Zhoubou je naděje 2/2

15. července 2006 v 1:42 | Blanch |  + Zhoubou je naděje
druhá část :)

Září přineslo sychravo a studený vítr. V Bradavicích počala školní docházka a Harry byl už několik dnů nezvěstný. Zjistil, že ho už dlouho shánějí Ron a Hermiona, ale nějak si uvědomil, že mu už dávno na těchto dvou nezáleží a že už pro něj dávno nejsou přáteli. Zatím nikdo z kouzelnického světa nevěděl, že se Harry Potter - chlapec, který zůstal naživu, a který byl podle kouzelníků označován za jediného, kdo by mohl porazit samotného Pána zla, se postavil na stranu Voldemorta a přijal znamení zla.
Když poprvé spatřil Belatrix Lestrangeovou, uvědomil si, že už k ní necítí žádnou zášť ani nenávist, ale naopak, zvláštní sympatie a jistý druh družby.
Severus Snape mu najednou nepřišel jako nenáviděný profesor Lektvarů, který zavraždil toho starého blázna, ale spíš jako hodně užitečný pomocník a nohsled.
Draco Malfoy přestal býti otravným a nenáviděným spolužákem ze zmijozelské koleje, ale do jisté míry se stal téměř snesitelným a samozřejmě věrným služebníkem.
Jediný, koho Harry nemohl strpět, byl Petr - Červíček. Ne snad proto, že zradil jeho rodiče a že kvůli něj byl Sirius Black ve vězení, ale proto, že mu přišel jako úlisný a vtěrný posluhovač, který všechno dělá jen proto, že nemá jiné východisko, a kterému se v žádném případě nedá věřit. Byla to krysa. Nebyl ani nijak zvlášť dobrý kouzelník a věčně Voldemortovi lezl do zadku, což Harryho silně vytáčelo. Samozřejmě se snažil pochodit i u něj, ale Harry mu dal jasně najevo, že o jeho přízeň nestojí a že kdyby záleželo jenom na něj, dávno by byl mrtvý.
Pro všeobecnou nelibost smrtijedů bylo, že se Harry a lord Voldemort mezi sebou často bavili hadím jazykem a nikdo, kromě Naginiho, jim nerozuměl. Lord Voldemort začínal Harryho brát jako krev své krve a téměř jako syna.
"Můj mladý příteli," tímto oslovením ho začal Pán zla oslovovat nejčastěji, "mám tu pro tebe překvapení. Vím, že si dlouho nikoho nezabil a že už se docela nudíš. Proto jsem ti někoho přivedl a věřím, že jím nepohrneš. Ale dnes ne, až zítra. Dnes by to asi nemělo žádný efekt.."
"Můj temný slizký partnere v moci," oplatil mu se smíchem Harry, "nenapínej mě. Kdo to je, znám ho?" jeho úsměvy už dávno nebyly vlídné, ale spíše zabodávaly kudlu hlouběji do srdce. Byly zkažené a zlomyslné.
Voldemort spokojeně zamnul prsty, "Nech se překvapit. Je to můj dárek pro tebe, Harry!"
"Ach, nelíbí se mi to jméno, je moc.. moc obyčejné!" prohlásil znechuceně černovlasý mladík.
Voldemortovy oči zasvítily spokojením, že Harry jde po jeho stopách. "To se dá snadno zařídit, řekni si sám, jak by si chtěl, aby se ti říkalo. Zatím stejně nikdo neví, že jsi se semnou spolčil. Bude to pro všechny malé překvapení."
"Líbilo se mi..třeba.. Mort.. jako smrt," prohlásil nenuceně Harry.
"Výborně, máš výborný vkus, ale je to příliš krátké a nevážené, chtělo by to něco víc. Nějaké přízvisko..nebo titul. Co takhle Sir Mort?"
"Krása!" zvolal mladík
"Nechť od dnešního dne je tvým jménem Sir Mort. Sir Mort a lord Voldemort, partneři na život a na smrt!"
"Na život a na smrt," zopakoval nově pojmenovaný.
***
"Je tvůj den, pane!" k Harrymu přistoupil neochotně Draco Malfoy a propichoval ho svým nenávistným pohledem. Harryho však příliš nezajímal.
"O čem to mluvíš, Malfoyi?"
"Pán všeho zla.."
"..chtěl si číst..lord všeho zla," opravil ho samolibě Harry, jelikož se také považoval za pána všeho zla.
"Ano, omlouvám se, sire, lord všeho zla ti nechává vzkazovat, že tě čeká ve sklepních kobkách. Má pro tebe překvapení!" sklopil poddajně hlavu
"No jistě!" zajásal sir. Postavil se na nohy a zamířil ke sklepení, načež se v půli cesty otočil a zvolal: "Ještě jedna věc, Malfoyi," Draco se na něj podíval, "pro příště nechci, aby si mi tykal. Je ti to jasné?!"
"Jasné, můj pane," přitakal Draco Malfoy a v hloubi svého srdce skrýval všechnu svou nenávist. Jednoho dne, jednoho dne, až se lord Voldemort nebude o Pottera zajímat, jednoho krásného dne ho zabije. Holýma rukama Draco bude škrtit ten arogantní krk toho ubožáka Pottera.
Harry utíkal, co mu nohy stačily. Strašně se těšil, co mu Voldemort přichystal. Jaké překvapení pro něj má a koho pro dnešek bude moci zmučit.
Když dorazil do sklepení, na samém konci stál Pán zla. Nebezpečně se uculoval a vyzval Harryho, aby šel k němu blíže. A Harry tak udělal.
"Sire Morte, můj mladý příteli a bratře, pojď blíž a podívej, co jsem pro tebe připravil. Je celý tvůj a můžeš ho mučit, zabít, dělej si s ním, co chceš. Ber to jako můj dodatečný dárek k narozeninám!"
Harry pohlédl k cele a to, co spatřil, ho do jisté míry odzbrojilo.
Na zemi ležel muž ve strhaných svršcích a s plavými vlasy protkanými stříbrem. Neviděl mu do obličeje, ale ihned poznal, o koho se jedná.
"Vstaň!" nařídil mu lord Voldemort, ale muž se nepohnul. "Říkal jsem vstaň!" napřáhl na něj hůlkou, ale Harry ho zastavil a výmluvnýma očima mu naznačil, ať ho přenechá jemu. Voldemort sice souhlasil, ale nehodlal se vzdálit, protože tohle byla vlastně jakási zkouška pro Harryho. Pokud uspěje, už nebude nikdy muset mít o Harrym, spíše siru Mortovi, žádné pochybnosti.
Sir Mort alias bývalý Harry Potter přistoupil k cele a vytáhnul hůlku. "Profesore," řekl téměř sladce, ale zněla v tom mírná faleš. Jako by se pokusil vrátit do dob svého studia, ale něco mu v tom bránilo. Snad tahle atmosféra?
Remus Lupin ihned poznal ten hlas. Stočil svůj obličej bokem tak, aby se mohl zpříma podívat na syna svého někdejšího nejlepšího přítele.
"Harry!" špitl konejšivě. "Co ty..mysleli jsme, že jsi mrtvý.."
Pán zla k Harrymu přistoupil a objal ho kolem ramen. "Už se nejmenuje Harry, jeho jméno zní sir Mort, je to můj společník."
"Ale..," zaprotestoval chlapík na zemi.
Harry hned pochopil, proč nebylo možné, aby svůj dárek mohl vidět už včera, domyslel si totiž, že včera byl úplněk.
"Žádné ale," vzpamatoval se sir Mort a tvrdě zopakoval: "Nejsem žádný Harry. Harry opravdu umřel, teď jsem tu já, sir Mort. Pobočník pána všeho zla," propíchl Lupina očima a hadím jazykem cosi zašeptal Voldemortovi, který se usmál.
"Chceš se dívat?" zasyčel znovu Harry, tentokrát v rodné řeči. Pán všeho zla přikývnul.
"Harry, to ne.. to není možné, ty.. to není možné.. jak? Ale.."
"Silencio!" namířil na něj černovlasý hoch hůlkou a Remus Lupin ztichl.
Voldemort si hůlkou vykouzlil křeslo, zatímco Harry vstoupil do Lupinovy cely a dal mu okusit několik Cruciatů a posléze, když už Lupin sotva dýchal a sotva se hýbal, jej jeho kat připoutal ke zdi, aby měl lepší možnosti. Když však chtěl na něj vyzkoušet jeho nejnovější vymyšlené kouzlo, všiml si, že mučedník vydechl naposledy.
"Ti vlkodlaci nic nevydrží," odfrknul si znechuceně, "myslel jsem si, že si budu hrát! To mi taky nemůžeš přihrát někoho, s kým je aspoň zábava? Tenhle se sotva hýbal a ani moc neřval!"
Voldemortovy rty se roztáhly v pobavený úšklebek a vyklouzlo z nich omluvné slůvko se slibem, že příští Harryho oběť bude daleko odolnější. Takže sir Mort uspěl. Znepronevěřil se jeho důvěře, zůstal mu nadále věrný.
***
A tak svět pust. Lidé přišli o svou naději. Doneslo se k nim, že je VyVolený zradil a že už nezbývá žádná šance na záchranu. Jméno sir Mort se rozneslo po celé Británii i po celém kouzelnickém světě. Bradavice byly dávno dobyty a Ministerstvo kouzel ovládli smrtijedi. Nemocnice U Svatého Munga přestala fungovat a pustla společně se společností. Všichni lidé byli schovaní v úkrytu a nikdo se neodvážil vyjít ven, protože doba byla krutá a bolestivá. Polovina mudlovských rodin byla pozabíjena a nečistokrevní kouzelníci, i spolu s Hermionou Grangerovou a bratry Creeveyovými, byly zneškodněni.
Jméno sir Mort začínalo mít stejnou sílu a nádech jako jméno lord Voldemort. Lidé se ho báli vyslovovat a místo něj se objevilo přízvisko Ten-kdož-je-jeho-pravou-rukou. Všichni věděli, o koho se jedná.
Všechny zklamal. Zabil své nejlepší někdejší přátele, zabil všechny, které měl rád. Ztratil srdce, už dávno to nebyl Harry Potter, ale postrach všech kouzelníků. Už nebyl nadějí, ale byl zhoubou celého světa. Nikdy by nikoho nenapadlo, že tak nevinný chlapec, který se už tolikrát sám postavil Tomu-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit, by jednou mohl přejít na stranu zla. Ale opravdu to udělal a svou mocí nešetřil
Vyhrálo. Zlo vyhrálo nad dobrem. Fénixův řád už dávno neměl žádného člena, všichni byli zneškodněni, protože podceňovali Harryho sílu a věřili v jeho vnitřní dobro, čehož samozřejmě zneužil ve svůj prospěch a vkradl se k nim do Řádu, kde je všechny pozabíjel. Naděje umřela.. ne jako poslední, ale hned zezačátku.
Moji milí,
nechť v hrobě se obrací,
lid strachy kvílí,
společnost se rozvrací.
Bolesti a strasti,
smrt je jméno domácí,
dobro už je v pasti
a na chyby své doplácí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Julka Julka | 15. července 2006 v 7:58 | Reagovat

Myslím,že k tomuto příběhu jsem se vyjadřovala už včera na stránkách prokletých povídkářek,ale budiž,zopakuji to.Je to temné,mrazivé a velice napínavé.Krom toho se mi to líbí :D

2 Heather Heather | 15. července 2006 v 10:15 | Reagovat

Jak jsem psala:nemá to chybu

3 mardom mardom | E-mail | 15. července 2006 v 11:15 | Reagovat

Tak tohle se mi určitě líbilo víc než ta romantika - i když doufám, že to takhle nedopadne :-) Přeci jenom mám ráda aspoň mírné happy-endy.Navíc si dost dobře nedokážu představit, že bych přestala pohrdat někým, koho nesnáším hodně dlouho (Snape, Belatrix, Draco). Ale napsáno je to skvěle.

4 Jane Jane | 15. července 2006 v 11:58 | Reagovat

skvělé:o)

5 Lenka Lenka | 15. července 2006 v 14:56 | Reagovat

Teda ta povídka mi vyrazila dech. Opravdu mi bylo líto Lupina a jak si popsala Harryho myšlení, tak bych byla schopná uvěřit, že přešel na stranu Zla.

Blanch děkuji, je to první povídka, která popisuje Harryho jako padoucha a navíc se mi líbí :)

6 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 15. července 2006 v 15:00 | Reagovat

moc se mi to líbí... a hodně mě to vzalo... fakt moc pěkný :)

7 Bastet Bastet | 15. července 2006 v 16:32 | Reagovat

Tak tohle je teda nářez! Moc se mito líbí musím ti sklonit poklonu!

8 Blanch Blanch | 15. července 2006 v 18:08 | Reagovat

oh..lidičky, já se budu červenat..

Mně se nelíbí, jak je všude Harry za hrdinu, musel být taky jednou na opačné straně :)

9 Ragnar Ragnar | 15. července 2006 v 18:49 | Reagovat

musím ti zatleskat.."plesk plesk plesk"..paráda konečně pořádný antihrdina

10 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 15. července 2006 v 19:50 | Reagovat

souhlasím.... většina autorů ff má Harryho skoro jako poloboha... konečně někdo, kdo to změnil!!! 3x hurá pro Blanch

HURÁ HURÁ HURÁ :))))))))))))))))

11 ivik.bublik ivik.bublik | E-mail | 15. července 2006 v 20:15 | Reagovat

no ani nevím co na to napsat. je to mrazivě děsivé a tragické, přesně to vystihuje jak máš Harryho postavu ráda :))))

přeměnila jsi ho v obraz který se ti líbí co? je  zajímavé číst to a vědět že by to takto Rowla nikdy nenapsala, ale v jiné aleternativě je to opravdu zajímavé.

jen tak dál  prokletá povídkářko, děláš svému jménu čest :)

musím říct že jinak takové povídky nečtu, mám ráda romantiku, ale tohle stálo za to!  :)

12 Blanch Blanch | 15. července 2006 v 20:40 | Reagovat

jako..já Harryho přestala mít ráda v pětce, ale v šetce u mě zase na stupínku hodnost stoupl, takže je to teď spíš.. jak to říct..neutrální.

13 Erika Erika | Web | 15. července 2006 v 21:44 | Reagovat

Dopadnout to takhle, tak by to podle mě byl závěr, jak má být!! Super, bezvadný....

14 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 15. července 2006 v 23:12 | Reagovat

v pětce se mi taky zhnusil... a teď? sama nevím...

15 Julka Julka | 16. července 2006 v 8:05 | Reagovat

No vidiš Blanch,a to sis myslela že tahle povídka bude propadák :D a proč si Harryho přestala mít ráda?

16 marty marty | 16. července 2006 v 10:12 | Reagovat

wostrý.... fakt se mi to líbí. hlavně nejvíc to, že to neni takový najivní.

17 ivik.bublik ivik.bublik | E-mail | 16. července 2006 v 11:37 | Reagovat

ahoj Blanch chtěla jsem ti jen oznámit, že jsem si dala na své stránky tvojí kapitolovku Jak zatoči tse Severusem Snapem. doufám že ti to nevadí. můžeš se sama přesvědčit, že jsem si zásluhy na povídce nepřisvojila. jen je to moje oblíbená povídka. najdeš ji na mém blogu ivikbublik.blog.cz

18 Ivča Ivča | E-mail | 16. července 2006 v 12:12 | Reagovat

ne-e to ne

19 Kristynka Kristynka | 16. července 2006 v 12:18 | Reagovat

ja mam Harryho moc rada,ale taky sem na něj byla po 5 kapanek nashtvana...ale v šestce je zas hrdina :) je to nadherny-vyborně napsany, ale taky mam radši romantiku...doufam že to takhle nedopadne...:)

20 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 16. července 2006 v 14:28 | Reagovat

já miluju tragický a depresivní, ale úplně nejradši je píšu, když jsem smutná, naštvaná, nebo prostě v depresi... to pak je tam hodně mrtvých :)

21 Ivča Ivča | E-mail | Web | 16. července 2006 v 15:49 | Reagovat

ale ne,je to hezký=))

22 Barborka(Siriuska) Barborka(Siriuska) | E-mail | Web | 16. července 2006 v 16:37 | Reagovat

Me Harry nevadi:) Prece nebyt jeho knizka by nebyla, a nejak tak s nim soucitim, kdybych mela zatit tohle co on, tak se fakt zblaznim....

23 Verč@ Verč@ | E-mail | 16. července 2006 v 17:16 | Reagovat

Kristy-tj...ach jo,je to hrozný:(

24 imnetet imnetet | 16. července 2006 v 18:34 | Reagovat

nemám slov..ale na druhej strane prečo by to tak nemohlo byť ved každý má v sebe dobro aj zlo

25 Genevieve Genevieve | E-mail | Web | 16. července 2006 v 20:25 | Reagovat

Bájo: na tom něco bude, ale jsou tam i zajímavější postavy... třeba Siriusek, nebo Sevík ;) mě jen vadí, jak byl v 5. díle tak... hmmm... nepříjemnej, věčně navztekanej, všechno věděl nejlíp, atd...

26 Barborka(Siriuska) Barborka(Siriuska) | E-mail | Web | 16. července 2006 v 21:39 | Reagovat

To vis a kdy si tou pubertou mel asi projit?

27 Blanch Blanch | 16. července 2006 v 22:40 | Reagovat

Gen přesně..věčně nasranej, furt si myslel, jak mu všichni ubližují. Večně vybuchoval..měla jsem chu-ť mu dát pár facek. A pak, jak vyjížděl na chudáka Brumbála, který se mu tam vylíval ze srdce..

A jak si pitomec furt všechno nechával pro sebe a byl fakt nepříjemný, sral mě. Ale na druhou stranu jsem mu furt nadávala, ať s enetahá s tou hysterkou z Havraspáru :)) V šestce si to u mě vyžehlil, hlavně tím, jak byl skrz naskrz Brumbálův člověk a jak při něm držel. To mě až dojalo.

28 Verč@ Verč@ | E-mail | 17. července 2006 v 10:22 | Reagovat

jj...no...mě se pětka vcelku líbila,ale srala mě umbridgeová...i kdyš harry taky...NÏC si nedal vysvětlit....debil...

29 Blanch Blanch | 17. července 2006 v 12:47 | Reagovat

Mě v pětce sral Popletal, Changová, Percy, umbridgeová..ti nejvíc, a pak Harry :))

30 Verč@ Verč@ | E-mail | 17. července 2006 v 13:22 | Reagovat

no,ministerstvo mě sralo celý(kromě Artura,Lupina,Tonksové atd.)Changová zas tak ne....ale stejnakCho mě sralas tím,že furt fnukala...a pak taky marietta...a jak se jenom jmenoval...něco na Z...z mrzimoru...no,snad si vzpomenu:)

31 Blanch Blanch | 17. července 2006 v 13:26 | Reagovat

Verčo no právě...furt..a jak pořád předpokládala, že ji bude Harry utěšovat a nakonec s eurazila, kráva.

Zachary Smith ..jo, ten kretén mě sral i v šestce :)))

32 Verč@ Verč@ | E-mail | 17. července 2006 v 14:45 | Reagovat

jj!jo,tj....byla sem rada,že to komentovala Lenka...nj,lenka je moje nej.:-)ja sem taky doufala,že stale budou spolu,a¨že nebude taková hysterka...ale zklamala mě:-(no,pak mě těšilo,jak se herrouš dal dohromady s ginn...ale changova si toho myslím ani nevšimla...doufala jsem,že bude hyřit vzteky,něco jako v 13.komnatě:-)

33 Blanch Blanch | 17. července 2006 v 16:58 | Reagovat

Lenka je skvělá postava :)))

Jj..já to Cho ještě pěkně natřu :) Taky jsem ráda, že je s Ginny...mám Gin moc ráda.

34 Verč@ Verč@ | E-mail | 17. července 2006 v 18:29 | Reagovat

tj..mě je Ginny celkem sypmatická...líbí se mi Pikový král,protože je to myšlakami ginny,a to se v hp nedozvím...;-)

35 Blanch Blanch | 17. července 2006 v 21:32 | Reagovat

já mám v poslední době hodně ráda postavu Draca,a le to mě asi naočkovaly Amálie s Nancy :)

36 Verč@ Verč@ | 18. července 2006 v 9:12 | Reagovat

no...moje nej kamarádka je blázen do Draca:-)ja ji schvalně posílam jeho fotky..ale ja bych ho měla rada,ale potom,co si přečtu knihu,jsem na něho zase nakrknuta...

37 karlik karlik | E-mail | 18. července 2006 v 10:52 | Reagovat

Hele je to dobrý ale je to naprosto nechutný když mučil lupina.Lepší by bylo kdyby tam byl popletal a brousek protože ty úplně nenávidim.Ale jinak fakt špičkový

38 Blanch Blanch | 18. července 2006 v 16:05 | Reagovat

:)))

karlik: Lupin byl na přání :)

39 Blanch Blanch | 18. července 2006 v 16:05 | Reagovat

A musel to být někdo, kdo je mu blízký, aby stvrdil svoji věrnost.

40 karlik karlik | E-mail | 19. července 2006 v 12:51 | Reagovat

Já vim.Ale stejně je to nechutný

41 Blanch Blanch | 19. července 2006 v 14:32 | Reagovat

:) No, zase tak nechutný ani ne.. přečti si něco od Lejdynky :))

42 Verč@ Verč@ | E-mail | 19. července 2006 v 18:45 | Reagovat

jůja....kde má blog??i kdyš..rači si to číst nebudu... po tehle povídce...

43 Blanch Blanch | 19. července 2006 v 23:41 | Reagovat

ona nemá blog..ani stránky..teda má oboje, ale ani jedno nepoužívá..její povídky najdeš na http://pottpovidky.sandraela.net nebo na www.fanfiction2.potterharry.net ..má povídky na více stránkách, ale tady na těch dvou jich má nejvíc

44 Verč@ Verč@ | E-mail | 20. července 2006 v 10:40 | Reagovat

dík,tam,jsem uš byla,ale myslím,že sem nic nečetla,jako od ní

45 Rosé Rosé | Web | 22. července 2006 v 13:26 | Reagovat

to je sqělé já jsem pořád neměla čas to dočíst, ale konečně, ještě že jsem to stihla protože zítra odjíždím na tábor, pak bych na to zapoměla a už bych si to nepřečetla............

46 warrion warrion | E-mail | 25. července 2006 v 1:32 | Reagovat

Je to naprosto boží! Díky Blanch. Konečně je někde Harry za padoucha, já mám padouchy radši :o)

Ale ZASE to odskákal Lupin... to to nemohl být třeba Ron? Zajímalo by mě, na čí to bylo přání... ;)

Mě se Harry zhnusil už ve čtyřce, při druhym úkolu... tupec šlechetnej... ale v šestce si to trošku vyžehlil, i když ne nějak zvlášť. A alergii mám na Percyho a Umbridgeovou, na tu vždycky v duchu řvu "Ty krávo" když čtu pětku... omlouvám se za urážení býložravců....

47 Blanch Blanch | 26. července 2006 v 12:20 | Reagovat

warr :))) Jednou jsem se tak bavila s Amálií..ona nemá ráda postavu Lupina..je to už delší dobu, ale na základě naší debaty jsem se ho rozhodla odkrouhnout :))) Chudák, zemřel vlastně víckrát, než Sirius(v mých povídkách)... no jo, uvědomuji si to :)))

Já ensnáším Changovou, Percyho, Popletala, Ubmridgeovou a Amose Digorryho :))) Harryho nijak zvlášť nemiluju, ale povídky z jeho poledu a o něm se píšou dobře..ale v šestce si to mírně vyžehlil..

48 Titýnka Titýnka | 7. srpna 2006 v 14:34 | Reagovat

Tak tohle bylo strašně zajímavé když si vezmete to zlatíčko Harryho Potterka jak zabíjí přítele svých milovaných rodiču tak si to ani neumím představit jen je škoda že se ty tvoje příběhy nejsou zfilmované ...

49 Blanch Blanch | 7. srpna 2006 v 15:18 | Reagovat

tyt :)) ježiši..to by bylo do 15ti let nepřístupné :)))))

50 warrion warrion | E-mail | 16. srpna 2006 v 22:34 | Reagovat

o to by to bylo lepší! nebyly by tam takový ty ineligentní děti, co se musej nahlas ptát, co kdo proč dělá :o)

51 Blanch Blanch | 17. srpna 2006 v 1:06 | Reagovat

:)))

52 Glum Vlk Angua Glum Vlk Angua | E-mail | Web | 20. srpna 2006 v 21:53 | Reagovat

Mort jako Mortimer četla jsem takovou knihu od Tarryho Pratcheta která se jmenovala Mort

53 Blanch Blanch | 21. srpna 2006 v 1:29 | Reagovat

já Terryho Pratcheta nečetla, ale chtěla bych...Zeměplocha má hodně fanoušků...

Tohle je Mort jako smrt :)

54 stifffyy stifffyy | E-mail | 4. září 2006 v 21:52 | Reagovat

Hej takto jako sorry ale tohle byla fakt spatna povidka.Ne snad ze by byla spatne napsana nebo tak ale ja mam harryho za Svateho bojovnika ktery bude vzdy bojovat za dobro.Je to zvlastni alternativa...

55 Blanch Blanch | 7. září 2006 v 23:52 | Reagovat

Já jsem Prokletá povídkářka..píšu fan fiction, ajk se dle libosti mé škodolibé fantazie zachce.. a tím, že nemám Harryho ráda, jsem z něj udělala tohle :)

56 Juice Juice | 27. září 2006 v 18:00 | Reagovat

Nádhera, já osobně mím dost těch povídek kde na harryho volaj ,,strejdo,, děti hermiony arona tohle je opravdu hezké a hezky napsané

57 Blanch Blanch | 7. října 2006 v 21:57 | Reagovat

:) děkuji

58 Anael Anael | E-mail | 9. listopadu 2006 v 20:57 | Reagovat

Hmm romantaky a cucaky se mi od tebe libi vic.tohle znnni az moc desive a pravdeppodobne ses vyborna spisovatelka mela bys ty povidky publikovat

59 Blanch Blanch | 12. listopadu 2006 v 11:36 | Reagovat

Neměla, kdybych to udělala, už byste mě tu neviděli..hezky bych černala v base :)

60 Tesia Tesia | 13. listopadu 2006 v 16:42 | Reagovat

to s tím Lupinem je takový..nesedí mi to (možná proto že mám Poberty ráda :)).je to jiné než ty ostatní tvoje povídky,zasypalas jakoukoli naději definitivně.je to pěkně napsaný,ale..nečte se mi to dobře. :(

nebyla si zrovna v nějaké depresi když si to psala? :)

61 Alisha Alisha | E-mail | 29. prosince 2006 v 4:46 | Reagovat

tak tahle povidka je taky mooc nadherna..jak to delas blanch?:o) skoro nikde nekomentuju ale tady se to vazne musi..naprosta nadhera,silene se mi to libilo.takovyhle depresivni povidky mam moooc rada:)

62 NAT NAT | 5. ledna 2007 v 11:34 | Reagovat

TAK TO JE BRUTUS , ALE JINAK ČUPR POVÍDKA

63 Blanch Blanch | 9. ledna 2007 v 0:18 | Reagovat

Tesio ne :) To je přesně můj oblíbený styl... vždyť píšu všechno depresivně :))

Ali děkuji moc... potěšila si mě, ani nevíš jak...

Nat díky :)

64 Merin Merin | 12. ledna 2007 v 23:27 | Reagovat

Ty jo to bylo hustý!Lupina mi bylo ale líto..máš zajímavej pohled na věc..

65 Heliska - Chiméra Heliska - Chiméra | Web | 6. března 2007 v 11:55 | Reagovat

Hmm, zajímavé , ale mám z toho opravdu ponurou náladu, Lupin můj oblíbenec a Harry ho takhle zrasí ! Jinak je to fakt hooodně moc povedená povídka !

66 Zuzik Zuzik | E-mail | Web | 17. dubna 2007 v 20:14 | Reagovat

Tak ta se mi líbila! To bylo dobrý! Měla bys napsat ještě něco takovýho.

67 Morgana Ehran Morgana Ehran | E-mail | 8. května 2007 v 19:44 | Reagovat

rem! fnuk - harry at si chcipne ale remus.. debil harry. to uz radsi volda. hm,. jinak bombovni napad a jeste lepsí zpracovani. ja uz nevim jak te chvalit. vazne tohle byla naprosto uchvatna povidka s napaDEM S VELKYM n caps! aááá! zabit to tlacitko. no nic. proste ... napsala bych dokonale ale to je omezujici slovo. takze - excelentní!

68 Andy Andy | 12. května 2007 v 19:11 | Reagovat

Jde vidět že tě ty "depresivní" baví víc než ty" romantické" Supr , Supr a ještě jednou Supr!!

69 Blanch Blanch | 15. května 2007 v 0:07 | Reagovat

Morgano :))) no jo, ten tvůj Remík...když on je boráska naše takový mučedník :))) Toho jsem odkrouhla asi nejčastěji a nejvíckrát, asi právě proto, že je takový nevinný a basolutně si to nezaslouží :))

70 Morgana Ehran Morgana Ehran | E-mail | 18. května 2007 v 20:24 | Reagovat

nj já vím:))) v sifre bude muj!:D:D teda jestli mi neda kopy:D:D uvidime. nj já nevim koho..rema sem zabila jen jednou. no já skoro vsude mám nepsane pravidlo ze harry neprezije voldu. a siria taky zabijim casto...a co teprv sevie:D

71 Blanch Blanch | 19. května 2007 v 0:25 | Reagovat

:))))))))

72 refa refa | E-mail | 9. června 2007 v 21:55 | Reagovat

No, na depresi tato povidka pomaha..stejne jsem ale doufala, ze s Harrym pohled na Remuse neco udela.

73 Blanch Blanch | 18. června 2007 v 0:56 | Reagovat

Na depresi? To spíš ještě prohlubuje, ne?:))

74 Amylee Amylee | 3. července 2007 v 10:22 | Reagovat

hele Blanch ty máš asi 3 povídky kde zabiješ Lupina  tyho nenávidíš? :DD jinak tohle je krásný..ale smutný u toho lupina se mě chtělo brečet...ts tady je Harry...teda sir MOrt pěknej krétoš xD

75 Blanch Blanch | 5. července 2007 v 20:05 | Reagovat

3? Kdepak..asi tak 6 :))))

Ne, já mám Remuse ráda, ale když on je vždy nejlepší v roli trpitele, mučedníka :)

76 mišulák mišulák | 1. srpna 2007 v 20:31 | Reagovat

hele tak tohle bylo fakt skvělý, nemělo to chybu..teda ne že by sem chtěla aby to tak dopadlo to určitě ne ale je skvělý přečíst si někde něco kde nevyhraje "dobro":)...chudák remus..ten mi byl sympatický;-)...ale jinak Blanch plosimtě piš dál strašně mě baví číst tvoje povídky piš prosím dál

77 vera vera | 14. srpna 2007 v 13:29 | Reagovat

to je úúchvatnýýý..ale taky drastický..

78 Sue Sue | Web | 15. ledna 2008 v 22:10 | Reagovat

Tak tohle mně fakt dostalo! Málem ukápla i ta slza. Chudák Remus. Harry se překonával. A ty taky Blanch! Prostě božské!

79 helix helix | Web | 4. března 2008 v 15:56 | Reagovat

teda tak tohle já krásná povídka :-)fakt si mě uplně dostala,ale já  myslela že to nebude Lupin ale Ron a že třeba se Harry umoudří...ale já vim,nemáš ráda happy andy :Dmáš krásný blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.