Citová výchova 2. část

6. dubna 2006 v 12:26 | Blanch |  Slash jednorázovky
2. část

Následující dny však blížící se katastrofu nedokázal oddálit. Hned první hodinu je čekala právě obávaná hodina historie kouzel.
Severus se nervózně posadil poblíž Rema, který byl snad ještě víc vyvedený z míry, než sám Snape. Hodil po něm letmým pohledem, přičemž se snažil být nenápadný. Sledoval Severusův aristokratický profil. Jak mu černé pramínky vlasů spadají do obličeje a jak se horoucně probírá poznámkami z minulé hodiny. Sledoval, s jakou elegancí dokáže tento hoch jednat. Dlouhé jemné ruce, na nichž šly vidět šlachy, jemně hladily svitek pergamenu. Viděl, jak jeho husté řasy sebou kmitají nahoru a dolů. Severusovy úzké rty byly pevně spjaty k sobě a tvořily úzkou čáru a na tváři se mu rýsoval zamyšlený výraz. Remus byl jako v mrákotách. Nedokázal od mladíka odtrhnout oči, byl jím úplně okouzlen. Nikdy si nevšiml, že je Severus tak zajímavý a nikdy si nevšiml, že má snad sklony k homosexualitě, když si tohle snad myslí??! `Proboha!!!´
"Přestaň na mě tak zírat, Lupine!" zasyčel Snape zpoza svých havraních vlasů lemujících mu ostře řezanou tvář. Remus jakoby se probral z transu a trhnul sebou.
Zpříma mu pohlédl do očí, "Promiň!"
Severus se na něj naposledy podíval a věnoval mu jeden ze svých obvyklých zamračených pohledů, které mu mohla závidět i samotná Minerva McGonagallová.
Plavovlasý mladík stočil svůj pohled do okna. Hodina začala a on neměl chuť si dělat poznámky. Tentokrát ne. Ačkoliv to byla hodina historie kouzel a nikdo, vyjímaje Severuse, Rema a Lily, si poznámky nedělal, jeho nechuť se právě teď zaobírat dějinami vzrostla dvojnásob.
Musel pořád myslet na svého zmijozelského spolužáka. Nenávidí ho? Ne, že by ho Severus nesnášel už dříve, ale zvětšila se jeho nenávist po nedávném incidentu vůči němu? Musí se ho bát, štítit. Určitě musí bojovat sám se sebou, aby Rema přede všemi nepokořil. Sám Remus věděl, že Severus nesnáší všechny z jejich party. Také mu Remus nikdy nezavdal příležitost, při které by si Snape mohl myslet opak. Nikdy se ho nezastal, když si ho Sirius a James dobírali nebo ho šikanovali. Nikdy ho nebránil, nepomohl mu. Už samo za sebe mluvilo, že byl nejlepší kamarád s Potterem a Blackem a byl jedním ze Záškodníků. Nikdy mu nedal příležitost, aby si všiml, že ho Remus nebere jako soka. Párkrát sice kluky přemlouval, aby to nedělali, nikdy však u toho Snape nebyl, aby to slyšel.
Pršelo. Mračna se stáhla a po obloze tančily klikaté blesky. Remus se otočil, zda "čirou náhodou" o něco nepřišel, když ale viděl tucet znuděných, ospalých tváří, studenty, kteří to už dávno vzdali a zalomili to či několik dívek lakujících si nehty, opět se obrátil tváří k oknu. Monotónní hlas profesora a jediné dva brky, patřící Lily a Severusovi, intenzivně škrábající po drsném povrchu pergamenu zaznívaly do ztracena. Přestal je vnímat. Oči se mu klížily.
Naštěstí pro něj už byl konec hodiny. Všichni studenti rychle prchli z jámy lvové. On sám se pomalu mžoural po chodbě, ale za pár minut se k němu připojili zbylí tři Záškodníci.
"Reme, co ti je?" Tázal se jeden z nich. Najednou měli o něj všichni strach.
"Nic, já je.. jsem unavený.."
"To ten úplněk, viď?"
Moony vrhnul na Siria zvídavý pohled a čekal, co z něj vyleze.
"Chtělo by to nějaké rozptýlení," zazubil se a s elegancí jeho vlastní se rozhlédl kolem, přičemž zmerčil objekt svého zájmu, "výborně!"
Zbylí Záškodníci se otočili směrem úhlu Siriova pohledu.
"Ne!" Špitl si, spíš jen tak pro sebe, Remus.
"Skvěle, Srabus," promnul si Petr ruce.
"Kluci, ne!"
"Co je Moony, snad by ses nezastával Srabuse?!" Otázal se James posunuje své brýle ke kořeni nosu. "Je to nevděčník!"
"Copak vám to nestačilo minule? Sirie, už to přeháníš!"
"Klídek, Reme. Slibuji, že se mu nic závažnějšího nestane, jen si trošku pohrajeme," zrychlil tempo chůze, aby svou oběť zastihl.
"NE!!" Zvýšil Remus hlas a rychle přiběhl ke svému příteli, což vzbudilo v jejich kořisti obrovský zájem.
Zatímco Remus na Siria naléhal, aby nedělal nic neuváženého, Severus Snape jejich roztržku zaujatě pozoroval. Sledoval Lupinův stisk, jenž zabraňoval Siriovi vykonat, co měl v záměru. Jeho unavené oči, pod kterýma bylo ještě pár kruhů, naštvaně přejížděly Blackovu tvář. Dle jeho výrazu bylo poznat, jak rapidně je proti tomu. Black mimoděk pokukoval po zaraženém Snapeovi, který je už hodnou chvíli mlčky pozoroval. Ihned mu došlo, oč tam běží. Hodlal náležitě využít situace a co nejrychleji se zdekoval. Z dálky ještě zpozoroval, jak na něj ten vlkodlak významně hledí a cosi v jeho tváři ho prosí o odpuštění.
***
Už dlouho oddaloval poštu. Již minulý týden slíbil matce, že jí napíše, ale pořád to odkládal. Sroloval svitek zažloutlého pergamenu a ovázal jej červenou stuhou se záměrem odnést ho do sovince.
Prudce škubnul s klikou. Jeho pohled utkvěl na osobě stojící u okna. Zarazil se.
"Promiň..já…"
Chlapec se otočil. Teprve teď Remus rozpoznal, kdo tam stojí.
"Ehm.. já přijdu později," snažil se znít normálně, ale třásl se mu mírně hlas.
"Počkej," zastavila ho druhá osoba. Remus pozdvihl obočí a čekal, co se dozví. "Chtěl bych ti poděkovat."
"Poděkovat? Ty? Severusi, za co?" nechápal Remus.
"Za to, že si zadržel Blacka a nedovolil mu, aby.. však víš co."
Remus stále nemohl uvěřit tomu, že právě zaslechl ze Severusových rtů dík. Zvědavě si ho prohlížel a zahřálo ho u srdce. Tak přece jenom si o ně Severus nemyslí, že je tak prohnilý. Došlo mu, že on mu ublížit nechce. Nemohl by. Ne tak křehké bytosti jako je on. Vzbudila se v něm malinkatá jiskřička radosti.
"Severusi, já.. to…nemusíš mi děkovat, to je samozřejmost. Sirius se chová občas jako dítě.. kdokoliv normální by to udělal."
"Potter ani Pettigrew ne!" ohradil se černovlasý mladík
"Ne, to ne. To je pravda, ale oni jsou zvláštní případ. Je nesmíš počítat."
"Ty jsi jiný, než oni, Lupine. Nechápu, proč se s nimi paktuješ a zahazuješ."
"Vážně nechápeš?" zeptal se vyzývavě Remus. "Já nemám moc šancí najít si přátele, nemyslíš? Kdo by se chtěl bavit s takovým.. všichni by se mě báli!"
"Já se tě nebojím!" zamračil se dotčeně hoch
"Tím chceš jako říct, že jsi můj přítel?!"
"To zrovna ne, ale..," zadrhnul se, "myslíš, že když si vlkodlak, že nemáš možnost žít normálně?"
"Ne, to teda nemám. Vezmi si, že třeba nemám šanci se oženit, každé děvče by přede mnou prchlo strachy, vědět to o mně."
"Třeba hledáš ve špatných řadách, Lupine!" pohlédl Severus na druhého mladíka kamenně a aniž by dal cokoliv znát, odešel ze sovince nechaje tam Rema zaraženě stát.
***
Uplynuly týdny od jejich rozhovoru. Snape nasadil Removi do hlavy brouka. Co tím asi myslel? Proč mu řekl, že hledá ve špatných řadách? Proč se s ním najednou tak vybavoval, když vypadal, že se ho bojí, nenávidí ho a už nikdy s ním neprohodí slovo? Tuto Snapeovu reakci opravdu nečekal a už vůbec nečekal, že mu bude děkovat či snad radit, byla-li to rada? Nebo mu tím snad chtěl něco naznačit?
Kdepak, to si jen všechno Remus namlouvá. Vždyť to byl Severus Snape. Ledový a bezcitný Severus Snape.
"Čau Reme!" plavovlasá dívka s koňským ohonem mířila přímo k místu, kde Remus Lupin seděl a usmívala se od ucha k uchu. Zrovna si nabíral trochu ovesné kaše k snídani, když na něj zavolala. Ihned na sobě pocítil i pohled směřující odjinud. Ohlédl se a spatřil dva černé šváby, jak ho nenápadně pozorují. Poskočilo mu srdce a málem zapomněl na přítomnost dívky.
"Ahoj Norah."
"Nechtěl bys dnes semnou zajít na máslový ležák?"
"No,víš, Norah, já dneska do Prasinek nejdu, něco už mám."
"Aha, škoda. Docela jsem se těšila, že bychom si mohli popovídat."
"Promiň, je mi to líto," právě si uvědomil, co to provádí. Sedí tu jak pecka, odmítá jednu z nejkrásnějších holek ze školy a jen aby s ní nemusel nikam chodit, tak si vymýšlí lži. Něco se s ním opravdu musí dít. Kdyby tu byl Sirius, asi by ho přizabil. Nechat si utéct takovou šanci. Jemu samotnému se totiž Norah už delší dobu strašně líbila, ale ona o něj nikdy neprojevila zájem a jen ho odmítala.
Remus hleděl do těchto průzračných modrých očí a hledal aspoň špetku přitažlivosti, ale nenašel. Viděl Norinu krásu, ale nic mu neříkala. Možná měl Severus pravdu, možná opravdu hledá ve špatných řadách. Proč by se mu jinak krásná Norah zdála tak nepřitažlivá? Proto mu také nikdy nevyšly vztahy, nemohl vše svádět jen na lykantropii, nebyla to vždy její zásluha.
"Nevadí," usmála se, "tak třeba jindy."
"Třeba," odkývnul neochotně Remus.
Dívka se s úsměvem na rtech zvedla a odešla zase pryč do neznáma. Remův pohled automaticky sklouzl ke zmijozelskému stolu, odkud se na něj z dálky šklebil jistý student.
***
Veškeré studentstvo odjelo na výlet do Prasinek, jen Remus, který si to zavařil, se rozhodl, že tedy volno náležitě využije.
Vzal brky a pergameny a aniž by o tom hlouběji uvažoval, nohy ho automaticky dovedly do knihovny.
Odložil své věci na stůl u okna a zašel za roh ke knihovničce s odbornými knihami, jež potřeboval. Nebyla tu ani noha. Jakmile však zahnul, postřehl za dalším rohem osobu se shrbenými zády. Nevěnoval tomu přílišnou pozornost a dál hledal onu knihu, kterou zrovna potřeboval. Po chvilce zjistil, že tam opravdu není. Otočil se tedy na shrbeného studenta, jestli tu knihu náhodou nemá on. Zrovna si tam cosi škrábal na pergamen a Remus se rozhodl, že za ním zajde.
`To se mi snad zdá, zase on!´ Nechtěl ho rušit. Zastavil se těsně za jeho zády a sledoval s jakou ladností z knihy vypisuje informace. Remus tu knihu ihned poznal. Byla to přesně ta, kterou potřeboval, aby si mohl sepsat zadaný úkol.
Jen tak tam mlčky stál a pozoroval černou záplavu vlasů, jak se od ní odrážejí paprsky světla. Sledoval, jak nos přibližuje těsně k pergamenu. Musel si to přiznat. Nevěděl proč a nevěděl čím, ale ten kluk ho fascinoval.
"Hm, hm.. to máš ten úkol do obrany?"
Snape sebou vylekaně trhnul.
"Promiň," omlouval se Remus a připadal si, že v jeho přítomnosti už nedělá nic jiného. Severus se na něj natočil a naprosto neidentifikovatelným pohledem si ho změřil.
Druhý chlapec se pokusil znovu navázat konverzaci. "Chtěl jsem si zrovna udělat ten samý úkol, vadilo by ti moc, kdybych si přisedl? Já tu knihu potřebuji."
Snape na něj dál hleděl, nic neříkaje přikývnul.
"Jak to, že nejsi v Prasinkách, Lupine?" začal po nějaké době, když se vrátil nazpět ke svému popsanému pergamenu.
"Nechtělo se mi tam chodit," utrousil ze sebe Remus polopravdivě.
"S ní?" Dodal mimoděk jen jakoby Snape a věděl, že udeřil hřebíček do hlavičky. Remus mlčel. "Říkal jsem ti to, Lupine."
"No dobře," odhodil plavovlasý chlapec brk stranou a přestal psát, "tak to vyklop. Cítím, že mi chceš strašně něco říct."¨
Druhý mladík se lstivě usmál. "Myslíš si, že jsem ignorant, Lupine? Já vnímám ty pohledy, cítím to. Vidím, jak si mě prohlížíš. Vidím, jak odmítáš ty nejhezčí holky na škole. Nic si nenamlouvej!"
Tak. Remus naprosto zaskočen nebyl s to cokoliv kloudného říct. Prokoukl ho, Severus Snape pronikl do jeho nitra. A nejhorší na tom bylo, že si to uvědomoval více, než sám Remus.
"V tom případě, nechci ti tu překážet. Musíš mít ze mě hrůzu."
"Už jednou jsem říkal, že z tebe nemám strach!"
"A jak si k tomu dospěl, Snape?!" Moony dal naštvaně ruce v bok. Provokuje ho tu snad schválně?
"Uvědomil jsem si, že když tě ignorant jako je Black bere s takovou vážností a bere tě jako přítele, sobě rovného, není namístě, abych se já choval jako někdo, kdo nemá pochopení. Navíc, jsem Severus Snape a ten se nikdy ničeho nebojí. Ani vlkodlaků inklinujících k mužské populaci!"
"To bylo strašně vtipné, Snape!" Postavil se naštvaně Remus a začal si balit své věci za účelem opustit tuto místnost. Snape však udělal něco, co ho velmi překvapilo. Něco nečekaného. Chytil Rema za lem hábitu, následovně za zápěstí, "Zadrž, já jsem to nemyslel zle!"
`Tak teď jsem z toho ale úplně jelen..ne, jelen je James. Proboha, na co si tu hraje? Panno Mario, osviť mě, protože já tomu nerozumím. On se mi snad zase omluví?´
Hodnou chvíli si hleděli upřeně do očí. Remus do těch temně černých, které představovaly obrovské dobrodružství a Severus do těch nazelenalých, v nichž bylo obsaženo obrovské množství něhy a citu. A pak se to stalo. Remus pocítil to známé zalechtání v podbřišku. Nasucho polknul a třásly se mu ruce. Už nějak moc dlouho ho propaloval Severusův pohled.
Aniž by si uvědomil, co dělá, přistoupil k mladíkovi blíže, stále mu hledě do očí, jemně pohladil hřbet jeho ruky a pomaličku se obličejem k němu sklonil. Jeho rty vyhledaly ty Severusovy a něžně se dotkly. Zprva velice jemně. Kupodivu se Severus nebránil, což druhému chlapci dodalo ještě více odvahy a políbil jej znovu, tentokrát o něco vášnivěji, pokládaje svou ruku na jeho týl.
Trvalo to několik sekund, než se odtrhli. Jeden druhého popaloval pohledem, přičemž ani jeden na sobě nedával nic znát.
Najednou se Remus jakoby probral ze stoletého spánku a se zrychleným tepem a dechem, se stejně rychle vytratil z knihovny.
***
"Čau Reme. Jdeš dneska do Prasinek?"
"Jasně. Moc rád s tebou půjdu na máslový ležák, Norah."
The end
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (144)
Zobrazit starší komentáře

101 Simi Simi | 4. června 2006 v 14:58 | Reagovat

Mno jako tohle už je na mě asi moc fakt...to že tady necháváš Siriuse přebrat Lily čím zničíš Harryho prosím...možná i to že neustále obhajuješ Snape, který ať dělal cokoliv pro Brumbála tak měl vždy právě rád jen jeho a proto to dělal...nesnášel Harryho stejně jako všechny ostatní i když byl na straně dobra...ale i to se dá...ale že tu rozděluješ Poberty děůáš z nich nějaké ....... a píšeš že Remus se s nimi bavil jen proto že neměl nikoho jiného...to je pro mě strašné...ale jsou to tvé povídky...většinu žeru ale někdy mě fakt překvapuješ Blanch...

102 Blanch Blanch | 4. června 2006 v 21:57 | Reagovat

HEJ, PŘEČTI SI ÚVOD..TO JE PROSTĚ SLASH :)) Od SLASHE NEMŮŽEŠ NIC JINÉHO OČEKÁVAT. omlouvám se za caps lock..

Někdo musí vyčnívat, kdybych psala jako každý druhý, nebylo by tu tolik lidí :)

103 Adéla Adéla | 5. června 2006 v 21:21 | Reagovat

Páni já nemám slov, musím vydechnout a strávit zprávu že sou teplí. To je teda bomba:-)))

104 Blanch Blanch | 5. června 2006 v 23:59 | Reagovat

:))) Já jsem prostě chtěla vyzkoušet slash.. :) Je to v úvodu napsáno, nesmíte tvrdit, že jsem vás na to neupozornila předem :)

105 dracice dracice | 13. června 2006 v 18:29 | Reagovat

POKRACOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

106 Blanch Blanch | 13. června 2006 v 18:35 | Reagovat

k tomu budou dvě pokračování :)) Ale kdo ví, kdy... udělám z toho třírázovou trilogii :)

107 Terča Terča | 16. června 2006 v 11:14 | Reagovat

super

108 DIEMY06 DIEMY06 | 16. června 2006 v 20:43 | Reagovat

me se nelibi ze je lupin homosexual je to divny padli na hlavu nak to please zmen at neni lupin h.

109 Blanch Blanch | 17. června 2006 v 20:09 | Reagovat

nepros, nezměním..tohle je slash..to je jiný druh ff..kdybych to změnila, už to slash nebude..sorry..nečti to, když se ti to nelíbí..toť jedinjé, co k tomu můžu říct :)))

110 Míla Míla | 19. června 2006 v 18:41 | Reagovat

Když odhlédneme od toho,že hlavní postavy jsou naši oblíbení "heteráci",pro mě je tento díl "veri sexy".Záleží na tom jak kdo snáší gaye.Osobně proti nim nic nemám,ale je bohužel hodně lidí(hlavně chlapů,což skoro chápu),krerým se z toho nemusí udělat volno.

111 Blanch Blanch | 19. června 2006 v 21:59 | Reagovat

to je jasný, je dokázané, že slash ej spíš pro baby :)

112 Míla Míla | 20. června 2006 v 11:30 | Reagovat

Jo,proto jsem byla na Zkrocený hoře v kině sama.Mýho chlapa bych tam nedostala. Ta scéna,kdy se hlavní hrdinové setkávají po 4 letech odloučení, byla jednou z nejlepších milostných scén,co jsem poslední dobou ve filmu viděla.

113 Blanch Blanch | 20. června 2006 v 20:16 | Reagovat

:))) No, oni to ani tak neodsuzují, spíš je jim to proti srsti, protože si představí sebe a je jim zle :)))

114 Bé | 24. června 2006 v 15:07 | Reagovat

:))

115 evik evik | 20. července 2006 v 15:01 | Reagovat

Mě se ta povídka líbila, ten konec mě přišel docela srandovní. Ráda bych věděla jak to dopadne.

116 Blanch Blanch | 20. července 2006 v 18:00 | Reagovat

bude to mít ještě dvě návazné jednorázovky...takže je to taková třírázová trilogie.. ale furt se nemám k  napsání..furt s emi chce psát něco jiného..tak, že jsem si vymyslela i další dvě nové kapitolovky, jsem prostě magor.

117 warrion warrion | E-mail | 25. července 2006 v 0:45 | Reagovat

je to dobrý, tak akorát

Blanch, to chceš fakt psát jak to bylo po 17 letech?

118 Blanch Blanch | 26. července 2006 v 12:23 | Reagovat

ještě v 7. ročníku, a pak v Harryho 3. ročníku nebo v pátém..uvidím..

119 Laura Laura | E-mail | 4. srpna 2006 v 20:41 | Reagovat

huuustý! no teda ...

120 Marry Marry | E-mail | 10. srpna 2006 v 12:11 | Reagovat

zajímavý,ale jak to bude dál??????????a

121 scratt scratt | 29. srpna 2006 v 13:31 | Reagovat

Teď jsem si to přečetla po druhé a normálně se mi to hrozně líbí! Ale stejně se člověk nejvíc pobaví u těch komentářů :oDD Blanch, obdivuju tvou trpělivost psát pořád dokola to samé x lidem! :o)

122 Blanch Blanch | 31. srpna 2006 v 19:29 | Reagovat

scratt taky se začínám obdivovat :))))))

123 Tofiam Tofiam | E-mail | Web | 9. září 2006 v 22:05 | Reagovat

Ahoj, Blanch! Nechápu, proč to nechceš psát (myslím slash). Samozřejmě uznávám, že to není nejoblíbenější styl, ale tohle je pěkné, občas trochu ujela ruka, zdá se mi, ale jinak úplně správná povídka schopná konkurence. Většina lidí hned po vysvětlení, že se jedná o homosexuální svazky, propadne dojmu, že jde o sex. Ne, to není pravda. Vy taky hned na prvním rande hurá do postele a jdeme si hrát na doktory? Jsou takové, ale většina autorů má tolik slušnosti, že "více než přátelský vztah" smyslovými prožitky rozvíjí až později. Je to stejné, jako když čtete o tom, že se James zamiloval do Lily (a upřímně, tam už jsem viděla víc nechutností, než ve slashi). Slash povídky na většinu takových věcí upozorňují. Takže, nečtěte "raiting:15+ (popisované už celkem pěkně, že...;-))"; "rape - znásilnění"; "non-con - bez citů (je to výstižný název, většinou je v těchto povídkách násilí)"; "Hurt/Comfort - Bolest/Pěče (napadení a následné utěšování - velice častý pairing Severus a Remus)". Ještě jsem nenašla, že by si nějaký autor dal tu práci a napsal nám upozornění, že udělal z Lily nechutnou Marry Sue a z James blbečka na entou, čímž téměř určitě nebyl (Blanch, netýká se tvých povídek, neboj - nebo spíš ne úplně.). Píšu to, ale já jsem zrovna zářný příklad, že hezký slash a příběh se dá napsat úplně bez polibku, a rozhodně nejsem zaujatá. Nenutíme to - my autoři - nikoho číst, ale chtěla bych říct, že tahle nenáročná forma od Blanch je skoro lepší, než to, co Blanch občas vymslí jen tak pro potěšení normálního smyslu k životu 96% většiny. (Promiň, já to prostě musela napsat)

124 janule janule | 15. září 2006 v 16:22 | Reagovat

Je to super, ale chcííííí pokráčko!!!!!!!!

125 Blanch Blanch | 21. září 2006 v 23:44 | Reagovat

Tofiam :)))))  Souhlasím. S takovým slashem si člověk dá více práce...tenhle námět mě přímo vyburcuje...a já slashe miluju, jsou tolik plné citu a něžné....zvlášť mám ráda ty tvoje, takže je mi velikou ctí, že jsi zde vůbec zavítala a vůbec dala najevo, že znáš tuto adresu, klaním se... ty jsi byla jedna z těch, které mi byly vzorem, co se týče slashe a které mě k tomuto nevědomky vyhecovaly. Hrozně moc si vážím tvého komentáře, jsem poctěna. Já tohle brala zezačátku jako experiment, zda jsem vůbec schopná něco takového napsat...moje sebevědfomí si pro jednou vzalo áčko a já si říkala, že tohle prostě dokážu. Mno...teď, když si to pročítám, zase bych tam plno věcí změnila :)

Já si myslím, že mi víc jdou jednorázovky, než kapitolovky, protože k těm kapitolám se občas někdy nutím a to pak podle toho vypadá. Mám raději něco, čemu se dá více věnovat, víc do toho vložit ze sebe... a tím jsou jednorázovky. Nikdo je nečeká, nikdo je po mně nechce, napíšu si je sama, kdy chci, jak chci... a víc je proberu... tak je to i se slashem...

Naprosto obdivuji Ingrid, jak mohla napsat 50 kapitol slashe... :)))

126 Lískulka Lískulka | Web | 7. listopadu 2006 v 19:34 | Reagovat

Řekla jsem ti to předtím a říkám to zas TY se toho Snape něak zastáváš!!!Přitom je to nechutná hnosná bestie,která zabila Brumbála!!!! Na to nesmíš zapomínat Blanch!!!

127 Blanch Blanch | 8. listopadu 2006 v 21:32 | Reagovat

Já na to nezapomínám, ale ty máš na něj jiný názor, nemůžu s tebou souhlasit, když já ho vidím v jiném světle. Můj názor je jasně popsán v povídce Dnes neumírej...

Mimochodem, je to jedna z mých nejoblíbenějších postav...Sevík a Sirius jsou zároveň na první příčce :))

128 Nikitka Nikitka | 15. listopadu 2006 v 20:40 | Reagovat

miluju slashe :)...navic ty tvoje maji styl

129 Blanch Blanch | 15. listopadu 2006 v 23:42 | Reagovat

wow..děkuji :)

130 Marti Marti | E-mail | 3. prosince 2006 v 18:50 | Reagovat

Heh,trochuá mě ten konec zmát?

131 mishelka mishelka | Web | 5. ledna 2007 v 13:13 | Reagovat

toto bolo super prve slash som citala od tebe a zistila som ze ssa mi tento stil celkom paci aj toto polo super:o))

132 Blanch Blanch | 9. ledna 2007 v 0:17 | Reagovat

děkuji..

Marti tím Remus protestoval :)) Zalekl se toho, co cítí ke Snapeovi a ten polibek ho donutil, aby šel na rande s Norah...protože se Snapea a všeho kolem bojí. Myslí si, že dkyž půjde s Norah, všechno bude jiné. Že to byla jen chyba...

133 ........ ........ | 8. února 2007 v 14:40 | Reagovat

nvm co to je ale příjde mi to jako trošinku blbost!!!!!!!!!!!

134 Blanch Blanch | 10. února 2007 v 3:23 | Reagovat

to je slash, je to druh ff... ne blbost... to je nevědomost..tvá.. :)

135 Eliota Eliota | E-mail | Web | 4. července 2007 v 15:14 | Reagovat

Je to dobrý ×)

136 Marry Marry | 12. července 2007 v 16:04 | Reagovat

Jo, líbí se mi to, je to pěkný, až na ten nečekaný konec :D

137 Tom Tom | 16. července 2007 v 9:01 | Reagovat

Ahoj Blanch, jsem gay a povídky o homosexuálních vztazích taky miluju, ne proto, že jsem homosexuálně orientovanej, ale proto, že při těhle povídkách si člověk víc uvědomí svojí představivost. Když čteš něco, co tě moc zajímá, je to takovej pocit, jako by jsi tam byla osobně a ten příběh prožívala sama. Už jen při čtení těchto článků, ale samozřejmě i u těch heterosexuálních, může člověk v sobě objevit pocity, který ještě nepocítil. Když někdy čtu nějakou knížku, která mě opravdu fascinuje, zažívám v sobě takovej nepopsatelnej pocit z příběhu, kterej se tam odehrává. Stejně tak ve slashi. Protože tohle téma je mi snad bližší, než cokoliv jiného v literatuře. Harryho Pottera nesleduju a ani nečtu, nicméně to nemění fakt, že tvůj příběh mě opravdu zaujal už jen tím, že jsou taky lidi, kteří se nebojí jít proti proudu a psát protiklad 96%

138 Tom Tom | 16. července 2007 v 9:14 | Reagovat

Mimochodem, cca před čtyřmi lety jsem taky napsal jeden slash. Spíš se v něm jednalo o moje pocity k jednomu klukovi. K napsání tohodle slashe stačila moje bujná fantazie a taky přibližně šedesát papírů A4 popsaných z obou stran. S odstupem času, kdy jsem probíral svoje starý dokumenty, jsem to roztrhal a spálil.

139 Leonyda Leonyda | Web | 16. července 2007 v 20:18 | Reagovat

Teda, nikdy by mi nenapadlo dát dohromady Rema se Seviem. Génius, Blanch! :-D

140 Blanch Blanch | 17. července 2007 v 20:52 | Reagovat

Tome strašně mě těší, že tě tohle zaujalo, ačkoliv nečteš HP...mám tuto tématiku ráda, možná to je taky tím, že já jsem pro změnu bisexuál a věřím tomu, že kdybych byla muž, asi by se mi líbili i muži... mám plno kamarádů, kteří jsou právě 4% orientovaní...a jsou to úžasné bytosti, myslím si, že jsou citlivější než kdokoliv jiní a více empatičtí a nikdo mi nevyvrátí názor, že homosexuálové jsou prostě takoví...

Mám tuhle tématiku strašně ráda a už rok pravidelně a intenzivně slash píšu...už nejen takovýto lehký, ale i s popisnými sexuálními scénami...

Potěšil si mě, tvůj názor a asi hlavně proto, že nejsi právě z těch 96%..je to jako pohlazení po duši. Děkuji.

Leonydo an tohle téma už je tolik povídek...je fakt, že jsem byla asi průkopnice, protože v době, kd yjsem to psala, jsem na žádný slash s tímto párem nenarazila...

141 Karol Karol | 7. srpna 2007 v 20:25 | Reagovat

Senzační!!!!

142 Linn Linn | Web | 27. srpna 2007 v 13:20 | Reagovat

Héééééj!!!!! Co to je? Já chci pokráčko! Tohle přece nejde, jen tak s tím seknout. Je to krásný, tak koukej pokračovat. Přece nemůže codit s holkou, když se mu nabizí Severus:-(

143 Abigail Abigail | Web | 29. srpna 2007 v 16:53 | Reagovat

Normálně slash nečtu - teda četla jsem zatím asi tři s tím že tak dva jsem nedočetla. Je v nich něco, co se mě prostě nelíbí - můj problém... ale nedávno mě kdosi nasměroval na jeden a nutno dodat, že ač dlouhý přečetla jsem ho... je fakt, že jsem některé scény vynechávala ale místy mě i zaujal a tak jsem se jukla sem - a přečetla jsem tehnle článek - celý - nic jsem nevynechávala... nějak jsem nemusela - nepotřebovala a chci ti tu nechat pochvlau - je fakt že se mi slash jako takový nelíbí ale je taky fakt, že takhle jen v náznacích ... doplnte si... řeknu to takhle - strašně se mi tenhle článek líbí - možná má ještě někde pokračování - nechtělo se mi číst 142 komentářů a zahlídla jsem o něm něco - ale to už mě tolik nežere - líbila se mi taková zvláštní něžnost a křehkost a jemnost tohohle příběhu - skládám ti poklonu - no snad je ten komentář aspon trochu pochopitelný...

144 Nakuta Nakuta | Web | 22. června 2008 v 21:29 | Reagovat

Píni tak to..mi vyrazilo dech..normálně slash nečtu..ale tohle byla nádhera..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.