1. Sedm dní v týdnu III/III

29. října 2006 v 1:23 | Blanch |  + "SEDMKRÁT JINAK..."
Poslední část první kapitoly.

"Vezmi si aspoň topinku, Harry!"
Snídaně byla jako vždy velice stereotypní. Hermiona se jako obvykle snažila do Harryho dostat něco k jídlu, když viděla, že ho něco trápí. Harry stále nenápadně pokukoval ke zmijozelskému stolu. Cítil prázdno. Nikdo ho nesledoval těmi nenávistnými pohledy, kterými by mu nejraději přivodil psotník.
Ron na něj mluvil s plnou pusou a Ginny naproti něj konejšivě zjišťovala, co s Harrym je, že vůbec nemluví.


Hodina lektvarů dostala Harryho konečně do varu. Dnes měli suplovanou hodinu, jelikož profesor Křiklan byl nemocen, kdo jiný by ho mohl nahradit než…
Snape jako obvykle dokázal geniálně zastoupit tu neutuchající díru v Harryho duši, jíž se říká "stesk po adrenalinu", který v něm Draco Malfoy určitě vyvolával.
Hned při první chybě, kterou Harry samozřejmě spáchal nevědomky, se po něm začal vozit.
"Pane Pottere, řekněte mi, máte dostatečně velké dioptrie?" Snape protahoval každou hlásku tak, aby jeho monolog vyvolával co největší respekt.
"Samozřejmě," zavrčel na něj popuzeně Harry, hledě na něj s nenávistí v očích.
"Tak jak je možné, že jste přehlédl jasně napsaný postup na tabuli. Pane Pottere, můžete mi přečíst třetí odrážku?"
Harry zkoumavě pohlédl na tabuli, na níž byl napsán postup při tvorbě celého lektvaru. "Vhodíme vlčí bob a šalvěj do odstaveného kotlíku, necháme minutu vydusit a hned po té odvar vrátíme nad prudký oheň a pět minut ho vaříme a mícháme proti směru hodinových ručiček, lektvar by se měl zbarvit do ocelově šedé barvy."
"Výborně," na tváři profesora se objevil jízlivý úšklebek. "Oranžový, pane Pottere, oranžový. Kterému z následujících pokynů jste nerozuměl?"
Harry se kupodivu provinile podíval do svého kotlíku a hned na to do kotlíku Hermiony, jejíž obsah měl jasně ocelovou barvu. "Zřejmě…zřejmě jsem odstavil kotlík moc pozdě…"
"Ale vaše zřejmě vás teď připravilo o všechny body. Vylijte ten utrejch a můžete rovnou odejít z hodiny. Už zde nemáte co dělat."
"Ano pane," procedil skrz zaťaté zuby Harry, sebral veškeré své věci a co nejrychleji vypadnul z toho sémě zla.


Měl ještě patnáct minut do konce hodiny. Nevěděl, co dělat. Na oběd bylo brzy a čekat se mu nechtělo.
Jediná myšlenka, která mu v ten moment vyvstala na mysl, byla jít na ošetřovnu. Nevěděl, proč ho zrovna napadlo tohle, ale byl si jistý, že v tuhle dobu tam nikdo nebude. Žádný zvědavý pár očí, žádné nepříslušné uši, nic, co by ho omezovalo.

Nohy ztěžkly. Každým dalším krokem jako by nabíral na objemu podrážek. Měnily se v olovo, ale Harry přesto cítil, že by tam měl jít, leč to nepovažoval za nejrozumnější.
Cesta, jako by ho lákala. Cítil, že tam jít prostě musí. Nohy ho vedly samy, ani nemusel více přemýšlet nad tím, co se vlastně děje. Nějaká vyšší mocnost mu naznačovala, že nic lepšího nemohl podniknout. Vždyť…co s patnácti zbytečnými minutami?

Když dorazil na ošetřovnu, nebyla zde ani madam Pomfreyová. Neměla žádnou práci, jelikož bylo ještě vyučování a i ona sama potřebovala občas přestávky, nemohla tu být dvacet čtyři hodin denně. Draco byl stále jediným jejím pacientem, o nějž se mohla pečlivě starat.
Když k němu Harry přistoupil blíž, pocítil nával souznění. Soucítil s ním a dokonce mu ho bylo…LÍTO? Harry nevěřícně zatřásl hlavou. Vždyť je to přece Malfoy. Nemůže litovat toho zmetka, on by jej taky nelitoval.
Jeho obočí se nehezky stáhlo jako krabatý papír. Vytvořilo tak tři vodorovné linie v oblasti pod ofinou. Zamračeně pozoroval spící siluetu v bílých nebesích a hleděl na jeho poloodhalené ruce. Jako vždy byly dokonalé. Prsty upravené přesně podle francouzské manikúry, dlouhé a štíhlé. Bledá pleť téměř splývala s bílým povlečením.


Harry si hluboce povzdychnul a posadil se na postel plavovlasého mladíka. Mlčky si ho prohlížel, jak vypadá za denního světla a nezpozoroval jedinou změnu, která by ho jakkoliv hanila, ba naopak, za denního světla byl ještě krásnější. Nechápal to. Harry by nikdy nedokázal ani z poloviny zaujmout tolik krásy jako jeho nenáviděný protivník. Záviděl mu to? Ne. Obdivoval ho? Možná trochu, ale, směl by si to přiznat?
Tiše tam seděl zřejmě deset minut a neustále hledal na Dracově tváři nějaký nedokonalý ohyb kůže, příliš střapatý svazek vlasů či snad nějaký nenápadný škrábanec, ale marně. Byl mnohem půvabnější než kdejaká dívka. A Harryho to nebetyčně vytáčelo, ačkoliv nechápal proč. Cítil se rudý vzteky, jen na něj pohlédnul. Nikdy nemůže být sám tak pohledný. Dívky o něj jevily zájem jen proto, že to byl prostě "on". Chlapec, který zůstal naživu a který zneškodnil lorda Voldemorta. Harryho vytáčelo, že na Malfoyovi nenacházel nic, co by z něj aspoň z pětiny činilo nedokonalou bytost. Vytáčelo ho, že má ten zatracený Malfoy takto navrch. Mohl mít kteroukoliv dívku, kdyby si zamanul, přestože jeho pověst teď nebyla příliš valná. Byl tak nádherný, ale neuvědomoval si to a Harry si až moc dobře uvědomoval, že on to vidí a že není dobře, že to vidí. Ještě donedávna dokázal Zmijozeláka okázale ignorovat, nevnímat jediný jeho pohyb, ale od včerejšího večera už věděl, že to nikdy nedokáže.
Před očima mu vyvstala podobizna Ginny. Byla tak krásná, moc ji miloval. Ale teď, když znal tuhle "krásu", jak by mohl Ginny srovnávat s ním? Ale jak by mohl srovnávat dívku a chlapce? Harry pocítil osten žárlivosti. Bylo to vůči němu nefér. On sám byl nedokonalost sama. Nosil brýle, byl nižšího vzrůstu, sice měl od famfrpálu vypracované tělo, ale výška nějakých sto sedmdesáti centimetrů nikoho moc nevzrušovala. Byl takový obyčejný, úplně obyčejný průměrný kluk, jen s přízviskem Vyvolený. Nesnášel to. Nesnášel, když za ním každý dolézal jen proto, že zabil Pána zla. Kdyby aspoň jednou v životě projevil někdo o něj zájem jen proto, jaký je, ne pro to, kým je. Ginny byla taková. Ginny ho měla ráda takového, jaký byl. Ještě předtím, než zabil Voldemorta. Ale osud to chtěl jinak. Opustila ho a opět se vrátila k Deanovi, který byl podle jejích slov: "Nenahraditelný. Stýská se mi po něm, promiň, Harry…"
Od toho momentu už neměl žádnou jinou dívku. Jako by se mu láska vyhýbala. Přestal o ně jevit zájem, protože věděl, že je pro všechny jen trofej. Zvířátko, se kterým by se mohly vystavovat na veřejnosti. Ginny měla Deana, Hermiona začala v září chodit s Ronem, Cho Changová si našla přítele na vysoké škole. Jediná dívka, jejíž zájem stále neuvadl, byla Romilda Vaneová, která byla Harrymu vždy proti srsti. Už od chvíle, kdy se mu pokoušela vnutit nápoj lásky, který omylem pozřel Ron.
Kdyby tak všechno bylo jinak! Kdyby se jeho osud točil jiným směrem!

Zazvonilo.

Harry instinktivně otočil zrak ke dveřím. Na chodbách to začalo šumět a hlučet. Studenti opouštěli svá stanoviska a přemisťovali se na nová.
Harry naposledy spočinul zrakem na tom bledém stvoření. Majetnicky se dotknul Dracovy studené ruky a vsunul ji pod peřinu, načež celou peřinu mu stáhl až ke krku. Vzedmula se v něm vlna hořkosti a nenaplněného zadostiučinění.
Otočil se na podpatku a naštvaně odcházel pryč z ošetřovny. Plný vzteku, pocitu nespravedlnosti a ponížení. Draco Malfoy měl opět navrch. Přestože byl právě v bezvědomí. Už mnohem déle, než sedm dní.




V objetí starých ran…
V náručí věčné zášti…
Mezi houfem černých vran…
V saténově černém plášti…
Budeš vždy ty můj sok…
V jednom týdnu sedm dní…
Stůj, nepříteli, už ani krok…
Počkej, než se rozední!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 allishka allishka | 29. října 2006 v 2:49 | Reagovat

No tak teď k tomu můžu říct jediné - šup, ať už je tu pokráčko!  :o)))

2 Blanch Blanch | 29. října 2006 v 2:53 | Reagovat

:) já měla hrůzu..ještě ji stále mám..odpoledne, až si přijdu přečíst zbylé komentáře, mě s tím vyženou :)

3 Francis Francis | 29. října 2006 v 9:00 | Reagovat

Ale no tak Blanch, už tě tu někdy s něčím vyhnali? Je to celkem pěkný, to je vše, co k tomu já můžu říct.

4 Barborka(Siriuska) Barborka(Siriuska) | E-mail | Web | 29. října 2006 v 9:29 | Reagovat

Je to vice nez ctive:)

5 Jackie Jackie | Web | 29. října 2006 v 9:45 | Reagovat

je to skvělý, blanch!:o)když jsem zjistila, že je to kapitolovka, málem to se mnou seklo...jak to má proboha člověk do příště vydržet??:o))je to fakt hezký!strašně se těšim na další...:o)

6 Klarit Klarit | E-mail | Web | 29. října 2006 v 10:49 | Reagovat

Tututututu:D To bylo takovépěkné jak tam pěnil:DDD ale pěkně ho potrap takové Potterovské hovado kterému všechno vychází:DD já ho nemám dvakrát v lásce tak aspoň na chvilku do něj:)))) ale aby se pak zase dali někdy dohromady protože v téhle situaci je to nejlepší pár:))

7 Lucy Lucy | 29. října 2006 v 11:01 | Reagovat

Ja si nemuzu pomoct, ale zatim jsem nejak slashi neprisla na chut... i kdyz ted je ho celkem dost a nektere povidky jsou uzasne. No Blanch uvidim, jak se to dal bude rozvijet:) Ale zatim se mi to libi hodne.. i kdyz me se zda romantika otravna i ve slashi.Ale tohle je takove nezne, nenasilne a clovek si rika ze tak to ma byt..  Zatim hezke Blanch:)

8 Paprika Paprika | 29. října 2006 v 11:28 | Reagovat

Lucy to krásně vystihla :-) už se nemůžu dočkat na Romildu (nefim jestli ji nějako zahrneš do dalších dílů, ale vypadalo to slibně, tahle holka má výdrž :D)

9 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 29. října 2006 v 12:23 | Reagovat

teď už chápu tvou otázku...

začíná to nádherně... jsem zvědavá, jak to bude dál...

při té druhé části jsem se začínala trošku nudit, ale když jsem se dostala dál, tak můj zájem opět nabýval na velké intenzitě :)

Je to zajímavý, poutavý, a čekám jak to bude dál...:))

10 Blanch Blanch | 29. října 2006 v 12:42 | Reagovat

Papriko :)) jo, bude tam :))) Jak si správně řekla...má výdrž :)))

Děkuji vám. Já jsem slashi podlehla...romantiku už nemusím, ale pro slash si vždycky najdu čas :)

11 Kačulín Kačulín | Web | 29. října 2006 v 12:49 | Reagovat

Je to krásné a jsem moooc zvědavá jak se to bude vyvíjet dál....snad sem další kapitoly přibudou co nejdříve :))

12 LUCKILY LUCKILY | 29. října 2006 v 12:53 | Reagovat

jj super!!!

13 Rebelka Rebelka | Web | 29. října 2006 v 13:42 | Reagovat

Už jsme na nějakém srazu (myslím na 2.) probíraly, že k Harrymu a Dracovi se žádná holka prostě nehodí:)) jj, jsem zvědavá, co bude dál. A obdivuji ty tvoje kapitoly po sedmi stránkých a jsem zvědavá, jak dlouho ti vydrží:)) schválně se budu vždycky přepočítávat:)

14 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 29. října 2006 v 14:08 | Reagovat

to je dobře :) jemný slash je fajn :)

15 LUCKILY LUCKILY | 29. října 2006 v 14:20 | Reagovat

=)

16 warrion warrion | E-mail | 29. října 2006 v 14:30 | Reagovat

je to nádhera, jsem zvědavá, jak to bude dál :)))

Klarit: přesně tak :) taky ho nemám ráda

17 Lebel Lebel | E-mail | Web | 29. října 2006 v 14:32 | Reagovat

Kačulín: Bude v Praze 4.11. ten sraz?

18 Lebel Lebel | E-mail | Web | 29. října 2006 v 14:34 | Reagovat

Snad nemusím  říkat, že se mi to líbí? Je to naprosto úžasné a doufám, že další kapitola bude co nejdřív. Harry a Draco patří mezi mé oblíbené páry. :)

19 Blanch Blanch | 29. října 2006 v 15:13 | Reagovat

Reb já je budu mít vždy při nejmenší o sedmi stranách..pokud mi to vyjde na sedm, pokud ne, bude to víc..mně sedm stran nedělá problém...průměrně píšu pět..dvě stránky sem, dvě tam..to nic není..navíc...napcapt příběh jen do sedmi kapitol je kumšt, tudíž musí být kapitoly delší :)))

20 Kloe Kloe | Web | 29. října 2006 v 15:56 | Reagovat

Mocinky pekna povidka,jako vsechny ostatni co tu mas.Tak tohle je absolutne nejlepsi blog co sem kdy videla!!!!!Pises lip jak spisovatel,to se ti musi nechat.Obrazky sou taky pekny,no proste cupr.: )

21 Ian Ian | 29. října 2006 v 16:21 | Reagovat

Blanch ty se překonáváš, nejdřív romantickej konec Pikovýho krále, teď tohle. Nazval bych to mimořádně zdárným vývojem v hořce romantické realistické ff. Zhltl jsem to za půl hodinky tak piš nebo tě sní myš a my ostatní tě nedonutíme k dalším kapitolám, někteří z nás jsme závislý na tvých povídkách. Vím, že ty si poručit nedáš, ale přesto: Prosím, další kapitoly a rychle...

22 Glum Vlk Angua Glum Vlk Angua | E-mail | Web | 29. října 2006 v 16:49 | Reagovat

Ještě lepší.-))

23 Veverca Veverca | 29. října 2006 v 17:06 | Reagovat

Je to super, úplná oda na Draca, ale zase to bylo smutné. Nevim koho mi je víc líto:-( A na dobré náladě to nepřidá:-(

Ale jen tak dál, fakt hezký:-)

24 Blanch Blanch | 29. října 2006 v 17:52 | Reagovat

Iane samotná existence slashe v mých složkách mě nemění..romantické happy endy nemám v lásce, nepředpokládám, že tahle povídka ho bude mít :))) U slashe mi kupodivu ale ta romantika nevadí jako v normálním případě..je to zvláští...beru slash jinak :)

Děkuji vám..nečekala jsem takové odezvy :)

Mně se sice Draco podle popisů nelíbí, protože na blonďáky nejsem, ale vychválit do haleluja ho můžu..teda...v Harryho očích takový je mno :) A on je za to chudák nasraný :))))

Kloe já ještě nejsem spisovatel a kdo ví, jestli někdy vůbec budu a cením si tvé lichotky..klaním se, děkuji.

25 Ian Ian | 29. října 2006 v 18:16 | Reagovat

no a mimochodem, tu básničku si dělala sama? já, jen tak pro jistotu, protože tam vůbec není patrný ten tvůj syrovej pohled na věc jako u Zvířátek. Jinak a je jasně patrné, že si ji dělala ty, musí říct že je skvělá, opravdu, skvělé nabuzení netrpělovosti na dlaší kapitolku. Skvěle se ti povedle. Nice!!!Bravo!!! Jo a brzo se uzdrav, i když volno taky neuškodí, zvlášť tvým povídkám :)))

26 Nosic Nosic | 29. října 2006 v 18:22 | Reagovat

och, jsem tak rozněžněn.... ale draco u mě nemá šanci.. já mám přece vlaječku...

blanch, za tohle si zasloužíš VELKÉ zamávání vlaječkou!

*MÁV MÁV*!

27 Kloe Kloe | Web | 29. října 2006 v 18:28 | Reagovat

Blanch nemas zac rada sem to udelala.:)

28 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 29. října 2006 v 19:15 | Reagovat

Já vím Blanch, nejlépe vysoký, hnědooký, hnědovlasý chalany s dlouhým vlasama, velkýma, něžnýma rukama a obrovským hezky romantickým srdcem, odvahou, hrdostí, něhou a láskou... znám to... taky se mi o něm zdá :)

29 allishka allishka | 29. října 2006 v 19:41 | Reagovat

no ale troška toho tvrdšího slashe by tam neškodila, nemusí být jen takový něžňoučký :o)))

30 allishka allishka | 29. října 2006 v 19:42 | Reagovat

možná něco co je přístupno až od 18, níže na vlastní riziko:o)))

31 allishka allishka | 29. října 2006 v 20:14 | Reagovat

sorry že to sem tahám, ale nevíte někdo, proč nefungujou pottpovídky od sandraely?

32 sigam sigam | Web | 29. října 2006 v 20:46 | Reagovat

mě se líbí jen některý slash, zrovna nemusím ty povídky, ve kterých se Harry s Dracem oslovují zlatíčko, lásko, miláčku.. přijde mi to takové divné :-) tahle povídka vypadá slibně :-)

33 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 29. října 2006 v 20:52 | Reagovat

allishka: radši ne... myslím, že tohle pro Blanch není... nehodilo by se to tam... myslím, že se mnou Blanch bude souhlasit, když ti řeknu, že se to sem nehodí, abys nám to sem netahala... prostě lehký slash je fajn, ale ty tvrdý nechutnosti nad kterýma se člověku už někdy zvedá žaludek, radši ne...

34 allishka allishka | 29. října 2006 v 21:32 | Reagovat

jo, neboj, já se s tím v klidu smířím:o)))

35 Blanch Blanch | 29. října 2006 v 21:41 | Reagovat

Ian všechny básničky v mých povídkách jsou moje (kromě některých)..ale tohle je moje, opravdu..zvlášť skládané k této povídce...

Zvířátka a ten zbytek..to jsou veršíky jen tak z nudy..tyhle druhy veršů skládám zvlášť k povídkám :)

Jinak..já voln onemám, zítra už jdu zase makat :)

Gen tak to si vystihla dokonale.. a ty tlapy pořádný...jen se do nich zabalit...krásný úsměv, pronikavé oči a hezký zadek taky neuškodí :)))

Allisko tohle nebude jen v náznacích, neboj :))) Ale styl alá Taťána ode mě nečekejte...ne, že bych byla proti němu zaujatá, jen bych ho nezvládla :))))

sigam heh...tak tohle já taky ne a nejvíc alergická jsem na DRÁČKU :)))

36 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 29. října 2006 v 22:06 | Reagovat

Blanch: hodně velký ruce, ty vlasy tak pod ramena... bez vousů, snad nanevýš strniště...ty oči ještě hluboký, tmavý, jen do nich zaplout a zůstat zajmutá v jeho pohledu. Mohl by umět tančit, ale není podmínkou... a já pro něj musím být ta nejkrásnější. Takový ty maličký projevy lásky: pohlazení, úsměv, něžné slovíčko, letmý dotek... bože...

37 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 29. října 2006 v 22:08 | Reagovat

jo a ještě jsem chtěla... potřebovala bych pomoct změnit barvu písma u některých mích povídek... prostě mi to nejde... štve mě to... dám to do wordu a vypadá to pořád stejně...

38 Blanch Blanch | 29. října 2006 v 23:01 | Reagovat

dlouhý vlasy můžou být... nemusí, ale můžou, nevadí mi..ale úplně krátký nemusím..já mám ráda takový ty rozcuchaný, co se nosí za uši..jak prameny spadají do očí...takové podelší :)))) čím tmavší, tím lepší..stejně tak i oči :)

Vousy se mi líbí..třeba bradka(oooh, Gary....)-a přitom Gary není moc můj typ, ale to charismaaaa.... to taky chlap musí mít...bez něj to fakt nejde. Vousy se mi líbí, ale při líbání škrábají :))

jooo..ten pohled..hluboký..temný...zvířecí..woow :)

Gen..musíš to změnit ve wordu...kliknout na text a dát určitou barvu... na blogu to nejde...co já vím...

39 Lebel Lebel | E-mail | Web | 30. října 2006 v 0:30 | Reagovat

Ehm Blanch...asi mě budeš mít za nechutně přeslazenou romantičku (no, ne že bych taková nebyla), ale mně se líbí, když Harry Dracovi říká Dráčku. Nebo blonďáčku. Příde mi to něžný.

40 Blanch Blanch | 30. října 2006 v 12:41 | Reagovat

Lebel nejde o přesládlost..j ánevím, ta přezdívka je mi proti srsti a zase..moc přesládlý slash plný nasládlých přezdívek za každou větou, to nemusím :) Je fajn sem tam nějaká přezdívka, která se používá i v normálních vztazích... nebudeme z nich dělat zase takové přihřáté "buzeranty", jak by řekl můj švagr...

Já spojení tohoto páru vnímám jako něco, co přišlo náhle a nikdo to nečekal. Že oba dva měli zájemo děvčata, ale prostě se mezi nimi vytvořilo něco, co ani jeden z nich dřív nepoznal...ne, že jsou homosexuálové, ale že jejich asexualita směřuje k nim konkrétně...k nikomu jinému...

41 jajda jajda | Web | 30. října 2006 v 14:04 | Reagovat

Blanch: Nemám sílu číst všech 40 komentářů, ale tenhle poslední mě dost zaujal. Protože tys v něm vystihla přesně to, co já na tomhle páru tak miluju. To, jak sou sami ze sebe zmatení... Tohle třeba najdeš v Esprite, to prostě žeru:)

Doufám, že píšeš hodně rychle, protože jinak se utrápím... Prostě potřebuju novou kapitolku ;D

42 Blanch Blanch | 30. října 2006 v 16:05 | Reagovat

jj....Espirite jsem si včera na jeden zátah přečetla celé znovu :))) Už jsem to jednou četla...taky jsem si znovu přečetla Harlekýna a Motýlí křídla... Estriel to má holt v paži :)

A už ses dostala až sem :))) heh...  

V druhé kapitole mi zbývají už jen dvě stránky dopsat...pět už jich mám, ale musím se přiznat, že jsem z toho trošku udělala komedii...jsem se holt neudržela.

43 Blanch Blanch | 30. října 2006 v 16:05 | Reagovat

jj....Espirite jsem si včera na jeden zátah přečetla celé znovu :))) Už jsem to jednou četla...taky jsem si znovu přečetla Harlekýna a Motýlí křídla... Estriel to má holt v paži :)

A už ses dostala až sem :)))) heh...  

V druhé kapitole mi zbývají už jen dvě stránky dopsat...pět už jich mám, ale musím se přiznat, že jsem z toho trošku udělala komedii...jsem se holt neudržela.

44 Eillen Eillen | 30. října 2006 v 16:17 | Reagovat

No, zatím to vypadá opravdu zajímavě. Navíc jsem při čtení poslouchala rockovou verzi Vltavy a to podbarvení se k tomu suprově hodí. Nechceš to Blanch taky poslat? Třeba tě to bude dál unspirovat.

45 Blanch Blanch | 30. října 2006 v 17:32 | Reagovat

Eillen no jo, proč ne..já pro změnu poslouchám i obyčejnou Vltavu..mám celou symfonii, Šárku, Branibory v Čechách, Dalibora, Libuše, Čertovu stěnu ..Luhy a háje...všechno na CD...Smetana byl machr :)) Mám ho tu někde u PC.. a rocková verze by mě teda dosta zajímala, určitě mošli..pokud si nepamatuješ mail: morfus@centrum.cz.. mimochodem..díky :)

46 Mončaa Mončaa | Web | 30. října 2006 v 17:38 | Reagovat

Mno mě Slashe nikdy moc neoslovovali, ale v tvém podání je to vážně poutavé. Máš takovou moc, že se od tvých povídek nedokážu odtrhnout a musím číst až do konce. Čest Blanch;)

47 Blanch Blanch | 30. října 2006 v 17:54 | Reagovat

:)) Určitě by byla pro mě čest svést někoho na zcestí slashe :))) To by byla největší pocta :)

48 Peety Peety | 30. října 2006 v 17:58 | Reagovat

Novej blog je zpět

http://warstore.blog.cz!

http://warstore.blog.cz!

Super stránky!!!

49 jajda jajda | Web | 30. října 2006 v 19:00 | Reagovat

Blanch: jj však já už tvůj blog znám, díky tobě sem mohla dočíst Zločin a Trest;)

To já mé oblíbené slashe můžu číst pořád dokolečka, můj rekord je myslím 7x O:)

5 stran? A ještě budou 2? Woooow to je skvělá dýlka:) Sedmička je úžasný číslo:D A komedie je jedině vítaná!:D Jen v jediném případě by nebyla...kdyby sis dělala žerty z Dracovi dokonalosti... protože to už pak je urážka :P

50 Kafe Kafe | Web | 30. října 2006 v 19:11 | Reagovat

Přihlaš se do soutěže o nej blog!! Klikni na web!!

http://o-nej-blog.blog.cz/0610/prihlaste-se-do-souteze-1

51 Peggie Peggie | Web | 30. října 2006 v 19:56 | Reagovat

supr jako vždy, jen nemusím slash... Ale další kapitolu si jdu hned přečíst =)

52 Blanch Blanch | 30. října 2006 v 20:04 | Reagovat

Jajdo aaaa..tááák :)))

Jajdo mám v popisu, že to bude sedm kapitol o sedmi stranách :) Ta nová má teda sedm a tři řádky :)

Kafe já nemám zájem, promiň :) Na tohle soutěžení jsem příliš stará :)

53 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 30. října 2006 v 23:21 | Reagovat

Každý je starý jen tak, jak se sítí :)

Věk nehraje roli (díky téhle větě jsem se dostala do pěkné polízanice :) proto ji používám s rozvahou... tady mi to snad nějak neuškodí... od určité doby se bojím tu větu vypustit z úst :)

54 Blanch Blanch | 30. října 2006 v 23:58 | Reagovat

já se Sítím na tohle stará :) Nemusím si nic dokazovat soutěžením, stejně nevyhraju a není to pro mě nijak důležité :) Ať to dělají ti, pro které to něco znamená :)

55 vanesa114 vanesa114 | 2. prosince 2006 v 13:47 | Reagovat

SUPER!!!!!!!!!pokráčko........šup....

56 lisa lisa | 3. dubna 2007 v 14:47 | Reagovat

hezké

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.