můžu spát jak dlouho chci, ale to taky není žádná výhra, protože já žádný velký spáč nejsem. Jít se proletět na koštěti je taky blbost, vezmeme-li potaz, že venku je taková kosa, že pochybuju, že se letos Santa Claus dostaví do Bradavic, spíš nám jen letmo zamává, až poletí nad Prasinkami a aby nám to nebylo líto, pošle nám pohled z Mallorcy. Ne, fakt na něj ještě stále naivně nevěřím. Já na něj vlastně nevěřil nikdy, u Dursleyů se tohle moc nepěstovalo, teda pokud šlo hlavně o mně. Namluvili mi hned zezačátku, že žádný Santa Claus není, takže nemám čekat žádné dárky a měli pravdu. Žádný nebyl, protože dárky nepřišly. Ani samy o sobě nepřišly, bez pomoci nějakého Santy. Mělo by mě to udivovat?Zapomněly si implantovat nožičky nebo spíš zapomněli Dursleyovi? Ne, nezapomněli, spíš mě okázale ignorovali, jako vždycky. Taková melancholie na mě padá. Kdybych měl aspoň nějaké rozptýlení.
Malfoy se určitě zašije někam k sobě a za celou dobu nevyleze ven, jako by snad věděl, že toužím po tom ho potkávat na chodbách. Že bych až tak moc okatý při svých detektivních průzkumech jeho šíjí, rukou, vlasů, očí, rtů, lícních kostí, chůze, grimas, pohybů, zadku, úsměvu, krku, širokých ramen, prstů, detailních průzkumných cest přes jeho řasy. Vždyť toho si přece nemohl všimnout, není toho zase tak moc a já zdaleka neprobádal celé jeho tělo, člověk nevidí tam, kam slunce nesvítí.´Harry se plesknul rukou do čela a sesul se k zemi, přičemž si tvář položil do dlaní. `Sakra, proč já. Proboha, proč tohle potkalo zrovna mě? Jsme úhlavní nepřátelé. Nemůžu takhle žít. Nemůžu ho vídat a nemít ho. Nemůžu ho…milovat. Miluju ho? Fakt ho miluju? Je to klu! Kluk! Ale co…kdyby jenom kluk, je to MALFOY! M-A-L-F-O-Y! A já jsem ten absolutně největší pitomec na této škole a žádná vražda senilního maniaka není polehčující okolnost. Ne, prostě musím na něj zapomenout. Neexistuje, nedýchá, nechodí, není, nesměje se, nemluví, prostě ne a ne a ne…" Odříkával si Harry poslední slova jako nějakou mantru. `A už vůbec nemá tak zatraceně sexy zadek a nemá nádherný oči, nemá pěkný vlasy a nesměje se tak, že mi ozáří celý den, není vůbec přitažlivý a není…bože, není můj!´Harry už byl přímo v depresi. Utápěl se v nevysychající nostalgii. `Brzy si dobrovolně půjdu zamluvit místo U Svatého Munga, protože jedině tam mi zřejmě můžou pomoct, stává se z toho posedlost. Ještě mi zbývá, abych si pořídil svatyni Draca Malfoye. Stal se ze mě fetišista, co po nocích chodí tajně do jeho skříní a při každé tajné návštěvě si odnese jedny jeho nošený spodky. Pak jejich pach inhaluje do skonání světa, dokud pod tou sílou pižma nepadne urdoušený na postel. Pottere, tohle je vidina do budoucnosti! Ale teď vážně, viděl mě Draco? Ví, co se se mnou děje? Mohl si něčeho všimnout? Vidět ty moje zvídavé pohledy, ty moje patetické výlevy. Začínám být paranoidní a brzo se ze mě stane schizofrenik. Často se bavím sám se sebou a pokouším se přesvědčovat, že tohle všechno je jen klam a já sem prostě jen přetažený. Odteď už končím. Platí pro mě zákaz, a to ten nejpřísnější, myšlení na Malfoye. Ode dneška žádný Draco, ale jen Malfoy nebo taky Ten-šmejd-zmijozelská. On je na rozdíl ode mě zřejmě normální, i když, co je to pojem normální, že? Kdo je v dnešní době normální? Válka je rok za námi a kouzelnický svět je pořád jak na trní. Cítím se v tom zmatku jako v mraveništi, někdo by to měl usměrnit a Scrimgeour není teda o příliš lepší, než Popletal. Ten dělá pro změnu úplný opak. Popletal nedělal nic a Scrimgeour je zase až příliš aktivní, natolik aktivní, že posílá i nevinné lidi na prázdniny do Azkabanu. Samozřejmě to není žádný all inclusive. Ani žádná polopenze. Žiješ tím, co ti cela dá. Chudák Stan Silnička, co ten si musel všechno protrpět. Jestli někdy budeme mít normálního ministra kouzel, zvolám třikrát sláva, vykoupu se v tuctu pštrosích vajec, čtyřikrát oběhnu pozemky Bradavic i Prasinek a pak řeknu Trelawneyové, že jsem do ní tajně po uši zamilovaný. Teda, ale na tom pořadí jinak nezáleží.
Dobře, udělal jsem mírný pokrok, už jsem si pět minut nevzpomněl na Draca. ŠPATNĚ, ŠPATNĚ, ŠPATNĚ! Nevzpomněl jsem si na Malfoye! A prostě už rezignuju, končím..ne, to se nedá vydržet.
Ode dneška..už žádný Malfoy, prostě jako by neexistoval, pro mě už neexistuje. Jsou mnohem užitečnější věci, na které se dá myslet. Třeba můžu myslet na to, jak zvládnu OVCE...Pak ho už nikdy neuvidím a konečně budu mít pokoj. A šlus!´
Harry se uložil do postele s nebesy, kterou teď s nikým nesdílel, pohodlně se uvelebil a zavřel oči rozhodnut, že bude myslet na něco úplně jiného, než v posledních dvou měsících.
Vzpamatuj se, sedmilháři…
Komu chceš co nalhávat…
Napsané to máš ve tváři…
Že ze svých tužeb chceš se kát…
Dokud tě trápí srdce bol…
Defenzívu, tu si zvol…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | E-mail | Web | 30. října 2006 v 19:54 | Reagovat

achjo...já se tady soužim spolu s harrym...:o)je to krásný...:o)je mi ho chudáčka líto...tyjo..jak to píšeš, tak sem se do draca málem zamilovala taky...:o)nemůžu se dočkat další!:o)je to senzační...kam na ty skvělý nápady chodíš, to je mi záhadou...:o)

2 Heather Heather | 30. října 2006 v 20:06 | Reagovat

No...na to, že je to to, co to je...nějak se mi nedostává slov....

3 Nosic Nosic | 30. října 2006 v 20:46 | Reagovat

blanch! super! jen bych podotknul, že plácačka a placatka jsou dvě rozdílné věci :-D

4 allishka allishka | 30. října 2006 v 20:53 | Reagovat

no já se těším na nějakou akci, víš co myslím, přímá řeč a tak, tohle jeho přemýšlení je trochu zdlouhavý, mohlo by se začít něco dít, ale dočkám času jako husa klasu:o)))

5 Kačulín Kačulín | Web | 30. října 2006 v 21:11 | Reagovat

Páni.....moc moc moc krásný....já sice slash moc nečtu, ale tohle je fakt krásné...... =)

6 Heather Heather | 30. října 2006 v 21:12 | Reagovat

All, mě se zase líbí to přemejšlení...až dojde k nějaký akci, tak dám ruku do ohně za to, že mě to zas nepůjde přečíst :)

7 Blanch Blanch | 30. října 2006 v 21:26 | Reagovat

Nosici u nás se říká i plácačka...to je hantec, takže ne, nejsou :) Ještě se říká pláskačka a placatica :) Je víc výrazů.. :) Tak, teď jsem tě poučila a můžeš to vzít zpět :)))

Allisko dostalo se to do správných míst, teď už se něco dít bude... sedm studentů na škole..mezi nimi Harry a Draco... sok proti soku :))

8 Eillen Eillen | 30. října 2006 v 21:31 | Reagovat

No, je to super. Tlemila jsem se jako blazen. Tu Vltavu uz jdu poslat.

9 Nosic Nosic | 30. října 2006 v 21:48 | Reagovat

Blanch, s tím nepočítej :-D plácačka je takový to plastový jak s tim poskakuješ po bytě a nadáváš jak blázen. občas se s tim trefíš do oka ostatních přítomných osob a málokdy do hmyzu. placatka nebo ta tvoje placatica je takový to kovový, jak do toho naliješ životabudný mok. takovou hrubou chybu nemůžu se svým puntíčkařským jemnocitem přenýst přes srdce!

dělám si srandu. nerozváděj to... radši si se mnou zamávej.. mááv...máááv--- MÁÁÁÁÁÁÁÁÁV

10 warrion warrion | E-mail | 30. října 2006 v 22:19 | Reagovat

"A už vůbec nemá tak zatraceně sexy zadek..." Blanch, takovej výtlem už jsem dlouho neměla :))) "Ještě mi zbývá, abych si pořídil svatyni Draca Malfoye..."

Já se málem do Draca zamilovala taky :)))

Nosic: :)))

11 Blanch Blanch | 30. října 2006 v 22:24 | Reagovat

Nosici já vím, co je to plácačka, ale u nás se používá i tento výraz, už M-I R-O-Z-U-M-Í-Š? :))) (Jinak..plácačky jako takové taky, bydlíme u kravína, hmyzu je tu na rozdávání pro americké letectvo) Chceš to hláskovat? :))

A tím taky byla myšlenka ta kovová lahvička, máme ji doma :)) Nech si své puntičkářství, které není namístě.. :) My to tady prostě používáme, holt se s tím budeš muset smířit :)))) A jinak, žíly mi to nerve, nemusíš se tím trápit :)))))

Zamávej si plácačkou(tou plastovou) :))) A bacha, my měli i elektrickou... taková pálka to byla a byl to fakt nášup... přiletěla moucha a tys ji usmažil..ale byl to smrad jak z Cařihradu... no síla.

Eillen no tak to mi moc lichotí, ty si přece taky slash neměla ráda, ne? :) Děkuji a díky...už mi to přišlo :)

12 Blanch Blanch | 30. října 2006 v 22:25 | Reagovat

Warr ježiši :)

Nečekala jsem, že vás to dostane tak do varu, já si říkala, že je to trochu trapný...budiž..takže u Draca přitvrdím, on je, přece jenom, ironičtější kousek :)))

13 Eillen Eillen | 31. října 2006 v 8:30 | Reagovat

Tak mne slash nevadi, kdyz ho ctu. Nejsem jen rada, kdyz mi nekdo donuti ho napsat. Jestli na to jednou dostanu naladu, tak ho napisu, ale spis ne.

14 mol mol | 31. října 2006 v 9:35 | Reagovat

To rozpolcení vyvoleného je perfektně popsané. Je to tak dokonale napsané, že Tě Blanch podezřívám, že to píšeš  z vlastní zkušenosti. Slash nemusím, ale super těším se na pokračování.

15 Mary Mary | 31. října 2006 v 16:28 | Reagovat

Blanche prosím napiš pokračování 13.komnaty...tohle je pěkný ale já slashe mc nemudím..ale tenhle je dobrej

16 Ian Ian | 31. října 2006 v 16:39 | Reagovat

no Blanch, je to trochu jiný než ty kapitolky před tím nicméně, ten tvůj styl o otm jak přemýšlí Harry, tozohdně ruší tu fatálnost celých Bradavic, je to prostě o normálně přemýšlejcích lidech, a vůbec to není komické, úsměvné snad, ale byl by to úsměv ironický a cynický. I když ani ptozi tem já nejsme... :) Moc hezký kousek Blanch

17 Blanch Blanch | 31. října 2006 v 16:40 | Reagovat

Eillen mně už si věnovala drabble :) To mi stačí :)

Mol :))) Přiznávám, že se mi líbí i holky, ale jsem z větší části heterosexuál a nikdy jsem do žádné holky zamilovaná nebyla :))) A děkuji...

18 Juice Juice | 31. října 2006 v 17:14 | Reagovat

super!!! mne osobne se draco libi ale v podani harryho je to super, fakt!

19 Lucy Lucy | 31. října 2006 v 18:17 | Reagovat

Mary má pravdu.13.komnata je lepí...tohle je uhozená

20 míša míša | E-mail | Web | 31. října 2006 v 18:41 | Reagovat

je to super!!!

Ty mas takovy good napady Blanch!!!

Kdy bude dalsi kapca?

21 kolycek kolycek | 31. října 2006 v 18:51 | Reagovat

teda já s Harrym soucítim (ne že bych byla na holky), ale u nás na škole je jeden kluk, kterej jakoby Dracovi z oka vypadl a je fakt božskej, taky na něj furt vejram, ale je bohužel o asi 2 roky mladší tak nevim nevim. ovšem to jak Harry Draca popisuje naprosto sedí :0)(a ještě se opět přimlouvam za poberty :0))

22 Blanch Blanch | 31. října 2006 v 19:21 | Reagovat

já už se opakuju nejmíň posté..Poberti nebudou..ne v nejbližší době... a 13. komnata..na tu musí být nálada...

Lucy tohle je slash, ten není uhozený, je to druh ff

23 Ian Ian | 31. října 2006 v 21:08 | Reagovat

Lucy: A jestli ti to přijde uhozený, no tak promiň. Ale Blanch to píše skvěle, tak pak jsi slashový barbar :D

24 Blanch Blanch | 31. října 2006 v 21:30 | Reagovat

.))) Ale to zase ne... to by musel být potom barbar každý, kdo slash nečte..to je jen pro omezenou skupinu čtenářů, chápu, že každý slash nemusí... i když mi z nějakého divného důvodu přijde přirozenější než nějaká romantika.

25 allishka allishka | 31. října 2006 v 22:43 | Reagovat

blanch, spousta holek je v nitru romantická, a ty už dobře víš, za tu dobu, co tu píšeš, že když napíšeš romantiku, tak se s tím mnoha nám čtenářům zavděčíš. Já zbožňuju romantiku, co dobře skončí, ale nemusí ani dobře skončit, hlavně že je to romantika. :o) Ty na to furt nadáváš, ale přesto občas něco takovýho napíšeš, a to je fakt super. :o)

26 Blanch Blanch | 31. října 2006 v 22:48 | Reagovat

Já jsem romantik, ale jen do jisté míry, nejsem tak velký, abych o tom psala povídky :))) Přečtu si je, i když málo, ale publikovat něco svého, to už je nad mé možnosti :) PK byl za trest :)

Nadávám na to, protože mě to nebaví a já začala psát hlavně kvůli toho, že mě to bavilo.. ale třeba tenhle slash mě baví hodně a je to svým způsobem romantika...

27 Mončaa Mončaa | Web | 1. listopadu 2006 v 13:30 | Reagovat

Mno tahle kapca me bavila trosku mene, ale stejne je to fajn....bylo to spis jenom takovy to okecavani, co je ovsem nutny:D ne bylo to pekne, ale taky uz se tesim na nakej ten poradnej vybuch;) Mimochodem, jen tak mimo, neplanujes nahodou pokracovani pikovyho krale? mohlo by to bejt zajimavy a myslim ze se nabizi spousta veci, o kterych by se tam dalo psat:) a  taky myslim, ze nejsem jedina, kdo by ho uvital...:) premyslej o tom;)

28 Blanch Blanch | 1. listopadu 2006 v 13:48 | Reagovat

Monča naaaahodou neplánuju a ani nikdy nebudu :) Nemohlo by to bejt zajímavý, protože tam už není v čem pokračovat.. omílat slaďárny...vztah mezi G/S je o ničem. Právě, že se nenabízí nic, absolutně nemám představu, co bych tam kromě toho hnusného slaďáku mohla vpasovat :)))

Nebudu přemýšlet, ale děkuji za návrh :)

29 Blanch Blanch | 1. listopadu 2006 v 13:49 | Reagovat

Ke všemu, když všichni víte, že jsem tu povídku nenáviděla :)) Ještě, abych se k ní vracela :)) Navíc, když mám rozepsaných hromadu věcí kolem :)))

Už tak plánuju pokračování k TCO a to je svým způsobem taky romantika...

30 Ian Ian | 1. listopadu 2006 v 14:37 | Reagovat

Ale nejdřív dopiš tohle, jinak si ukoušu nehty jak ot dopadlo :)

31 Lucy Lucy | 1. listopadu 2006 v 14:57 | Reagovat

já Blanch nechtěla nuijak urazit...nemám ráda slashe!!!Prostě mi přijdou takový divný...nevím je to nepřirozený a nelíbí se mi to...ale její styl psabní je pěknej...četla sme všechno ale tohl mě nebere.PromiŇ...a porč nebudou Poberti?asi nemáš čas co?celkem to chápu lae nechápu proč tohoo rozepisuješ tolik?Radši něco dopiš a pak piš něco dalšího tohle nechápu....

32 Blanch Blanch | 1. listopadu 2006 v 16:10 | Reagovat

No tak to určitě, předpokládám, že tuhle povídku dopíšu z kapitolových nejrdřív :)

Já se přece nijak neurazila :) Nevím, proč by se mi měl každý omlouvat, když se mu něco nelíbí, vždyť je to jeho věc, ne? Není to nic, za co bych měla čtenáře omlouvat, proboha :) Já přece vím, že každý slash nemusí :)

Na Poberty musí být nálada a ta nebyla pěkně dlouho.. a navíc...napadl mě v souvislosti s nimi jen jeden vtip, což je zatím málo :) Nemám na ně náladu ani chuť se do nich pouštět... z toho se stala taková věčná povídka :)

Já to chápu, protože já se vždycky věnuju tomu, čemu chci já...nemůžu mít jednu povídku, protože to bych se zasekla. Mě nebaví psát jen jeden druh povídky. Pokaždé mám náladu na něco jiného a můžu si vybírat, proto je toho víc, holt se s tím budete muset smířit. Já to měnit nebudu. Nezáleží na tom, jestli to chápete vy, ale já sama sebe chápu. Kdysi jsem psala jen jednu povídku a trvalo mi 3 roky ji dokončit, protože mě přestalo bavit furt psát jen jeden žánr...s jedním dějem...raději se ponořím do více osudu s jinými konci, než se věčně utápět v jedné povídce. A třeba pokud jde o tuhle povídku, ta mě zatím chytla nejvíc...v poslední době mě žádná kapitolovka tolik nezaujala.

33 Paprika Paprika | Web | 2. listopadu 2006 v 18:26 | Reagovat

Když já si stejně mysli, že Harry bojem s Voldemortem aspoň trochu "vyzrál" (ježiš to je hrozná slovo :D), aspoň do takový míry, aby Voldemorta nepřezdíval jako senilního dědka apod., vzhledem ke všemu co za ty roky spáchal, vraždám, stresu.... ať je puberťák sebecětší, tohle mi tam moc nesedí :)

34 Blanch Blanch | 2. listopadu 2006 v 19:24 | Reagovat

papriko to je ironie, je základem téhle povídky :))) Je to tzv. OOC :) To musíte zase pochopit vy. Někdo by řekl vyzrál.. a někdo by zase řekl, že třeba zpychl a tím, co dokázal se přesvědčil o své výjmečnosti, tudíž už je pro něj typické, když svého tehdejšího nepřítele bude nazývat takto, protože tomu dodá tu atmosféru nedůležitosti..prostě už není důležitý, důležitý je jen on :) Tomu se říká namyšlenost. Já Harryho nemám ráda, vždycky jsem mu dala trochu té namyšlenosti navíc, pokud šlo o nějaké jednorázovky nebo tak :) Je to slash, ten je holt prostě jiný než obyčejné povídky, aby byl aspoň trochu zábavný, musí být trošku zcestný a jediné, co se tam dá aspoň změnit, jsou charaktery postav. Já si opravdu nemyslím, že by ho Harry tak nazýval, nejsem padlá na hlavu :))))

35 Marcela Marcela | 4. listopadu 2006 v 12:58 | Reagovat

Já furt nevim, v téhle povídce mi na můj vkus furt chybí nějaký zajímavý děj...

36 Blanch Blanch | 8. listopadu 2006 v 21:54 | Reagovat

slashe nejsou o ději, jsou o slashi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.